Wpis z mikrobloga

Całe życie mam numer na abonament ale już mnie w------i kolejną c-----ą ofertą umowy, więc chcę przejść na prepaid. Jedyne czego szukam to:
- no-limit rozmowy i smsy, ze 100gb internetu miesięcznie w PL i 20gb UE
- dobry zasięg w całej PL

Ma to jakieś znaczenie dla jakości zasięgu, u kogo się ma numer, czy wszyscy i tak z tych samych nadajników korzystają i kierować się tylko ceną i ofertą?

#tmobile #orange #plus #vikingmobile #prepaid #play #njumobile kurde nie znam tych wszystkich firm xd
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@advert: zasięg nadal ma znaczenie. Na działce (kilkadziesiąt kilometrów od miasta) mam nadajniki Playa, więc jestem niejako zmuszony korzystać z ich oferty, żeby mieć używalne łącze internetowe. Warto to sprawdzić w miejscach gdzie najczęściej przebywasz.
  • Odpowiedz
@advert: Roznie operatorzy maja rozny zasieg czy oblozenie nawet jak sa fizycznie na tym samym maszcie bo kazdy ma swoj sprzet albo czestotliwosci (jak tmobile i orange dzialaja w ramach networks! ktore ogarnia wspolnie sieci). Mozesz kupowac startery potestowac.
@Ever_Ns Zajebista gadka, sa rozne zadupia, nie ma reguly, ze Play ma super zasieg a Orange zly na zadupiach czy na odwrot, trzeba sprawdzac miejsca gdzie przebywamy.
  • Odpowiedz
@Ever_Ns: No tak na pewno przebywasz w calej Polsce haha co za typ, sprawdzasz kazde zadupie czy duze miasto od deski do deski, nawet wojewodztw nie podales co dopiero dokladniej.
@advert Mapki operatorow nie sa rzetelne, ta tez tak srednio bym powiedzial, mozesz co najwyzej jakies mapki typu btssearch zeby sprawdzic obecnosc nadajnikow ale testow z starterem to nie zastapi, zwlaszcza w roznych godzinach zeby porownac noc/poranek z godzinami
  • Odpowiedz
@gomjeden: Bo o ile polozenie jest stale (chociaz nie do konca, mozna zlikwidowac maszt, zmienic nadajniki, jakies prace serwisowe) to oblozenie jest zmienne i niemozliwe do przewidzenia, bedziesz sasiadam zabieral karty sim to przyjedzie jakas delegacja, kilku tirowcow bedzie ogladac netflixa pol nocy na przerwie tachometru.
  • Odpowiedz