Treningi z tego tygodnia. Głównie były to bazy, raz zrobiłem nieco szybsze wybieganie w tempie maratońskim (8 km MP w środę), no i w sumie to tyle. W weekend próbowałem nowych tras, odskocznia od tego co zawsze biegam. Teraz czas rozpocząć treningi pod Walencję.
#sztafeta #bieganie #piterbiega
Skrypt | Statystyki





Treningi z zeszłego tygodnia. Trochę musiałem się przeorganizować z treningami, ale muszę powiedzieć, że ranne treningi na pobudzenie działają lepiej niż herbata (do kawy nie porównam, bo nie piję). Trochę pobiegane ogólnie było, ale wszystko wchodzi raczej dobrze :) Novablasty 4 przekroczyły 1100 km i ciągle im mało. W zasadzie jedyne
źródło: Screenshot 2025-08-25 at 08-46-09 Garmin Connect
Pobierzbardzo ładnie
tak trzymać
https://www.reddit.com/r/NorwegianSinglesRun/comments/1mrv9r5/bakken_buildpeak_phase/