Na szczęście jesteśmy super przygotowani. Jestem spokojny, czas na herbatę i kawałek ciasta. No i 10-ty dziś, trzeba ZUSy zapłacić i "zdrowotne", bo to że ja nie zarabiam to nie znaczy że Państwo ma tracić.
Trzymajcie się sztywniutko
#koronawirus #pandemia #covid19 #takaprawda
źródło: https://www.worldometers.info/coronavirus/
źródło: comment_1605021552FThEwUIn6pCZ9qOfey7WXM.jpg
Pobierz
















Całe szczęście że ten wirus ma tak mała śmiertelność, bo gdyby zamiast covid była to cholera, ebola czy inna dżuma, to po akcjach typu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "podaje dłoń, nie noszę kaganca" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomor
źródło: comment_1605045324wy89tMUgAleppogooaPxOM.jpg
Pobierz@Krupier: No nie wpadłem na to...
Cała ta sytuacja jest nietypowa, nigdy za naszego życia jeszcze nie zdążyła się taka pandemia i mimo wszystko warto jednak w takich chwilach być ostrożnym i stosować się do zaleceń o których mówią nam ludzie mądrzejsi od nas(czytaj