Wpis z mikrobloga

#orange #play #plus #gsm

Całe życie jestem w idea potem orange, ale powoli mam dość, słaby zasięg wiecznie, obecnie placę 25zl miesięcznie za no limit plus 15gb Internet w tym odkłada mi się jakis internet w europie co na urlopie się przydaje, będę miał w jakiejś sieci lepiej?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@umiar:
O taki odkladajacy sie internet w EU raczej ciezko. Zalezy czego oczekujesz. Vectra na zasiegu Play ma za 15zl 10GB ale potem nieograniczony z predkoscia 1mbit/s i sensowny pakiet w EU.

Fonia na zasiegu plusa przy platnosci za rok z gory wychodzi 12,5zl, 21GB ale w roamingu 2x mniej.

Lyca na zasiegu plusa przy platnosci na rok z gory 13,5zl za 35GB ale w EU juz tylko 2,35GB.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cotozazycie dzięki za odpowiedź, czyli jednym słowem polecasz zasięg plusa? Myślałem nad Play bo mam drugi numer tam i w sumie nie ma dramatu
  • Odpowiedz
@umiar: nie mozna polecic albo odradzic sieci pod wzgledem zasiegu bo to zalezy od lokalizacji. Akurat zasieg plusa moim zdaniem w wielu pozamiejskich lokalizacjach kuleje.

Vectra chyba ma zasieg Play i Orange, duzy pakiet w EU ponad 9GB potem 9,22zl za 1GB. W Lyca podobno zdarzaja sie bledy sieci, wycieki danych, slaba pomoc techniczna(podobno) ale znow tanie rozmowy miedzynarodowe.

To sa tak czy inaczej groszowe roznice. Nie ma sensu tak naprawde jakos dlugo sie zastanawiac nad tym wszystkim ale wybrac cos wg wlasnych
  • Odpowiedz