Wpis z mikrobloga

Co możecie polecić ? Ze wzgledu na wyjazdy po UE potrzebuje zmienic oferte.
Co potrzebuję:
- internet >10 GB (min 1 GB UE)
- rozmowy no limit (moga byc tylko w PL/ ewentualnie w uni np 100 minut)
- sms no limit (jak wyzej)

Oferta może być na abonament lub prepaid. Obok domu mam nadajnik P4, wiec najlepiej gdyby było cos na ich sieci (u pozostałych gorszy zasięg, ale do przemyślenia).
#gsm #orange #plus #plush #redbullmobile #tmobile #play #a2mobile #virginmobile #lycamobile
  • 17
@dziurawpodlodze: każdy 'pakiet' w każdej ofercie ma ~1.6GB netu w roamingu(oprócz virgin?)
Ostatnio zmieniłem nju mobile na a2mobile.
Wtopiłem bo nju teraz obniżyło cenę netu na 9zł, a w a2 jest po 12,90zł(ale więcej i z lejkami). Rzadko dzwonię nie przez net i nigdy nie przegadałem więcej jak 5zł(raz, jeden, jak musiałem wisieć na infolinii w axa bo mi zrobili stukpuk).
Rozmowy chyba +5gr(jak masz darmo to 1min=5gr).

Jak chcesz brać
@dziurawpodlodze,

mogę zaproponować Ci ofertę Plush ABO gdzie za jedyne 25 zł otrzymasz:

1. Oferta na czas nieokreślony
- Internet 10 GB (Twój pakiet rośnie wraz ze stażem),
- 10 GB na YouTube,
- Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- rozmowy (również na numery stacjonarne),
- SMS-y, MMS-y bez limitu,

2. Oferta czas określony (24 miesiące)

- Internet 15 GB,
- YouTube przez 3 miesiące
@dziurawpodlodze, może zainteresuje Cię Play NEXT? Przy przeniesieniu numeru pierwsze pół roku za 22,50 zł miesięcznie, w tym nielimitowane rozmowy, smsy i 50GB internetu miesięcznie oraz pakiet UE. Więcej informacji znajdziesz na
www.next.play.pl
@dziurawpodlodze: Proponujemy Ci ofertę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB”, w wersji na 31 dni w ramach pakietu będziesz miał do wykorzystania 15 GB Internetu w kraju i 2,51 GB w krajach UE. Usługę możesz włączyć w wersji jednorazowej lub odnawialnej. Polecamy wygodną wersję odnawialną na 7 lub 31 dni :) Więcej szczegółów znajdziesz tutaj https://oran.ge/36iiqDw.