#orange #orangeflex halo mirasy chce sie przenieść z #play do flexa ale a aplikacji nie chce mi dojść numer weryfikacyjny. To tak długo w orange trwa jak wysyląja ten sms?
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Ktoś ma problem z play? Nie działa w ogóle internet oraz słaby zasięg sieci :/ #play
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@mirek_januszy: to normalne
- 1
@mirek_januszy: play to syf, przenieś się do orange. Ja tak zrobiłęm niedawno, mam na kartę i ostatnio odkryłem, że nawet jak mam nie doładowane konto, to internet cały czas jest i mam uzbierane ponad 60GB ważne do października, nie mam powodu do narzekania
konto usunięte via Android
- 0
@KaluHeHe orange tak nie ma
- 0
@osmakukokosowym: ma tylko ceny są wyrównane do góry.
@MrFisherman: po prostu stacja przeciążona, u mnie lata lepiej. Taki urok sieci komórkowej.
źródło: comment_1582114640nG64CIh8jh1LbhjeKW3Qvg.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Hejka miraski, rozglądam się za nowym telefonem a co za tym idzie być może nową ofertą, sprawdziłem na razie wszystko i w sumie najlepiej będzie jak pozostanę w play, jednak w oko wpadła mi oferta #orange a mianowicie orange flex, dobrze rozumiem że płacąc 30zł miesięcznie mam 30GB internetu i wszystko za free, i mogę trakować to jako abonament? Jest opcja doboru telefonu z salonu do tego? #operatorzykomorkowi
@StalkeroVsky: telefon mozesz dobrać w dowolnym sklepie na raty.
- 0
Dobra widzę że warto się porozglądać za tymi nowymi ofertami, wychodzi to o wiele lepiej niż abonament. Dzięki chłopaki! (ʘ‿ʘ)
W jakiej sieci kupię starter "na kartę", żeby było jak najtaniej? W sensie, potrzebuję 2 numer na rozmowy przychodzące. Żeby nie wygasł będę doładowywał co jakiś czas... #tmobile #orange #plus #play #operatorzykomorkowi #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
- 0
Telefon, na którym miałem e-SIM z Orange, zepsuł się i został wymieniony na nowy. Teraz żeby odzyskać kartę e-SIM i numer telefonu muszę się udać w salonu Orange w Polsce. Problem w tym, że przebywam poza granicami kraju i w Polsce mnie nie będzie do czerwca. Nadal posiadam kartę micro SIM (nieaktywną już), dostęp do mojego konta Orange, numery PIN i PUK, numer karty, itd.
@OrangeEkspert Czy jest jakiś sposób na
@OrangeEkspert Czy jest jakiś sposób na
- 0
@OrangeEkspert: Mogę prosić o link do kontaktu w messanger? Profil Orange na FB jest w języku angielskim, czy to ten profil?
https://m.facebook.com/orange/
https://m.facebook.com/orange/
- 0
@OrangeEkspert: pomijając inne metody autoryzacji i sprawdzenia mojej tożsamości - jak to jest, że wymienić kartę eSIM mogłem uzyskać logując się na moje konto Mój Orange, mogę ją zablokować, ale uzyskać nowego kodu QR nie mogę? Przecież to jest jakiś nonsens...
Jakiś nieśmieszny żart w Plusie
Mamy 3 nr, okres rozliczeniowy od 17-16. Jeden numer po rozwiązaniu umowy miał przejść na kartę. Co robi plus?
Od godziny 18 dziś, nie mam ani numeru na abo, ani na kartę. Brak usługi w tel.
W ciągu 10. min na infolinii rozmowa z trzema osobami, ten się nie zna, bo numer jest na abo, odbiera kolejny ten też nie, bo nr jest na karcie. Takie przeniesienie może
Mamy 3 nr, okres rozliczeniowy od 17-16. Jeden numer po rozwiązaniu umowy miał przejść na kartę. Co robi plus?
Od godziny 18 dziś, nie mam ani numeru na abo, ani na kartę. Brak usługi w tel.
W ciągu 10. min na infolinii rozmowa z trzema osobami, ten się nie zna, bo numer jest na abo, odbiera kolejny ten też nie, bo nr jest na karcie. Takie przeniesienie może
@JaTuTylkoNaMoment: nie zostałeś poinformowany, że może to trwać 24h? Wiele razy przenosiłem numer i nie trwało to więcej niż 20 min, nawet z jednej sieci do innej, ale zawsze była informacja ze może potrwać 24h.
@JaTuTylkoNaMoment: Oh, ok. Generalnie migracje numerów z postpaid do prepaid są również wykonywane w nocy. Ale tak samo jak w przypadku MNP, nie powinieneś dodatkowo rejestrować numeru. Najlepiej podejdź do salonu, sprawdzą Ci w systemie na jakim etapie migracji jest karta i czy trzeba ją mimo wszystko zarejestrować czy nie. Jak pracowałem tam to nie było takich cyrków z migracjami.
- 1
@Radek41: nie jestem w stanie przewidzieć gdzie będę mieszkał za miesiąc a ty mi tu o stacjonarce mówisz :/
Najchętniej bym wziął stacjonarny ale nie umiem tego ugryźć
A dobry modem myślę ładnie ogarnie w centrum miasta
Najchętniej bym wziął stacjonarny ale nie umiem tego ugryźć
A dobry modem myślę ładnie ogarnie w centrum miasta
- 0
Hej @play_polska w jaki sposób mogę wyłączyć dodatkowa usługę w aplikacji Play24? Przez przypadek włączyłem usługę play now pakiet podstawowy - nigdzie nie ma opcji zrezygnuj/wyłącz? #play #telefony
@crbman napisz w tej sprawie na czacie w aplikacji (zakładka Pomoc). Konsultant wyłączy usługę :)
#play
Rozumiem że chcą mi wcisnąć przedłużenie lub nowa umowę? XD
Rozumiem że chcą mi wcisnąć przedłużenie lub nowa umowę? XD
źródło: comment_1581876563t7wImPOmI24UaqB8Py0ZCY.jpg
Pobierz@Narkan: 2x więcej internetu, nawet się nie zastanawiaj
@Narkan przedłużacz umowę na takich samych warunkach jakie masz i z dopłatą X PLN dostajesz wybrany tel za jakiś hajs (zależy od telefonu ).jeśli potrzebujesz telefonu to spoko opcja bo pewnie umowę i tak masz co najmniej na 12 miesięcy albo dłużej. Z ciekawosci,robiłeś ostatnio duplikat karty SIM? Do mnie po takiej wymianie też dzwoniono w tej sprawie. I w sumie dali fajne warunki
@mwbloke: Moim zdaniem 300GB to dość mało, jeśli masz możliwość żeby wziąć na firmę to w Orange jest internet biurowy 999GB. Możesz zrobić tak ze znajomy weźmie Ci na firmę i przypiszecie usługę ja Ciebie, co prawda zapłacisz 20zł za cesje ale na rynku nie ma lepszej oferty jeśli chodzi o internet LTE. Oczywiście najpierw Sprawdz sobie jak działa Orange u Ciebie w okolicy
- 0
@mwbloke: Mireczku, jakbyś był zainteresowany to możemy zrobić cesje na internet domowy tmobile - wersja bez limitów (umowa z kwietnia 2019!)
- 2
Ha... Od 10 lat Mam/mialem dwa nr w sieci #play jeden konczyl mi sie 14 lutego drugi 10 maja. Ten pierwszy przenioslem do #plus #plush na abo za 25zl. Wszystko za free internet 10gb czy cos - standard. 11 lutego wypelnilem wniosek o przeniesienie nr. Po mniej wiecej 3 godzinach dostalem sms na ten drugi nr, ktory konczy mi sie w maju "Mamy dla Ciebie nielimitowane
- 1
- 0
@adam1105: @play_polska: Czy to jest jedyny sposób żeby dostać u was uczciwą ofertę...?
- 0
Dlaczego ludzie mają dwa numeru. Zawsze mnie to dziwi, warto?!
#telefony #orage #play #temobile #play
Dlaczgo ludzie tak robić, co 2ga osoba która zna ma dwa numeru. I zawsze proszą by nie dawać "tego" innym - ten dla Ciebie i tyle pisz na ten...
A mam dawać 2gi numer innym, ciekawe. Może ma to jakieś uzasadnienie?!
#telefony #orage #play #temobile #play
Dlaczgo ludzie tak robić, co 2ga osoba która zna ma dwa numeru. I zawsze proszą by nie dawać "tego" innym - ten dla Ciebie i tyle pisz na ten...
A mam dawać 2gi numer innym, ciekawe. Może ma to jakieś uzasadnienie?!
- 0
Jaki internet domowy polecacie do użytkowania tylko kilka razy w miesiącu?
W domu rodzinnym jestem w ciągu miesiąca 4-6 dni i potrzebuje internetu do pracy zdalnej (maile i kilka aplikacji), czasem jakiś serial czy gierka internetowa. Coś takiego jak internet elastyczny od Playa (10gb za 10zl) ma sens?
#internet #play #plus #cyfrowypolsat #pytanie #lte
W domu rodzinnym jestem w ciągu miesiąca 4-6 dni i potrzebuje internetu do pracy zdalnej (maile i kilka aplikacji), czasem jakiś serial czy gierka internetowa. Coś takiego jak internet elastyczny od Playa (10gb za 10zl) ma sens?
#internet #play #plus #cyfrowypolsat #pytanie #lte
- 1
@mthc zastanów się nad nju mobile. Jeśli będziesz mało korzystać to zapłacisz mniej. Są chyba dwa warianty: max 19 zł i max 29 zł.
Czy mając numer seryjny karty SIM (19 znakowy ICCID) mogę dowiedzieć się jaki numer telefonu był pod nią podpięty? Niestety numer już wygasł, był zarejestrowany na moje nazwisko, mam jedynie ostatnie jego 4 cyfry. Rozmawiałem z dwoma konsultantami na czacie, jeden powiedział że muszę być zalogowany pod nazwiskiem pod jakim była zarejestrowana karta, a drugi że nie przechowują archiwalnych danych i przepadło. To jak to w końcu jest?
#play @
#play @
@tempyuser: operator doskonale wie jaki numer jest/był podpięty do danej karty, konsultant niekoniecznie, jak numer był rejestrowany to raczej ci podadzą, zrób zgłoszenie i poczekaj
- 1
@tempyuser: Jeśli numer wygasł stosunkowo niedawno to jest szansa na odzyskanie go. Napisz prośbę o przywrócenie numeru na ten adres: ok@pomocplay.pl
- 2
Niestety wstępnie zaczynam poszukiwać nowej sieci komórkowej.
Obecnie jestem w #mobilevikings i jest mi naprawdę bardzo dobrze oferta mi mega pasuje.
Nie wykluczam ich jeszcze całkowicie mam nadzieję że nowa karta rozwiąże problemy które mi się dzieja, po prostu pytam jak na razie o dobrą alternatywę.
Co obecnie fajnego za 30zl /mc ?
Obecnie jestem w #mobilevikings i jest mi naprawdę bardzo dobrze oferta mi mega pasuje.
Nie wykluczam ich jeszcze całkowicie mam nadzieję że nowa karta rozwiąże problemy które mi się dzieja, po prostu pytam jak na razie o dobrą alternatywę.
Co obecnie fajnego za 30zl /mc ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Odgrzanka prosimy o kontakt z naszą Obsługą Klienta np. na czacie w aplikacji Play24. Konsultanci postarają się to sprawdzić.
- 0
@Odgrzanka: Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Jest tylko przycięta prędkość neta do 3 mb/s. Od tego roku nie ma już dostępu do nadajników Plusa. Pozostaje tylko Orange i T-mobile. Jeden powinien być dostępny, o włączenie drugiego trzeba się czasem doprosić przez BOK.




























#play #internet #internetmobilny #technologia