Jaki warto teraz prepaid żeby był kumulujacy się Internet i no limit rozmów? #telefony #play #orange #plus #smartfon
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

szarley
- 0

PoProstuOn
via Wypiek- 2
@szarley mobile vikings

PoProstuOn
via Wypiek- 1
@Grek64 zaktualizuj dane, sprawdź ile nadajników ma Plus a ile Play i kto ma lepsze osiągi.
- 0
Witam. Mam opcje na internet do domu 5G od plusa w cenie obecnego abonamentu, potrzebuje do niego jakie router nie za miliony, może być z allegro albo allie ;) #plus #internet #internetmobilny #5g Dziękuję za jakieś rady ;)
Mam opcje na internet do domu 5G od plusa w cenie obecnego abonamentu,
@HeDA06: jeśli obecny internet jest w miarę stabilny to za nic bym go nie zmieniał na komórkowy
konto usunięte via Wykop
- 0
- 2
Podzielę się z wami moim sposobem na tani internet w smartfonie.
Kartę mam w orange free. Doładowuję telefon za 50zł przez ich stronę za co dostaje 35gb internetu na trzy miesiące. Następnie za 29zł przedłużam ważność internetu o rok.
W ten sposób za 50zł mam 3GB internetu na miesiąc przez rok i zostaje mi jeszcze 21zł. Jeżeli potrzebuje więcej to robię kolejne doładowanie albo kupuje pakiet za środki na koncie.
Ktoś
Kartę mam w orange free. Doładowuję telefon za 50zł przez ich stronę za co dostaje 35gb internetu na trzy miesiące. Następnie za 29zł przedłużam ważność internetu o rok.
W ten sposób za 50zł mam 3GB internetu na miesiąc przez rok i zostaje mi jeszcze 21zł. Jeżeli potrzebuje więcej to robię kolejne doładowanie albo kupuje pakiet za środki na koncie.
Ktoś
źródło: 11cebula5
PobierzDoładowuję telefon za 50zł przez ich stronę za co dostaje 35gb
@K-S-: gdybyś doładował 10x5PLN zamiast 1x50PLN to byś miał 125GB. Ja tak robię. Słaby cebulak z Ciebie.
@K-S-: człowieku, w wirgin masz 1 GB neta za 1 zł
Musisz kupić pakiet za 3 zł (30 min, 30 SMS, 300 mb neta)
Więc cię wyjdzie 6 zł na miesiąc
Musisz kupić pakiet za 3 zł (30 min, 30 SMS, 300 mb neta)
Więc cię wyjdzie 6 zł na miesiąc
konto usunięte via Wykop
- 0
@CzaikaRuchaika: ile ty masz tych numerów
Hej mirasy i mirabele,
Od kilku dni mam problem z internetem w telefonie. Sieć #plus telefon iPhone 11. Na wifi wszystko chodzi normalnie, na LTE bez przerwy odcina internet (mimo tego, że wyświetla pełny zasięg LTE). Reset połączenia poprzez włączenie i wylaczenie trybu samolotowego na chwilę poprawia sytuację, ale później znów powtórka.
Czy ktoś ma podobny problem i to chodzi o sieć plusa, czy może telefon mi się psuje?
Południowa Wielkopolska, kończy
Od kilku dni mam problem z internetem w telefonie. Sieć #plus telefon iPhone 11. Na wifi wszystko chodzi normalnie, na LTE bez przerwy odcina internet (mimo tego, że wyświetla pełny zasięg LTE). Reset połączenia poprzez włączenie i wylaczenie trybu samolotowego na chwilę poprawia sytuację, ale później znów powtórka.
Czy ktoś ma podobny problem i to chodzi o sieć plusa, czy może telefon mi się psuje?
Południowa Wielkopolska, kończy
konto usunięte via Wykop
- 1
@kurazryzem: nie pomogę bezpośrednio w temacie, ale od kiedy sięgnę pamięcią, z Plusem miałem (i mam) same problemy z internetem. Niezależnie czy jestem w mieście, na wsi, na autostradzie czy za granicą. Internet w Plusie nigdy nie działa normalnie.
@kurazryzem problemem jest sama sieć. Plus to najgorszy pod względem technicznym operator w Polsce
- 0
@matkuma: nie, połączenia na numery alarmowe wykonywane są siecią komórkową. Warto dodać że w przypadku braku zasięgu twojego operatora macierzystego, telefon skorzysta z infrastruktury innego żeby wykonać połączenie
#plus
Dlaczego jeszcze nie ma nielimitowanego internetu w telefonach? Tylko jakieś śmieszne 30gb które schodzi w tydzień?
Dlaczego jeszcze nie ma nielimitowanego internetu w telefonach? Tylko jakieś śmieszne 30gb które schodzi w tydzień?
@NosaczPospolity może nie bez limitu ale widziałeś tą promke? Chyba że kolejny z abonamentem xD
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@NosaczPospolity: Jak nie ma jak od 2018 roku siedzę na takiej taryfie w T-Mobile.
- 2580
Ostatnie 2 cyfry to imię twojej przyszłej żony. Zastanów się 100 razy zanim zaplusujesz bo odplusowanie i zaplusowanie nic nie da! Czas Start!
#glupiewykopowezabawy #heheszki #memy #zwiazki #plus
00 lub 50 Anna
01 lub 51 Ewelina
#glupiewykopowezabawy #heheszki #memy #zwiazki #plus
00 lub 50 Anna
01 lub 51 Ewelina
- 0
- 3
#allegro toleruje oszukiwanie ludzi. Proceder jest taki że słup bierze abonament 36msc i telefon wart 1tys zł za 1zl potem wystawiają to na allegro za 800zl zwykle przez lombard co uczciwie informuje że telefon kupiony u #play #plus #orange potem jakiś jeleń to kupuje za kilka dni telefon odblokowany nawet po wymianie rom za 250-400zl telefon i tak jest zbanowany na imei i nie
@kropek: skoro telefon po zakupie z lombardu jest blokowany to rękojmia i zwrot gotówki, a jak nie to na policję.
@kropek: ale jaką ryskę ? Ty nie robisz zwrotu tylko reklamację z tytułu rękojmi. Zablokowany telefon to wada istotna i normalnie odstępujesz od umowy kupna. Jak są oporni to można to inaczej załatwić, wiem strata czasu i nerwów. Dlaczego tolerują ? Bo mają na to wywalone, tak samo jak na podróbki.
Operatorzy komórkowi teraz na start wszystkie urządzenia blokują czy tylko telefony? Zastanawiam się nad abo na firmę i jakby była fajna cena za jakiś sprzęt to można na OLX sprzedać, ale jak blokują to w żaden sposób nieopłacalne bo nikt nie kupi po opłacalnej cenie.
#orange #plus # play #tmobile #telefony
#orange #plus # play #tmobile #telefony
Jak ktos chce przejsc w najblizszym czasie do Vikingow to za rejestracje z refa oplacam pierwszy miesiac.
#vikingmobile #mobilevikings #gsm #orange #tmobile #plus
#vikingmobile #mobilevikings #gsm #orange #tmobile #plus
- 1
Dzwonisz na infolinię #plus #plusgsm w konkretnej sprawie, ale zanim nastąpi właściwe połączenie, to bełkot marketingowy. Już w trakcie właściwego połączenia z konsultantem, konsultant kiedy tylko może wciska oferty marketingowe. A na koniec jeszcze jedna oferta marketingowa #polsat .
#januszebiznesu @Specjalista_Plus @Specjalista_Polsat_Box
#januszebiznesu @Specjalista_Plus @Specjalista_Polsat_Box
@Pffl: ale tak jest wszędzie
- 0
@Pan_wawrzyn: Dlatego trzeba tę patologię piętnować.
@skruszony, zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty odNOWA. Zyskasz w niej doładowania bez terminu ważności, co może spełnić Twoje potrzeby. Dzięki temu już nie będziesz musiał martwić się ważnością doładowań i pakietów.
@play_polska jesteście tylko od wciskania. Zadałem wczoraj pytanie techniczne/ systemowe, żodyn ale to żodyn z z Orange i Play nie raczył nawet odpowiedzieć.
- 1
- 0
mam od poniedziałku smartfon z wificalling, numer mam z play, ale zaowazylem że są momenty że rozlacza wificallig lub jak teraz zauważyłem to przez 5 minut nie chcialo się połączyć. Internet mam swiatlowodowy od lokalnego dużego operatora i od niego router i wiem że jestem za natem. Nie wiem czy skontaktować się z dostawcą swiatlowodu czy te wificalling już tak ma .
#smartfon
#telefony
#mediaexpert
#serwisgsm
#smartfon
#telefony
#mediaexpert
#serwisgsm
Jutro wylatuję do Szwajcarii i mam pytanie w związku z usługą roamingu oraz pakietem atlantyckim w Plus na abonament. Ustawiłem sobie ten pakiet i dostałem powiadomienie smsowe że zostanie on zwyczajowo włączony o północy. Fajnie. Ale potem chciałem ręcznie włączyć sobie roaming i dostałem takie powiadomienie: "Produkt Bar Outgoing while Roaming jest już nieaktywy lub oczekuje na deaktywacje. Pozdrawiamy. Plus" Może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Zakładam że roaming powinien włączyć się
@SvenFromSkyrim: roaming nie był wcześniej aktywny na numerze? Jeśli tak, to po przekroczeniu granicy karta SIM automatycznie zaloguje się do sieci operatora roamingowego. Nie jest wymagane wprowadzanie zmian w ustawieniach telefonu. Niemniej jeśli pojawi się problem dalej, daj znać. Miłego pobytu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gsm #telefony #android #play #orange #mobilevikings #plus #operatorzykomorkowi #pytanie #pytaniedoeksperta
Szukam jakiegoś startera na 2 lata który ma dużo GB? Czy tylko Orange takie ma? Potrzebuje do android auto.
Tu znalazłem taki starter
https://allegro.pl/oferta/internet-na-karte-starter-orange-free-500-gb-2-lata-14441301831
Szukam jakiegoś startera na 2 lata który ma dużo GB? Czy tylko Orange takie ma? Potrzebuje do android auto.
Tu znalazłem taki starter
https://allegro.pl/oferta/internet-na-karte-starter-orange-free-500-gb-2-lata-14441301831
- 0
@Mlodyzgred taki który będę targał ze sobą esim lub sim kartę, bez limitów najlepiej bo potrafię i 1tb wciągnąć \ (•◡•) /
konto usunięte via Wykop
- 1
Tmobile miał zajebistą ofertę jakiś czas temu, niestety uwiązana do adresu. Z całkowicie mobilnym to niestety nie pomogę.





















