Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ElCidX
via Wykop Mobilny (Android)- 1
Polska służba zdrowia to rak. Ostatnio uderzyłem sobie dość mocno młotkiem kciuka w pracy tylko zamiast od razu do szpitala pojechałem do domu się umyć i przebrać w czyste ciuchy i dopiero do szpitala pielęgniarka miła chirurg tez rozmawia jak z człowiekiem. Normalnie. Dzisiaj wbijałem sworznia w gąsienicy młotkiem i kawałek odprysnął i wbił mi się w pachwinę. Pojechałem od razu bo dziura na 2 palce, uwalony w smarze okurzony brudny. Chirurg

SebQ
- 4
@r4do5: nie No pojadę do domu się przebrać, umyć, wykrwawić i umrzeć... ale z ciebie dzban
Egribikaver
- 0
@r4do5: Szpital to nie restauracja.
konto usunięte via Android
- 5
Flak z rana, prawe tylne. Opony 2 miesiące temu kupione. Niby w porządku, załatana ale niesmak pozostaje. W nienawiści do blachowkrętów tak zostałem wychowany. ( ͡º ͜ʖ͡º) Piątek 13-go.
#piatek13go #motoryzacja #samochody #pech #oswiadczeniezdupy
#piatek13go #motoryzacja #samochody #pech #oswiadczeniezdupy
- 3
@empe: ja też kocurku
@WuDwaKa: Tobie miłego dnia również :)
konto usunięte via Android
- 15
Jeden pociąg się popsuł. Przesiadka do drugiego już opóźnionego. Ciekawe co dalej będzie.
Miłego dnia Mirki i Mirabelki (。◕‿‿◕。)
#piatek13go
#zalesie
#pkp
Miłego dnia Mirki i Mirabelki (。◕‿‿◕。)
#piatek13go
#zalesie
#pkp
konto usunięte via Android
- 4
@noszem pan janusz usiadzie kolo ciebie i z radością zacznie konsumować konserwe rybna zagryzajac kanapka z jajkiem
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
- 54
@Lorenzo_von_Matterhorn dla mnie zegarek za 500 zł to jest drogi zegarek i strasznie mi szkoda, dodatkowo dostałem go od ojca więc tym bardziej :-/
- 13
@Lorenzo_von_Matterhorn: @Rzepczak: Dla niego zegarek reprezentuje trochę więcej niż wartość materialna... więc zawsze się opłaca.
Piątek 13, z-----ł mi w tył Mercedesa rowerzysta i lampa r-------a zderzak do roboty koszt całkowity 10k auto w leasingu... Oczywiście rowerzysta uciekł a nawet jakby nie uciekł to ciekawe ile czasu zajęłoby mu oddanie pieniędzy jak miał z 17 lat dlatego każdy pojazd który może poruszać się po drodze z samochodami powinien mieć OC. #piatek13go #rower
- 13
@laaalaaa: To prawda. Mojej babci kiedyś czarny kot przebiegł drogę i zmarła 30 lat później.
Czarny kot przebiegający przez drogę nie przynosi pecha, tylko zakonnice
@ChochlikLucek: Czarny kot przynosi zakonnice?

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 75
@NewEpisode:
https://www.wykop.pl/wpis/26716207/7000pln-do-negocjacji-ʖ-1-1-mpi-lpg-stag-sekwencj/
Miałeś pasek i nie wymieniłeś?
https://www.wykop.pl/wpis/26716207/7000pln-do-negocjacji-ʖ-1-1-mpi-lpg-stag-sekwencj/
Do auta dorzucam dodatkowo:
- Rozrząd, wtryski,przepustnica, kolektor wydechowy pasujące pod 1,4 16v
Miałeś pasek i nie wymieniłeś?
konto usunięte via iOS
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@effzet: To jeszcze Meteoryt Tunguski w twojej dzielni i można iść spać
Komentarz usunięty przez autora
U mnie chyba ostre przeziębienie i zobaczyłam, kto mi w chorobie szklankę wody poda.
Nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#piatek13go #zycie #apsik
Nikt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#piatek13go #zycie #apsik
3
Kij że 13 - ważne że PIĄTEK!

Od rana dziecko chore, więc lecę do przychodni je zarejestrować. Oczywiście do roboty się spóźnię i nie będzie gdzie zaparkować, więc trzeba wrócić pod dom i lecieć na autobus. Przystanek podejrzanie pusty.. No hj by to strzelił - 502 odjechało minutę temu, jak na złość punktualnie. Przynajmniej...
z- 2
- #
zalałemn
klawiaturę
kawą
SPACJA
działa
jak
klawiaturę
kawą
SPACJA
działa
jak
@papyl: Póki nie zbije lustra i nie położy torby na podłodze to jest git.
@papyl: pewno ślisko i dlatego sól rozsypuje...#piatek13go #pech #pokazkota
https://www.youtube.com/watch?v=SHjWiugKTpM
https://www.youtube.com/watch?v=SHjWiugKTpM




















