Wpis z mikrobloga

  • 0
Jakaś najlepsza oferta na abonament w tej chwili?

Mam w #play za 25 zł nielimitowane i 10gb z lejkiem do 1mb. Liczyłem na trochę wiecej internetu przy przedłużaniu ale każą sobie dopłacić do 35 zł, więc bella ciao po latach

Wiem, wiem, że jest #plush ale średnio z zasięgiem - żona ma. Chyba, że wejdziemy w duecik u misia

#telefony #abonament #siecikomorkowe
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@MyZy nic lepszego raczej nie wyrwiesz. Z miesiąc temu przedłużałem. Dostałem nielimitowane rozmowy i 10gb właśnie za 25 zł. Jeśli to ważne to mam łącznie 3 numery.
  • Odpowiedz
@MyZy: być może zainteresuje cię nasza oferta Plush ABO za 25 zł, którą mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB),
- 10 GB na YouTube, - Pakiet Social Free (bezpłatny transfer w ramach: FB, Messenger, Instagram, WhatsApp),
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne),
- SMS-y, MMS-y bez limitu,
2.Oferta czas
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: Przeszedłem niedawno z Tmobile na karte, wszystko free, 10GB i Youtube nie zabierające transferu ale tylko w 480p.
Teraz jestem w Plush, oferta nr 1 i jestem bardzo zadowolony, tym bardziej z predkosci internetu i zasiegu, gdzie w tmobile miałem 3g lte, a w Plush mam 4G+
  • Odpowiedz
@Brudne_Mysli: miło mi, że oferta się spodobała ( ͡ ͜ʖ ͡)
Podpowiem jeszcze, że gdybyś w przyszłości planował drugi numer u nas, to wybierając jedną z powyższych opcji załapiesz się na rabat. Oba abonamenty zostaną wówczas obniżone do 20 zł (czyli 40 zł za dwa numery wyjdzie).
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MyZy: za 25 zł to będziesz miał 25 giga chyba. Jak coś to możesz podać teraz mój kod i dostanę 80 zł, i ty także jak będziesz przenosił rodzicom. Mam od roku i mega zadowolona jestem
  • Odpowiedz