Wpis z mikrobloga

To badziew.

@motaboy: ponieważ?


@jestem_legenda:
@mishek: Ponieważ:

1. Nie da się wysyłać sms'ów premium - ot choćby mikropłatności.
2. Mają absolutnie, totalnie idiotyczne rozwiązanie roamingu (a jeśli nie wykonasz jednej z czynności przed wyjazdem, bo za granicą już tego nie zrobisz). Uważam że ten roaming jest tak rozwiązany CELOWO. Żeby zniechęcić do używania.
3. Ich infolinia działa jak osiedlowy jarzyniak - od 9 do 17, w weekendy zamknięte. Na
@jestem_legenda Witam,
w Plushu jest możliwość aktywowania promocji Internet, SMS, MMS bez limitu za 10 zł. Jej zakres obejmuje nielimitowane SMS/MMS + 1 GB oraz bezpłatny transfer w ramach FB. Pakiet można aktywować kodem *136*11*02#. Dodatkowo zaproponuję włączenie pakietu 5 GB za 5 zł. Aby skorzystać, należy wysłać SMS-a o treści: Pakiet na numer 80025.
Obecnie została uruchomiona nowa promocja Gruba Tuba do YouTube, zapewnia ona 50 GB do wykorzystania w serwisie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Specjalista_Plus: dziękuję za odpowiedź.
W plushu zasięg jest taki sam jak w plusie?
Żeby przenieść numer z innej sieci muszę udać się do punktu stacjonarnego plus?
Jeśli żona chciałaby przejść z plusa na plush też musi przenieść numer czy na innych zasadach się to odbywa?
Czy bezpłatny transfer w ramach FB obejmuje też aplikacje Messenger?
@jestem_legenda Tak, Plush to młodszy brat Plusa. Przeniesienia można dokonać w dowolnym punkcie Plusa: http://www.plus.pl/znajdz-salon
Twoja żona korzysta z oferty abonamentowej czy na kartę?
Pakiet obejmuje jedynie transfer danych w ramach Facebooka.

Za 25 zł/30 dni kodem * 136 * 11 * 07 # możesz aktywować pakiet Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu, w jego ramach otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 10 GB Internetu oraz nielimitowany transfer danych dla: Facebooka, Messengera, Instagrama