@Odgrzanka: Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Jest tylko przycięta prędkość neta do 3 mb/s. Od tego roku nie ma już dostępu do nadajników Plusa. Pozostaje tylko Orange i T-mobile. Jeden powinien być dostępny, o włączenie drugiego trzeba się czasem doprosić przez BOK.
  • Odpowiedz
Mirki, posiadam Sony XA2, sieć Play.
Dziś zauważyłem, że wczoraj o 22:24 został wysłany sms na numer 48459050105, problem w tym że ja go nie wysyłałem, brak śladu w wiadomościach. Opłata naliczona zgodnie z cennikiem 19 gr. (usługi premium zablokowane). Po sprawdzeniu numeru należał pierwotnie do next mobile, dzwoniłem, numer jest nieosiągalny.
Mam się martwić?
Mieszkam sam, nikt mi nie wysłał sms bez mojej wiedzy.
#android #smartfon #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jakie polecacie sieci komórkowe z :
-nielimitowanymi rozmowami i esemesami
- internet nielimitowany ( lub min 10gb/mc)
Jestem teraz na 2 numery w Playu i płace po ok 40 zł/mc od numeru. Sygnał playa sami wiecie jaki jest a jestem ciekaw czy da się znaleźć lepsze warunki za podobną cenę.
#telefony #siecikomorkowe #play
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janekmarciniak: jeśli oba numery są Twoje (mam na myśli zarejestrowane na ten sam PESEL), to warto rozważyć DUET w naszym Plush ABO. Wybierając którykolwiek z abonamentów za 25 zł przy obu umowach, zyskasz rabat i zamiast 50 zł będziesz płacił tylko 40 zł.
Tych abonamentów za 25 zł mamy 2 warianty:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit
  • Odpowiedz
Czy ludzie w Play mogą wymagać ode mnie fizycznego dowodu osobistego?
Z tego co czytam to wszędzie powinienem móc posługiwać się e-dowodem, a pan w sklepie jak i na infolini usilnie twierdził, że bez fizycznego dowodu duplikatu karty nie zrobię xD

wtf

#pytanie #play #uslugi
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego play blokuję aktualizacje androida na 10? Jak wyjmę kartę to pójdzie? Telefon brany w salonie play za gotówkę bez żadnej taryfy, karta play.
#android #telefony #play
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam nietypowy problem ... mam Samsung Galaxy s7. I dzisiaj pojawił się problem że mogę wykonywać tylko połączenie alarmowe . I po aktualizacji systemu pojawił się tekst telefon niedozwolony mm . Na infolini play mówią że wszystko ok wszystko opłacone itp. Wymieniłem kartę sim na nową i dalej problem. Najśmieszniejsze jest to że jak wkładam ta kartę do innego telefonu to normalnie działa.
Telefon od operatora . Od ponad 2 lat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Krol_Dzielni wkladalem kartę Orange i plus i nie działała.
Co dziwne jak na infolini zresetowala ustawienia sieci czy jak to się zwie to telefon przez kilka minut działał normalnie i znowu zablokowalo.

@play_polska wszystko fajnie tylko po pierwsze nie mam jak płacić w sklepie bo nie posiadam karty. A dwa w tym momencie jestem odcięty od logowania się wszędzie gdzie wymagana jest dwuetapowa weryfikacja np banki . Więc na dzień
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krol_Dzielni spróbowałem na trybie awaryjnym i niestety to samo " niedozwolony telefon" co dziwne że jak w play zresetowali u siebie jakieś ustawienia czy jak to się nazywa to przez kilka minut telefon działał normalnie
  • Odpowiedz
@miloszq_: Zależy czego potrzebujesz. U nas w #mobilevikings dostaniesz nielimitowane połączenia, sms i mms + 20 GB za 25 zł/31 dni. Do tego wygodne autodoładowanie, apka oceniana najwyżej spośród polskich operatorów i wsparcie na wszelkich możliwych kanałach, włączając w to mirko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Czy po wylaczeniu pakietu Solo M stracę jego usługi? Z tego co wiem jest on cykliczny a ja chcę użyć go jednorazowo i odrazu wyłączyć. Mogę to zrobić z dniem w którym aktywowałem usługę?
#play
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrFisherman: ogólnie niektórych godzinach zwalnia ale to zależy od lokalizacji, nadajników ilości osób podłączonych do sieci. Kup startery innych sieci i zrób test.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: możesz nie odbierać, ja zamówiłem i mam zamiar odebrać bo bardzo dobra cena, wprawdzie liczyłem po cichu na zwrot ale w sklepie było magiczne "przedsprzedaż". Wydaje mi się, że znali już nowe niższe ceny "po promocji" i dlatego wystawili wiedząc, że dostawa będzie po jej zakończeniu. Ja mam zamiar jeszcze czekać i obserwować co się stanie z cenami, nie odpakuję po otworzeniu i poczekam te 10 dni, jak cena
  • Odpowiedz
korzysta ktos z tej oferty? #play
SOLO L

Cykliczny pakiet nielimitowanych minut, SMS-ów do wszystkich sieci i internetu bez limitu GB (w tym 15 GB z pełną prędkością).
30 zł miesięcznie
Więcej
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bart88uk: 1mbps to mniej niż potrzeba do płynnego streamowania video w 480p
jak wpadniesz w lejek to zapomnij o "cięższych" multimedialnych tematach
  • Odpowiedz
Cześć, mój ojciec chce przedłużyć abonament w play na firme na 4 telefony
Chciałbym się od was dowiedzieć czy da sie znaleźć coś lepszego niz to poniżej + na jakiej zasadzie działa ta karta 150 gb. Z góry dzięki

Taryfa RePLAY SPECJALNA BIZNES BOX:
- abonament łącznie 130 zł netto / 159,90 zł brutto miesięcznie za 4 numery głosowe + 1 numer internetowy

DODATKOWO
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej @Specjalista_Plus
Wzialem u was internet domowy, po wykorzystaniu limitu mam "LTE bez końca". Co to znaczy bo najpierw wziąłem okres próbny to suoer chodziło a jak się skończył okres próbny to internet nie nadaje się do niczego po wykorzystaniu limitu, wczoraj pobieranie było 6kb/s! Takie są wasze praktyki czy co? Miałem przenieść 2 telefony do was ale już tego nie zrobię bo lepszy internet mam w Play po wykorzystaniu linitu,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witaj @Fiszermen: przy dużej ilości pobieranych danych po wykorzystaniu pakietu podstawowego, chcąc zapewnić każdemu użytkownikowi możliwość korzystania z sieci, system może nałożyć ograniczenie prędkości transferu, zgodnie z polityką FUP. Informacja ta znajduje się w regulaminie promocji.
  • Odpowiedz
Xiaomi MI9T, w Playu - chodzi mi tutaj o WIFI Calling. Ikonka jest, ale jak wlączę tryb samolotowy, to nie jestem w stanie zadzwonić, co by sugerowało, że usługa jednak nie działa (jak wiadomo oficjalnie Play nie udostępnia WIFI Calling dla Xiaomi) - mówiąc wprost, skoro nie moge zadzwonić przy włączonym trybie samolotowym, to znaczy, że nie działa, tak? Jest jakiś patent, można coś poradzić? Nie ukrywam, że mam mega słaby zasięg
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Junio: no to jest od włączenia ogólnie. Wpisz jeszcze raz. Widocznie w play nie działa. Trzeba może dzwonić do konsultanta by włączyli.
  • Odpowiedz
szukam nowej komórki, mój Huawei P10 powoli dokonuje żywota
interesuje mnie coś z podobnej półki cenowej, najlepiej do 2 tys.

ważne - dobry aparat fotograficzny, najlepiej, żeby telefon był podobnej wielkości co Huawei P10
miło jakby był w ofercie play choć nie jest to warunek konieczny

#telefony #gsm #smartfon #pytanie #play
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@modzelem: i ten p30 pro też nie jest objęty banem, tak? jestem skłonny dołożyć bo pierwszy raz w życiu byłem zadowolony z telefonu tak jak z tego p10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Komornickus: najlepiej spytaj na forum np. Telepolis.pl lub plusforum.pl lub nasz.orange.pl
Pamiętałem tylko, że karty Play Internet się nie logują do 2G, ale nie kojarzę nic na temat konkurencji
  • Odpowiedz
@Komornickus: Taki lokalizator to chyba za dużo danych nie zużywa, więc może taryfa w Play na kartę OdNowa: działa na 2G, dożywotnia ważność konta (pod warunkiem skorzystania przynajmniej raz w miesiącu z karty) i pakiet internetowy również ważny dożywotnio - dopóki go nie zużyjesz albo Ci karty nie zablokują z powodu braku aktywności chyba przez 6 miesięcy - jak dobrze pamiętam.
  • Odpowiedz