Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Przegrywzyciowy0 juz 15GB dostałem za dwa medale
#plus #plush #plusgsm #siecikomorkowe
#internertmobilny
Ta oferta pakietów na igrzyska wygląda legit?
Gigabajty za medale, jest w tym jakiś haczyk?
#internertmobilny
Ta oferta pakietów na igrzyska wygląda legit?
Gigabajty za medale, jest w tym jakiś haczyk?
#siecikomorkowe #plus #plush #cebula #cebuladeals
jak macie nr w plusie lub plush możecie dostać 25 gb na miecha za free do wykorzystania w PL
https://www.pepper.pl/promocje/25gb-internetu-dla-klientow-plus-gratis-strefa-kibica-830340
promka ważna do 12 sierpnia
możecie też dostać 10 gb za kod *136*11*9999# na miesiac na uzytek w PL :)
jak macie nr w plusie lub plush możecie dostać 25 gb na miecha za free do wykorzystania w PL
https://www.pepper.pl/promocje/25gb-internetu-dla-klientow-plus-gratis-strefa-kibica-830340
promka ważna do 12 sierpnia
możecie też dostać 10 gb za kod *136*11*9999# na miesiac na uzytek w PL :)
- 236
A pamiętacie te walizki od Simplusa? xP
#nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo #00s #lata00 #plus #simplus #telefony
#nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo #00s #lata00 #plus #simplus #telefony
źródło: simplus
Pobierz@telegazeciarz: @Vegasik69: z Idei (dzisiejszego Orange) były zestawy POP (na kartę) w takich trójkątnych, niebieskich kartonach z telefonem na widoku w blistrze :)
Sam miałem Samsunga R200 z dość unikalnym, jak na owe czasy, niebieskim podświetleniem.
Sam miałem Samsunga R200 z dość unikalnym, jak na owe czasy, niebieskim podświetleniem.
źródło: comment_vDj9mtrnYJeUhRT27yGYo4OCbAmR5Zem
Pobierz
źródło: pudelko_z_zestawem
Pobierz- 1
Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Aukcje 5G w Polsce były opóźnione o 2 czy 3 lata. Operatorzy non stop narzekali (i słusznie), że tak się to przeciąga.
Poszły w końcu aukcje, operatorzy zaczęli działać, ale idzie to w tak tragicznym tempie, że porażka przecież.
Minęło ponad pół roku już, a "prawdziwe 5G" pokrywa jakiś ułamek populacji - nawet miasta wojewódzkie nie są w pełni pokryte,
a co dopiero miasteczka 3-10k, gdzie niestety
Poszły w końcu aukcje, operatorzy zaczęli działać, ale idzie to w tak tragicznym tempie, że porażka przecież.
Minęło ponad pół roku już, a "prawdziwe 5G" pokrywa jakiś ułamek populacji - nawet miasta wojewódzkie nie są w pełni pokryte,
a co dopiero miasteczka 3-10k, gdzie niestety
@trustME: Przygotowac na co? 5G to sprzet, w nadajnikach czy wewnatrz sieci, dodatkowe lacza lub zwiekszenie przepustowosci do stacji. Mieli kupowac anteny, sprzet do btsow zeby tak sobie czekal?
@trustME: ale oni nie chcą, musi być z tego biznes, przeciętny koszt abonamentu/prepaida to 30zł/miesiąc - nie zmienił się od 15 lat. Kupili pasma, po to aby się zabezpieczyć, teraz mogą sobie bardzo powoli, sukcesywnie wymieniać infrastrukturę, ale tylko gdy jest taka konieczność.
Podejrzewam, że mają wielokrotnie większy budżet na reklamę niż technologie ;)
Podejrzewam, że mają wielokrotnie większy budżet na reklamę niż technologie ;)
Znacie jakąś dobrą ofertę internetu na kartę na UE? Będę przejeżdżał przez kilka krajów, przydałaby się karta, którą mógłbym wrzucić jakąś drugą.
#orange #play #plus #smartfon #cebuladeals
#orange #play #plus #smartfon #cebuladeals
@zwierzak40: ale wiesz ze EU masz rimming ?
- 0
@msr99: @mielonkazdzika
Co do roamingu w UE: mój pakiet w Playu ma kilka czy kilkanaście GB w Polsce i tylko 5 na UE, a potem opłata prawie 8,45 zł/GB.
@TwojHimars Ciężko powiedzieć, pewnie z 15-20GB ponad to co z żoną mamy w swoich kartach na UE.
Co do roamingu w UE: mój pakiet w Playu ma kilka czy kilkanaście GB w Polsce i tylko 5 na UE, a potem opłata prawie 8,45 zł/GB.
@TwojHimars Ciężko powiedzieć, pewnie z 15-20GB ponad to co z żoną mamy w swoich kartach na UE.
Są jeszcze jakieś gry czy cokolwiek gdzie można zapłacić smsem premium?
Dawniej praktycznie w każdej gierce była taka opcja a teraz jest to jeszcze gdziekolwiek dostępne?
Ogólnie uzbierało mi się trochę hajsu - chcę przejść na abonament no ale nie mam co zrobić z tymi pieniędzmi na karcie :x
#pytanie #siecikomputerowe #orange #plus #play
Dawniej praktycznie w każdej gierce była taka opcja a teraz jest to jeszcze gdziekolwiek dostępne?
Ogólnie uzbierało mi się trochę hajsu - chcę przejść na abonament no ale nie mam co zrobić z tymi pieniędzmi na karcie :x
#pytanie #siecikomputerowe #orange #plus #play
#telefony #operatorzykomorkowi #orange #play #plus #njumobile
Mirki, wkurzam się trochę na obecnego operatora, bo rachunki mam wysokie. Mam już umowy na czas nieokreślony i ogólnie potrzebuje na firmę`
1. Numer główny, dla mnie: dużo internetu, rozmowy nielimitowane, SMS to samo. Fajnie jakby był jakiś tani Roaming internetu UE.
2. Numer główny dla mojego zastępcy: wymagania dosłownie J.W.
Mirki, wkurzam się trochę na obecnego operatora, bo rachunki mam wysokie. Mam już umowy na czas nieokreślony i ogólnie potrzebuje na firmę`
1. Numer główny, dla mnie: dużo internetu, rozmowy nielimitowane, SMS to samo. Fajnie jakby był jakiś tani Roaming internetu UE.
2. Numer główny dla mojego zastępcy: wymagania dosłownie J.W.
@PanieAreczku: Mam w plusie za 148zł 3 numery.
1: 240gb polska, 25 Eu.
2: Unilimited polska, nie wiem ile w Eu. Numer jest w routerze.
3: Pl net współdzielony z pierwszym numerem, EU 12,5 GB.
1: 240gb polska, 25 Eu.
2: Unilimited polska, nie wiem ile w Eu. Numer jest w routerze.
3: Pl net współdzielony z pierwszym numerem, EU 12,5 GB.
@PanieAreczku pamiętaj że na doładowania dla nr firmowych możesz wsiąść Fv. Jeśli po ok 20zl zobacz nju (subskrypcja lub abonament) jak ciut drożej zobacz Orange na kartę za 365zl na rok rozmowy sms mms i 2TB netu + cross mobile x2 po 10zl. Net no heyah za 20zl. Czyli masz 30+30+10+10+20 wychodzi na to ze w 100 sie można zamknąć
- 0
- 0
@husky83: dowolna karta np. z Orange. Bierzesz pierwszy miesiąc za 15 zł, masz roaming i net w PL
- 2
@watch_nudes_: Wystarczyła karta z tmobile którą miałem ;-)
- 0
Córka brata aktywowała na telefonie mojej mamy usługę, poprzez wpisanie na stronie kodu PIN, który przyszedł SMSem. "Usługa" ta nabijała co 14 dni dodatkowe koszta (30 zł) do opłacenia na rachunku Plusa. Czy da się jakoś wyjść z tej sytuacji, czy już "po ptokach" I trzeba te dodatkowe koszta ponieść?
#oszusci #kiciochpyta #plus
#oszusci #kiciochpyta #plus
@Dorogon By to wyłączyć trzeba najpierw namierzyć, co to za usługa... Co Ci zwraca
https://www.plus.pl/uslugi/krotkie-kody-w-plusie-na-karte
*136#?https://www.plus.pl/uslugi/krotkie-kody-w-plusie-na-karte
@Dorogon właśnie z tego powodu wybrałem orange na kartę za 365zl. Płacisz raz na rok i zapominasz o rachunkach za tel a takie g i tak nie ma się prawa aktywować bo masz 0 na koncie bez limitu rozmowy sms mms i ponad 1000GB. Proboj reklamować zgodnie z prawdą że nie Ty włączałeś a dziecko które nie ma mocy prawnej żeby zawierać umowy może się uda…
@ChlopoRobotnik2137 jak planujesz siedzieć głównie w rzeszy niemieckiej to odradzam Orange, po za tym śmiesznym krajem daje radę wszędzie
- 0
@Misza_z_Polszy: ale na flexa juz nie przejde bo bylem. bardziej mi chodzi o rozwiazanie niskokosztowe. Bedzie to zapasowa karta sim
- 0
@styxu: jeśli doładowujesz co miesiąc, to bez znaczenia jest, że promocja na rok minęła. Ja doładowuję za 5 dyszek na 3 miesiące a potem wykorzystuje kwote którą doładowałem by wykupić sam pakiet internetu, i w takim przypadku konto ważne rok jest dla mnie przydatne i opłacalne
@styxu:pamietaj zeby grypsowac a nie isc do frajerow

- 1
@sykselek: no nic, kupię starter, zasilę i wykupię smsem GB na chomiku. Może się kiedyś przyda.
w żabce, wydruk z kasy. Sieć Plus
@cotozazycie: No to raczej nie zwrocisz. Z chomikiem dobry pomysl. Wlasnie dzis odkrylem ze mam 2GB i sie przyda :) Chcialem byc uczciwy i wykupic abo w jakims legimi na ebooki. Ale albo oni sa nieogarnieci albo rozmawialem z botem. Dostalem info ze na moim nowym czytniuku ich ksiazki nie pojda... No to tyle z uczciwosci :)
- 1
konto usunięte via Wykop
- 0
@WD39: szkoda że tylko raz działa
- 0
Pytanie czy jak rejestruje nowy numer w Plush'u to jako numer seryjny SIM podać ten z pudełka czy z karty SIM?
Bo na pudełku jest on krótszy o jedną cyfrę, a dokładnie o numer "1" na końcu a na karcie jest już na końcu ta "1".
@Specjalista_Plus ?
#plush #plus #siecikomorkowe
Bo na pudełku jest on krótszy o jedną cyfrę, a dokładnie o numer "1" na końcu a na karcie jest już na końcu ta "1".
@Specjalista_Plus ?
#plush #plus #siecikomorkowe
źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-06-25_104356_api.plushbezlimitu.pl
Pobierz@SaIamanca: przeloguj proszę ten numer (wył./wł.) i wówczas zweryfikuj działanie karty SIM.
- 1
jest jeszcze jakaś sieć/operator dla seniorów co mają w ofercie na kartę lub abonament TYLKO I WYŁĄCZNIE rozmowy i smsy bez limitu bez tego pierd******go internetu? Chce kupić rodzicom bo oni nawet telefonu nie mają przystosowanego do neta
#play #smartfon #orange #tmobile #plus #pytanie #pytaniedoeksperta #sieci
#play #smartfon #orange #tmobile #plus #pytanie #pytaniedoeksperta #sieci
@nowyrozdzialzycia: fakt mobile 20 na miesiąc
@nowyrozdzialzycia Premium Mobile za 19,90zł. Jest co prawda pakiet internetu ale nie musisz przecież z niego korzystać. Jakby co mogę pomóc ogarnąć.





























Regulamin prawi ze tak ale nie podaje minimalnej kwoty. Domyslna to 100zl. Infolinia znow mowi ze limitu kwotowego nie ma. Mozna zablokowac wszystkie platne uslugi.
#telefony #