Wpis z mikrobloga

Xiaomi MI9T, w Playu - chodzi mi tutaj o WIFI Calling. Ikonka jest, ale jak wlączę tryb samolotowy, to nie jestem w stanie zadzwonić, co by sugerowało, że usługa jednak nie działa (jak wiadomo oficjalnie Play nie udostępnia WIFI Calling dla Xiaomi) - mówiąc wprost, skoro nie moge zadzwonić przy włączonym trybie samolotowym, to znaczy, że nie działa, tak? Jest jakiś patent, można coś poradzić? Nie ukrywam, że mam mega słaby zasięg w domu i bardzo by mi się przydała opcja korzystania z tego.
#wificalling #xiaomi #play #mi9t #android
  • 14
  • Odpowiedz
Nie jestem w stanie wylaczyc karty sim z uwagi na to, ze polaczenie i imternet mam preferowany dla tej karty - i tego tez nie moge (albo nie umiem) zmienic ;/
  • Odpowiedz
@Junio: W Orange te usługi są aktywnie blokowane jeżeli twój user agent nie jest na ich whiteliście przez co żadne Xiaomi, Oneplusy ani inne wynalazki raczej już nigdy nie będą miały VoLTE/WoWiFi, może Play ma podobnie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Junio: no to jest od włączenia ogólnie. Wpisz jeszcze raz. Widocznie w play nie działa. Trzeba może dzwonić do konsultanta by włączyli.
  • Odpowiedz