Mam MANIE robienia swojej pizzy. W ciągu ostatniego miesiąca zrobiłem ich ~20-25 xDDDD Serio. Mieszkam sam i robię sobie pizze po pracy, bo mnie to relaksuje.
W każdym razie: robię dzisiaj pizzę do połowy z bekonem + cebulką i do połowy z łososiem. Pod to idzie mozarella. Dalej się zastanawiam czy dać klasycznie na całą powierzchnie sos pomidorowy czy na tą część z łososiem walnąć zamiast sosu...majonez. Co o tym myślicie? Robił
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbol69 majonez się rozwarstwi pod wplywem temperatury i zostanie z niego tylko tłuszcz.
Jak chcesz sprawdzić to weź bardzo gorącego tosta i posmaruj majonezem i poczekaj :p
  • Odpowiedz
Na stronie telepizzy są niektóre promocje tylko przy zamówieniu pizzy. Więc dodaję do koszyka pizzę, hamburgera, kebaba, kurczaka, dodaję rabaty, a następnie usuwam pizzę, lecz rabaty zostają. I mam promocję tylko do pizzy bez pizzy. Czy jestem złym człowiekiem?

#telepizza #pizza #pizzaportal
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YourDoom: Okej jestem ślepy, rzeczywiście jest.

Damn, to jeśli robią go podobnego jak u mnie to koniecznie spróbuj. Dostałem wyschniętą pitę, na której można by połamać sobie zęby z 2 kawałkami mięsa na krzyż. Nawet cena z promocją jest tu naciągnięciem.
  • Odpowiedz
@teoriastrun: ciasto - klasyka czyli mąka drożdże woda sól oliwa. W środku mocarella provolone i cheddar papryka i cebula, listki bazylii i pietruszki. Na wierzch białko jajka i oregano starte w dłoniach aby uwolnić olejki. Piec 230 bowięcej nie da rady
  • Odpowiedz