Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Diamond-kun: Weź kup Cities Skylines jak człowiek
Cześć
Mam pytanko czy ten komputerek będzie dobry do gier
https://www.olx.pl/oferta/mocny-komputer-do-gier-intel-i5-6400-gtx1050ti-4gb-ddr5-ssd-250gb-CID99-IDv5yJZ.html
Oraz chciałbym się dowiedzieć jak nazywa się ta obudowa
#pc #komputer #pomocy #pcmasterrace #pcmasterace #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta
Mam pytanko czy ten komputerek będzie dobry do gier
https://www.olx.pl/oferta/mocny-komputer-do-gier-intel-i5-6400-gtx1050ti-4gb-ddr5-ssd-250gb-CID99-IDv5yJZ.html
Oraz chciałbym się dowiedzieć jak nazywa się ta obudowa
#pc #komputer #pomocy #pcmasterrace #pcmasterace #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta
@guest wszystko zależy od perspektywy. Jeśli ktoś się przesiądzie z 6 letniego laptopa czy pc kupionego na allegro czy z marketu na jakiegoś mądrze złożonego pc za 2k~ z 1050 to, SSD i3 8 gen etc to będzie dla niego moc kosmiczna, a dla kogoś kto jest mocno into pcmasterrace to średniak za ok pieniądze, tak to widzę xd
Witam mam pytanie odnoście zakupu tego komputerka
https://www.x-kom.pl/p/365120-desktop-x-kom-tesla-gs-300-i5-7400-gtx1050-8gb-1tb.html
Mam okazje kupić go za 1800 zł z windowsem 10 i ponad roczna gwarancje będzie to dobre żeby pograć w jakieś gierki ? Nie wydając dużo kaski
#pcmasterrace #pcmasterace #pomocy #komputery #pc
https://www.x-kom.pl/p/365120-desktop-x-kom-tesla-gs-300-i5-7400-gtx1050-8gb-1tb.html
Mam okazje kupić go za 1800 zł z windowsem 10 i ponad roczna gwarancje będzie to dobre żeby pograć w jakieś gierki ? Nie wydając dużo kaski
#pcmasterrace #pcmasterace #pomocy #komputery #pc
- 1
@SebaKomp: Dzięki wielkie Przyjacielu !
@Maaatovsky: ;)
Taka sytuacja ze jak lapek chodzi na baterii jest cichy jak podłączam do ładowarki zaczyna głośno chodzić i się grzać jak zrobić żeby chodził cicho na ładowarce #laptop #pcmasterace
konto usunięte via Android
- 2
W Biosie plyty Gigabyte Z370 Aorus Gaming k3 widnieje opcja "CPU Upgrade", pozwala wybrać częstotliwość do jakiej procesor ma się rozpędzać. Domyślnie jest na auto, czy gdy wybiorę "i5-8600k CPU 4.5 GHz" załadują się wszystkie potrzebne parametry, czy będę musiał gdzieś jeszcze pogrzebać żeby zmienić np. napięcie? I czy takie podkręcanie jest w porządku (w takim sensie że nic nie uszkodzi) czy lepiej kombinować samemu? Proszę o wyrozumiałość, pierwszy raz bawię się
- 1
@mocny_kfas: bo wiesz, jak nie umiesz to nie dotykaj, a jak nie dotykasz to się nie nauczysz. Niestety, jak teraz nie potrafisz, to przepadłeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jak się pierwszy raz bawisz to łap https://www.tweaktown.com/guides/8481/coffee-lake-overclocking-guide/index.html ale uważaj, bo serio coś możesz zepsuć
Jak się pierwszy raz bawisz to łap https://www.tweaktown.com/guides/8481/coffee-lake-overclocking-guide/index.html ale uważaj, bo serio coś możesz zepsuć
- 0
@sherriff: @mocny_kfas: podniosłem taktowanie do 4.5 GHz, w stress teście max. 67 stopni. Jestem zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Czy mogę bezpiecznie podpiąć drugi monitor do zestawu: MSI GeForce GTX 1050 Ti +
Be Quiet! System Power B8 450W ? Czy zasilacz powinien być mocniejszy? Kompletnie się na tym nie znam, a drugi monitor leży w piwnicy i by się przydał. Obecnie mam podłączonego LG 24 cale, a dołączyć do karty chciałem jakiegoś starego asusa 19.
#pcmasterace
Be Quiet! System Power B8 450W ? Czy zasilacz powinien być mocniejszy? Kompletnie się na tym nie znam, a drugi monitor leży w piwnicy i by się przydał. Obecnie mam podłączonego LG 24 cale, a dołączyć do karty chciałem jakiegoś starego asusa 19.
#pcmasterace
- 1
Trochę odwaliłem lipę przy stawianiu systemu na nowym komputerze. Jest możliwości przez jakiś program lub w inny, niż całkowity format dysku. wyodrębnienie obecnych danych na dysku C i rozbicie go na dwa? Dodam, że mam jeszcze podłączony dodatkowy dysk 500gb. Nowy ma 1T i chciałbym dla windowsa zostawić ze 150gb z reszty zrobić dysk na dane/gry/programy.
#pcmasterace #komputery #kiciochpyta
#pcmasterace #komputery #kiciochpyta
@stresS: Windows? W zarządzaniu dyskami to zrobisz.
- 0
@drugabrudnaskarpetka: właśnie widzę na yt, ze pierwsz trzeba zabrać ile się chce pamięci z danego dysku, a później formatować wydzielone miejsce, przypisać nazwę i literę nowej partycji i to chyba wszystko, super dzięki za pomoc
7
Arsenek boru, czyli nowa nadzieja past termoprzewodzących

Amerykańscy naukowcy ponownie zaskakują. Prace trzech różnych zespołów przyczyniły się do pozyskania niewielkich kryształów BA o bardzo wysokiej przewodności cieplnej.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
5
Microsoft pracuje nad własnym procesorem

Na nową architekturę portowany jest Windows 10, narzędzia deweloperskie a także Linux, gcc, llvm.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Polecicie jakieś angielskojęzyczne forum informatyczne? Mam problem z laptopem na wypoku nikt nie udzielił sensownej odpowiedzi, na polskich forach chyba nabijają tylko posty bo pytają o coś co napisałem w pierwszym poście.
#it #informatyka #komputery #pcmasterace
#it #informatyka #komputery #pcmasterace
- 0
@Login_login: Tom's hardware
- 0
@Niestelrooy: na elektrodzie nawet nie byłem, pewnie powiedzieliby że laptopowy zasilacza jest na czarnej liście.
@Sztandarsky: Dałem linka w pierwszym wpisie - pod etykietą "laptopem", wklejam jeszcze raz: https://www.wykop.pl/wpis/32580851/mam-problem-z-nowym-laptopem-i5-7300hq-8gb-ram-266/
@Sztandarsky: Dałem linka w pierwszym wpisie - pod etykietą "laptopem", wklejam jeszcze raz: https://www.wykop.pl/wpis/32580851/mam-problem-z-nowym-laptopem-i5-7300hq-8gb-ram-266/
- 1
Mirki z #pcmasterrace
Potrzebuje komputer do Adobe CC - Indesign, Photoshop, Ilustrator, czasem Premiere
Dysk SSD Samsung 860 EVO 500GB M2 (MZ-N6E500BW) 599
Procesor Intel Core i7-8700, 3.20GHz, 12MB, BOX (BX80684I78700) 1289
Potrzebuje komputer do Adobe CC - Indesign, Photoshop, Ilustrator, czasem Premiere
Dysk SSD Samsung 860 EVO 500GB M2 (MZ-N6E500BW) 599
Procesor Intel Core i7-8700, 3.20GHz, 12MB, BOX (BX80684I78700) 1289
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gry #pcmasterace #kiciochpyta
Znowu z prośbą o polecenie jakiejs dobrej gireki która wciagnie na dłużej. Zacząłem underrail ale utnknalem :/ meszcze black flag,kingdom come deliverance. Z dobry gier battlechasers nightwar, lubie raczej rpg turówki (oprocz serii original sin) albo jakies ciekawe manager byle nie football, tyoony, action-rpg z naciskiem na rpg jak np w DS czy dragons dogma. Grałem w sporo gierek i ciezko znaleźć coś
Znowu z prośbą o polecenie jakiejs dobrej gireki która wciagnie na dłużej. Zacząłem underrail ale utnknalem :/ meszcze black flag,kingdom come deliverance. Z dobry gier battlechasers nightwar, lubie raczej rpg turówki (oprocz serii original sin) albo jakies ciekawe manager byle nie football, tyoony, action-rpg z naciskiem na rpg jak np w DS czy dragons dogma. Grałem w sporo gierek i ciezko znaleźć coś
- 0
@wuji: WIedzmin wiadomo teraz planuje podejsc grajac na padzie ciekawe czy fajniej. Stardevalley znam. Był jakis rom gry podobnej do HM i SV ze smokiem i czyms tam tylko nie pamietam tytulu ani na jaka konsole
@Wladca_czipsow: Skyrim, oblivion, kotor1 & 2 , Two worlds 1 & 2, Riseny , elex, fallout nv, Fable
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kirk85 X byla lekko grindowa dla mnie..
@MiensoMielone IX polecam
Jakie GTX'y 1080 polecacie?
#pcmasterace
#pcmasterace
konto usunięte via Android
- 3
- 0
@uuujeeeedzwoniiiii: te tańsze


























#cebuladeals #pcmasterace #krakow #razer