Wpis z mikrobloga

jaki #internetmobilny polecacie tak aby było dużo GB?
Mieszkam w mieście ale niestety w szeregówce 10 letniej i niestety ludzie tu są już starsi + kilka mieszkań jest na wynajmie.
W związku z tym, pomimo, że ludzie z naprzeciwka i wszędzie wokół mają światłowód, to ja mogę sobie co najwyżej pomarzyć.
(była propozycja podpięcia ale to my byśmy mieli postawić słup za 1-1,5k pln, mieszkańcy niestety mieli to gdzieś).

Obecnie korzystamy z Mobile Vikings LTE 250GB za 60zł i o ile w lecie było to wystarczające, tak teraz chorujemy + robi się szybciej ciemno, przez co oglądamy więcej TV i gramy w gierki i tak przepalamy cały pakiet internetu w 10-12dni...

Czy ktoś ogarnia czy jest jakiś sensowny pakiet internetu tak z +700-800gb za rozsądne pieniądze bez umowy na czas określony żeby się w jakieś gówno nie władować?

Czy ktoś korzysta z nielimitowanego internetu do 26 roku życia virgin mobile? Czy faktycznie jest bez żadnych limitów? jaka jest prędkość w porównaniu do innych sieci?

#internetmobilny #swiatlowod #lte #internet #orange #plus #virginmobile #mobilevikings #play #tmobile
  • 12
@m76859 W Plus i Plush za udzielenie zgód marketingowych jest możliwość aktywacji bezpłatnego pakietu 400 GB za 5zł (koszt startera) na 30 dni. Po zużyciu pakietu lub wygaśnięciu konta na połączenia wychodzące na kolejnym starterze będzie można znów aktywować ów pakiet.

Jeśli chodzi o nielimitowany internet w Virgin Mobile to raczej nowość, więc marna szansa, że ktoś już z tego korzysta. Tym niemniej będzie zapewne działać tak, jak Play.
  • 0
@mp107: nie chodzi mi o aż takie cebulenie :P Mogę płacić i ze 100zł miesięcznie, ale nie chcę się martwić o to, że nie mogę pobrać update do gry albo, że mi się skończy internet w środku pracy/grania
  • 0
@mp107: kupilem sobie starter z virgin. Działa identycznie jak mobile vikings czyli około 60mbps, co ciekawe- taka sama predkosc na LTE i 5G.
  • 0
@PrestoX: a faktycznie :) ale zrobilem dziś testy - na LTE 70mbps, na 5g zawrotne 20-25mbps. Stestowałem również Plusa - 1-3mbps na LTE, brak 5G(mimo, że wg ich mapy powinno działać) oraz Virgin na zasięgu Play- LTE 70-95, 5G tak samo, więc zostaje zasięg playa :)
  • 0
@OrangeEkspert: w Orange nie ma dostępności, kiedyś mówili mi przez telefon że do końca 2022 planowana jest inwestycja a na obecną chwilę nawet nie odpowiadają na zgłoszenie zapotrzebowania :p

W okolicy jest jeszcze JMDI ale musiałbym mieć zgodę wszystkich mieszkańców szeregówki i musielibyśmy postawić swój slup za 1.5k PLN, mają swoją kanalizację telekomunikacyjna koło naszego ogrodzenia
  • 0
@Promets: nie ma nic. Jedna osoba sie podjęła ale nie było zasięgu. Juz mam router huawei 5g cpe pro 2 z kartą virgin i wieczorem było 80-120mb PS, teraz 200-250