Ten tydzień jest takim ostatnim mocnym tygodniem przed Cracovia Maraton, głównie akcenty szybkościowe, przy jednoczesnym skręcaniu obciążenia. Ostatnią taką szybkościówką był bieg charytatywny na 10 km "Biegam z Czystą Przyjemnością". Start i meta na Stadionie Śląskim, więc w końcu mogłem zobaczyć szatnie tego obiektu, mogłem przejść przez tunel na bieżnię. Sam bieg mnie trochę wyjaśnił w kontekście
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ten tydzień jest takim ostatnim mocnym tygodniem przed Cracovia Maraton, głównie akcenty szybkościowe, przy jednoczesnym skręcaniu obciążenia. Ostatnią taką szybkościówką był bieg charytatywny na 10 km "Biegam z Czystą Przyjemnością". Start i meta na Stadionie Śląskim, więc w końcu mogłem zobaczyć szatnie tego obiektu, mogłem przejść przez tunel na bieżnię. Sam bieg mnie trochę wyjaśnił w kontekście
źródło: Screenshot 2025-03-31 at 16-20-49 Garmin Connect
PobierzWrzucam biegi z tygodnia. Najjaśniejszym punktem tego tygodnia jest zdecydowanie sobotni Półmaraton Marzanny. Samopoczucie nie dopisywało mi w tym tygodniu, niemniej byłem w stanie wychodzić coś tam pobiegać. W sobotę jak ruszyłem okazało się, że... w sumie dobrze się biegnie. Pogoda dopisała, jedynie problematyczny był silny wiatr, który w otwartych przestrzeniach dawał o sobie mocno znać. Minusem tego biegu
źródło: Screenshot 2025-03-23 at 10-06-45 Garmin Connect
PobierzWrzucam treningi z tygodnia. Raczej bez większych wydarzeń. Ciekawostką jest w sumie to, że Tempusy się powoli kończą po 740 km (czuję to w szczególności w nogach – ewidentnie pianka wspomagająca PWRRUN szybciej traci amortyzację), a Novablasty 4 przy 870 km nalotu nadal dobrze oddają i longi nie sprawiają mi większych problemów. ¯(ツ)/¯ Poza tym
źródło: Screenshot 2025-03-17 at 16-35-28 Garmin Connect
Pobierz- 1
10K mam 40:06 (biegi wieczorne na bulwarach, bez atestu), we wrześniu/październiku na zawodach miałem 40:11 (bez atestu, choć
Wrzucam treningi z tygodnia, z ciekawszych wydarzeń, to wypróbowałem w końcu TS10. But z potencjałem, ale nie umiałem go wykorzystać do końca, bo tego dnia coś mi jelita strajkowały. Zdecydowanie najwęższe z całej linii Adizero i najmniej "wygodne", choć rozmiarowo ogólnie jest git dla mnie. Nie każdemu może pasować, jak ktoś ma szerszą stopę, to powinien
źródło: Screenshot 2025-03-10 at 16-50-32 Garmin Connect
Pobierz- 1
Wrzucam bieganie z soboty i niedzieli. Biegi o charakterze trailowym, czyt. Lasek Wolski:
- W sobotę vertical GPK oraz spokojny po – jakoś nie jestem fanem sprintu, ale z drugiej strony niezły trening pobudzający przed biegami niedzielnymi
- W niedzielę harda 23 GPK – do tego biegu podszedłem inaczej. Zdecydowałem się pilnować tętna, żeby mi nie przebiło 160 bpm, aby nie zakwasić za szybko
źródło: Screenshot 2025-03-02 at 17-10-27 RUNALYZE
Pobierz- 1
Wrzucam wczorajszy trening grupowy w Lasku Wolskim z ITMBW. Wczoraj spokojnie przed GPK, deszczowo i mnóstwo błota, dobrze się bawiłem. Na koniec treningu 6 przebieżek (15") na pobudzenie. Forma jest, może coś podziałam na verticalu i hardej 23. Mam do wyrównania rachunki z trasą.
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot 2025-02-28 at 07-17-27 RUNALYZE
Pobierz- 2
Bieg bez większej historii. Jedyne, co warte zapamiętania, to odbiór nowego członka stajni Adizero
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: qFtpyIfSP0x3oYpnsGYUlZ-P6lqj3KUeS4i73O2Ccrs-2048x1536
Pobierz- 5
źródło: 1740593169732
Pobierz- 3
źródło: 1740593169726
Pobierz2 km rozgrzewki + 4x(2 km @ 4:00/km i 2'tr) + 2 km spokojnie
Pogoda jak zimą w Rzymie, dlatego sięgnąłem nareszcie po buty z siatką, czyli po Adiosy 8. Nigdy nie umiem się nadziwić, że 20 mm pianki tak dobrze amortyzuje. Interwały dzisiaj wchodziły jak złoto. Wszystko między 3:55-4:05/km. Wczoraj przyszły mi wyniki testów wydolnościowych. Mimo początkowych obaw związanych z nieco podbitym tętnem, wyniki wykazują ogólny
źródło: 1740504912793
Pobierz- 5
źródło: 1740504912786
Pobierz- 4
źródło: 1740504912799
PobierzW oczekiwaniu na wyniki testów wydolnościowych wrzucam zaległe treningi od środy. Z jasnych punktów, to weekend treningowo był udany, zrobiłem próbny HM w całkiem sympatycznym tempie (4:20/km). Także jest potencjał na łamanie 1:30. W niedzielę walka z deszczem. Novablasty 4 dobiły już do 800 km, powoli muszę się zastanowić nad nowymi treningówkami, ale tu bez pośpiechu, Novablasty
źródło: Screenshot 2025-02-23 at 21-05-58 Garmin Connect
Pobierz- 2
Bieg regeneracyjny, jutro pauza, w środę będzie ważny przełom
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_2025-02-17-21-05-35-334_com.garmin.android.apps.connectmobile
Pobierz- 3
- 3
Bieg Walentynkowy miał w moim przypadku dwa rozdziały, pierwsza połowa to był lot w okolicach 17:30-18:00, padający śnieg aż tak mi nie przeszkadzał, niestety za drugim kilometrem moja strategia poszła się kochać... Modele pogodowe zakładały wiatr północno-zachodni, który w połączeniu ze spadkiem za stadionem Juvenii miał być przyczynkiem do wyprowadzenia ataku między drugim i trzecim kilometrem. Wykorzystując dobry wiatr, miałbym dostatecznie dużo paliwa, żeby dolecieć na
źródło: 1739729756505
Pobierz- 2
źródło: 1739729756499
Pobierz- 1
Ostatni trening przed biegiem walentynkowym. Szczerze mówiąc podchodzę bez oczekiwań, mają być problematyczne warunki.
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_2025-02-14-18-07-34-989_com.garmin.android.apps.connectmobile
Pobierz- 3
- 3
Trening w Lasku Wolskim. Górki dzisiejsze nauczyły mnie pokory, ale w sumie fajny trening, tylko jeszcze brakuje mi takiej intensywnej wytrzymałości. Ale dało w kość. Na koniec Jaskinia Studencka i nietoperz :D
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_2025-02-13-20-48-36-001_com.garmin.android.apps.connectmobile
Pobierz- 4
- 1
- 1
- 1
źródło: Screenshot 2025-02-12 at 19-29-17 RUNALYZE
PobierzTempo dzisiaj nieco słabsze, ale zmagałem się z silnym wmordęwindem. Dlatego tętno trochę podbite. Tak to biegło się w miarę ok. Pertex moim przyjacielem.
Widać, że ludzie trenują na poważnie do biegu walentynkowego. Wyprzedzało mnie jak tyczkę sporo typów w koszulkach klubów sportowych. W dodatku człowiek odnosił wrażenie, że biegli jeszcze bardziej na luzie niż ja ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sztafeta #bieganie
źródło: Screenshot_2025-02-11-18-45-26-539_com.garmin.android.apps.connectmobile
Pobierz- 2
- 2
źródło: Screenshot 2025-02-11 at 19-06-07 RUNALYZE
PobierzEasy na koniec tygodnia. Biegło się dobrze
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: 1739119890890
Pobierz- 3
źródło: 1739119890880
Pobierz- 3
źródło: Screenshot 2025-02-09 at 17-54-45 RUNALYZE
PobierzW czwartek były małe piramidki, dzisiaj była DUŻA piramida. Była głośna muzyka z lodowiska, więc się nie nudziłem. Wczoraj na spotkaniu klubowym mówiłem, że chciałbym złamać 3:00, to trzeba przejść do działania. Znowu nieco za szybko na segmentach, ale widzę, że mimo podmęczonych nóg potrafię podkręcić i utrzymać tempo. Jest tutaj szarpane, bo pętla o zmiennej wysokości. Odpuściłem po 23 km, bo nadchodziło ochłodzenie, poza
źródło: Screenshot_20250208-191220_Connect
Pobierz@enron: To, czy coś to dało, to się dopiero okaże na mecie. Swoją drogą startujesz za tydzień na Walentynkowym?
@Piter_Privisi: no niee, takiego świństwa żonie bym nie zrobił( ͡º ͜ʖ͡º) Już dość słucham narzekania, że znikam w każdy poranek xD
Wytrzymałościowo ok, ale serducho nie współpracowało dzisiaj, trzeba było tyle nie żreć wczoraj na noc. Mam za swoje :D Na bok odstawiłem Adiosy 8, trochę za zimno na bieganie w tych butach, w Novablastach 4 póki co jest w sam raz
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_20250206-184030_Connect
Pobierz- 4
- 3
źródło: Screenshot 2025-02-06 at 18-46-11 RUNALYZE
PobierzFajnie się biega w sumie w tym chłodku
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki
źródło: Screenshot_20250205-191449_Connect
Pobierz



Treningi z tygodnia. Lekkie akcenty no i creme de la creme wiosny.
Rozmowa przed Cracovia Maraton (podkoloryzowane):
Kolega:
źródło: Screenshot 2025-04-07 at 16-44-28 Garmin Connect
Pobierz@Piter_Privisi: Walencja, Malaga czy jeszcze jakiś inny kierunek?