@gromusek: Tak na szybko - obstawiam że chodzi o to, że tworząc tablcię nie podajesz wszystkich pól określonych w wsdlu. Od którejś wersj zeepa domyślnie ma włączony strict mode który na tobie to wymusza. Rozwiązania są 2.
1. zdefiniujesz wszystko i tam gdzie wartości są opcjonalne i ich nie podajesz dajes zeep.xsd.SkipValue przyklad na samym dole.
2. Wyłączysz sobie tryb strict mode definiując klienta zeepa dokumentacja

Mogę się mylić,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idiot: IMHO takie korzystanie z referencji to błąd, jedyne zastosowanie referencji w php to dwa przypadki imho - argumenty funkcji/metody lub w foreachu aby dodać wartości do wierszy wielowymiarowej tablicy

ogółem referencja w phpie służy tak naprawdę jednemu - aby podczas wykonywania jakiejś instrukcji wyedytować również oryginalną zmienną

o ile kojarzę to nawet nie jest realnie referencja, tylko po prostu tworzy kopie poprzedniej zmiennej i przy zmianach jakiś zmienia wartość
  • Odpowiedz
Mirki, ile byście wzięli za stronę - katalog produktów, galerie itp dla firmy, z panelem administracyjnym do zarządzania treściami?
Nie pisana na żadnym frameworku, mam własnego cmsa w php i pierwszego klienta.
#webdev #php
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Przy poniedziałku - nowości z kategorii Backend, Frontend i Fullstack :)

`

**BACKEND JOBS**


-
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Da się zainstalować coś na serwer www, żeby było więcej informacji o połączeniach przychodzących?
Przykładowo liczba wejść dziennie, adresy ip czy inne statystyki? Zainstalowałem myphpadmin ale nic tam nie ma, znalazłem jeszcze Ez server monitor i też ma mało informacji.
Serwer to apache na raspberry pi 3
#raspberrypi #serwery #php
I-____-I - Da się zainstalować coś na serwer www, żeby było więcej informacji o połąc...

źródło: comment_nilljs4u2HKQypOrFda5PlmV8gYKWOX9.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@I-____-I: Kurcze no, edytowałem post kilka razy z informacją, żebyś najpierw ogarnął instalację podstawowych usług, bo jeszcze coś zepsujesz skoro nie ogarniasz apt'a, ale się nie zapisała moja edycja :(
Poza tym, tak jak pisałem wyżej, ten Zabbix, jest jednak za ciężki dla RaspberryPi i lepiej by było, żebyś sobie zobaczył netdata, jeżeli chcesz mieć ładne wykresy bez utraty całej wydajności. Tylko, że nad tym też trzeba trochę posiedzieć przy konfiguracji,
  • Odpowiedz
Używam Twig w #php i mam taki problem chciałem zrobić takie coś {{ page.content }} i w tym page.content jako content jest {{ gallery.test }} i wywala mi jako normalny tekst "{{ gallery.test }}", a jak wrzucę bezpośrednio w html to elegancko pokazuje się galeria. Jak to ogarnąć, żeby tag wczytywał mi taga?
#webdev
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sucharixx: Dobrze rozumiem że w page.content masz stringa "{{ gallery.test }}"? Jeśli tak to źle to robisz. Proponuję coś takiego:

W PHP przekaż do Twiga zmienne w tym stylu:

[
'content'
  • Odpowiedz
W najnowszym laravelu ogólnie jest helper (nie wiem od ilu wersji). auth()->user() i masz model zalogowanego usera.
  • Odpowiedz
Cześć, chciałbym się poradzić gdyż dopiero rozpoczynam przygodę z #docker dlatego chciałbym o coś zapytać. Czy da się zrobić obraz który będzie zawierał tylko pliki aplikacji jakieś (PHP) ? Potem chciałbym zrobić z tego kilka kontenerów. I te kontenery chciałbym połączyć z kontenerami (nginx, mysql, PHP) #php #nginx #programowanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Dzisiaj mamy dla Was naprawdę dużo nowych ofert z prawie 20 lokalizacji (w tym zagranicznych). Dobrego weekendu!

`
`
BACKEND JOBS

-
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Pół życia pracowałeś na własny rachunek i chcesz to zmienić? Po co? Dla prywatnej opieki zdrowotnej i cotygodniowej porcji świeżych owoców? Wystarczy, że wyznaczysz sobie harmonogram i plan pracy, będziesz się go sztywno trzymał i Twój problem zniknie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem freelancerem i u mnie wygląda/wyglądał dzień podobnie. Są dni kiedy pracuję od rana do wieczora, a są dni kiedy nic nie robię, ale i tak czuję się, jakbym ciągle w pracy była (myślę o pracy, sprawdzam maile itd.). Na szczęście pomaga mi... samodyscyplina. Wstaję, robię swoje, przerwa, siadam znowu, a o 17 koniec roboty; czasem pracuję dłużej, zasada też taka, że w weekendy nie pracuję (chyba że superekstra
  • Odpowiedz
#programowanie #php
Hej, mam pewien problem. Mam serwer Centos 6 wystawiony publicznie. Próbuję podłączyć webhooki aplikacji Shoper do tego serwera. Problem jest w tym, że po złapaniu akcji od Shopera na serwerze wykrywa $SERVER['REQUESTMETHOD'] jako GET no i nie ma body. Jak odpalam ten sam adres z postmana przez POST to działa. Podglądnąłem requesta lecącego z shopera w requestb.in i idzie normalny POST. Ma ktoś jakiś
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach