via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska służba zdrowia to rak. Ostatnio uderzyłem sobie dość mocno młotkiem kciuka w pracy tylko zamiast od razu do szpitala pojechałem do domu się umyć i przebrać w czyste ciuchy i dopiero do szpitala pielęgniarka miła chirurg tez rozmawia jak z człowiekiem. Normalnie. Dzisiaj wbijałem sworznia w gąsienicy młotkiem i kawałek odprysnął i wbił mi się w pachwinę. Pojechałem od razu bo dziura na 2 palce, uwalony w smarze okurzony brudny. Chirurg
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piątek 13, z-----ł mi w tył Mercedesa rowerzysta i lampa r-------a zderzak do roboty koszt całkowity 10k auto w leasingu... Oczywiście rowerzysta uciekł a nawet jakby nie uciekł to ciekawe ile czasu zajęłoby mu oddanie pieniędzy jak miał z 17 lat dlatego każdy pojazd który może poruszać się po drodze z samochodami powinien mieć OC. #piatek13go #rower
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach