@SamotnikPospolity: jedno przenika często drugie. Jeśli jesteś w spektrum, to masz problem z relacjami z innymi, więc łatwiej o depresję. Ja bym pewnie szedł w tym kierunku, że kiedy masz spektrum, to nie masz myśli s., bo Twoje myśli bardziej kręcą się np. wokół jakichś zajawek. Wycofujesz się, bo np. masz jakąś zajawkę i godzinami powiedzmy rozwiązujesz zadania matematyczne. To inny rodzaj wycofania niż w klasycznej depresji, kiedy wycofujesz się,
Od półtora miesiąca biorą Seronil 30mg. Nie widzę efektów. Wcześniej brałem Efectin i burpropion, też bez efektów. Dlaczego to tak jest? Wizytę mam dopiero w lipcu i zastanawiam się, co mu powiedzieć. Dodam, że mam lekarza na NFZ, który nie jest zbyt mną zainteresowany
Hej. Jaki uchwyt do samochodu na telefon warto kupić? Mam taki przyklejany do szyby, ale klej puścił i chyba nic z tym już nie zrobię, bo nie trzyma się. Może polecicie coś taniego, a zarazem dobrego? Z naszych sklepów czy zamówić z AliExpress? Lepszy z jakimiś bajerami czy najprostszy? Lepiej to kleić na deskę czy do szyby?
#chcepogadac #depresja