Mimo, że byłem 6 lat w związku, dochodzi do mnie po rozstaniu wiele wniosków, że tak naprawdę nigdy nie byłem zakochany. Byłem w związku z kimś, kogo traktowałem jak przyjaciółkę i towarzysza drogi, partnerkę, potencjalną matkę mocih dzieci, ale to tyle. Nasza relacja przeszła z fajnego koleżeństwa w związek i pierwszy rok nawet myślałem jak się wymigać, a potem już się przywiązałem, wszedłem w relacje rodzinne, zaczęły się kształtować pierwsze wspomnienia, wyjazdy,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: Ogólnie to pewnie najbardziej kwestia dopasowania charakteru. Ale z moich obserwacji, 90 % lasek jest po prostu nudne. Zupełnie nieinteresujące. Bez zainteresowań, bez ikry, bez czegoś "wow". Takie po prostu npcty.

Nie sadze, motyle nie pojawiają się po kilku mies jak się dobrze poznacie i macie te same zainteresowania tylko dość szybko, tka naprawdę c---a znasz jeszcze te osobe
  • Odpowiedz
Pamiętam oglądałem ostatnio taki film xxx gdzie gość był czarnoskóry taki odpychający a pozostali to byli biali faceci (wiele jak nie wszyscy atrakcyjniejsi od niego) była to taka wybierajka tinder w rzeczywistości tak ramka była biała i kogo hipergamiczna suka wybiera ten ją grzmoci i zgadnijcie kogo wybrała


#przegryw #p0lka #hipergamia #mokebe #dickpill #racepill
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Squarex88822: a ja oglądałem jak koleś przyszedł naprawiać zlew, czy coś, a baba go nogami po kroczu smyrała, niby przypadkiem. A potem ona chciała rachunek za to a ten chłop jak się okazało to działalności nie miał założonej, i ta baba powiedziała że nie przeskarży go do skarbówki jak ją wydupczy.
Chłop był biały
  • Odpowiedz
@Squarex88822: a też oglądałem jeszcze taki jak chłop babę, pewnie żonę swoją na zakupy zabrał do sklepu odzieżowego, i w tym sklepie ich obsługiwała taka młoda sprzedawczyni. Żona czy kto tam przymierza ubrania w przymierzalni, a ta młoda sprzedawczyni się do tego jej chłopa dobiera, zaciągnęła go do kabiny, i w jednej kabinie żona się przebiera a w sąsiedniej kabinie chłop ekspedientkę w dupę zapina.
Czego to ci scenarzyści nie
  • Odpowiedz
Ciekawe co jakby jakiś wykopek zrobił takie g---o. Czy p0lki też by pisały że każdy mężczyzna na swój sposób jest piękny czy porady typu "No ale przecież możesz iść na siłownie" "Ale p----ś użala się nad sobą".
#p0lka #przegryw #incel #przegrywpo30tce #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #blackpill #dickpill #natura #tinder #tinderowki #badoo
Wodowy11 - Ciekawe co jakby jakiś wykopek zrobił takie g---o. Czy p0lki też by pisały...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehh, dopiero co udało mi się w---------ć hindusa co mieszkał za ścianą bo był za głośno i nie mogłem spać, to teraz wprowadziła się jakaś #p0lka co sprowadza sobie koleżanki o 1 w nocy i p------ą za ścianą...oczywiście zadzwoniłem już do landlorda ze skargą i powiedział, że jeszcze jeden telefon i ją w--------i ( ͡º ͜ʖ͡º) wynajmuję już od niego 3 lata i mam prawa
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli szukacie powodów niezrozumienia kobiet i mężczyzn względem tematu wojny i obronności kraju to podpowiadam: tylko jedna płeć będzie miała możliwość legalnego opuszczenia kraju podczas wojny i rozpoczęcia nowego życia w jednym z krajów zachodnich. A druga z płci zostanie zamknięta w kraju objętym wojną gdzie każdy dzień będzie przybliżać jej przedstawicieli do śmierci.

Taka skrajnie różna wizja przyszłości, czyli bezpieczne przeczekanie wojny kontra obowiązkowy pobór i wysoce prawdopodobna śmierć nie może rodzić
sildenafil - Jeżeli szukacie powodów niezrozumienia kobiet i mężczyzn względem tematu...

źródło: 1000000388

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpalaczBenzyny: i miał 18 lat. I faktycznie był patriotą, szacun dla takich ludzi. Niestety, film bardzo dobrze oddaje co to wojna i co, nawet z dobrymi ludźmi, potrafi zrobić.

Młodymi, zresztą podobnie całym społeczeństwem, jest łatwo manipulować.

Dlatego nie dla poboru, nie dla przymusowej kwalifikacji wojskowej. Dosyć stemplowaniu jak bydło.

#niedlakwalifikacjiwojskowej #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wyborniepobor
  • Odpowiedz
  • 15
@bucimierz

@sildenafil: wojny to domena mężczyzn, oni je wywołują i w nich walczą od zarania dziejów


Gwałty to domena mężczyzn, oni je popełniają od zarania dziejów. Gwałciciele powinni gnić w więzieniach.

Czemu nie siedzisz w więzieniu? No czemu gwałcicielu?
  • Odpowiedz
Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powiem wam ze taki pusty s--s jest bez sensu dla mnie taki n------k którym zalewasz swój mózg i dopamine . Uwazam ze s--s ma tylko sens jesli naprawde kogos kochasz a on ciebie ale mówie o prawdziwej milosci a nie takie zwiazki jak wiekszosc beciakow w polsce gdzie laska ich poniza a s--s traktuje jak nagrode. Albo w przypadku
Henson_ - Dobra 23 lvl byłem jako prawiczek na divach laska młoda zgrabna miła i powi...

źródło: IMG_5460

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_ niezupełnie
Gdzieś na dnie piramidy Masłowa masz jedzenie, spanie, sranie i ruchanie

Możesz copować, waląc konia, możesz nofapować, ale po czasie brak baby powoduje p-------a.
Przynajmniej u mnie.
  • Odpowiedz
@Henson_: Beka z ruchania- jak k---a to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja p------e. Jakies k---a dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no k---a, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie k---a ruchanie to
  • Odpowiedz
Skoro wiadomo że dojdzie do zmiany cywilizacyjnej to co wy na to żeby leniwe i zepsute #p0lka wysłać do Afryki, Francji i tak dalej a z naszym koleżką Xi dogadać się na import jakichś fajnych Chinek i odnowimy naszą zepsutą cywilizację?
#ukraina #wojna #rosja #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Jak oceniasz ten pomysł

  • Wyśmienity 86.5% (135)
  • Doskonały 13.5% (21)

Oddanych głosów: 156

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka
Mam rozminę moralną. Czy pomóc Julce, która się topi albo jest w sytuacji zagrożenia życia i zostać pomówiony za g---t? Czy nie pomagać i patrzeć jak zdycha. (Nie bierzmy pod uwagę kwestii prawnej, bo np. pogotowie już w drodze, albo ogólnie nie może wjechać na szczyt góry).
Czyżby p0lki to ofiary własnej ideologii?

Co robisz?

Co robisz?

  • Pomagasz Julce i jesteś oskarżony o gwałt. 18.4% (19)
  • Nie pomagasz i patrzysz jak zdycha. 81.6% (84)

Oddanych głosów: 103

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw Ale gorąco!

Podczas gdy chady będą odbywały stosunki z nowo poznanymi w klubach dziewczynami; mnóstwo inceli będzie tego wieczora odbywało stosunek z wałem z kołdry w piwnicy rodziców! Ktoś musi przegrywać, żeby inni mogli wygrywać!

Wyobraźcie sobie, tych wszystkich sub5humanów w Polsce, którzy w ten weekend będą tryhardować w klubach i na imprezach, żeby #p0lka ich zechciała, mając norwood 4 oraz sub185cm. Przecież to przekomicznie musi wyglądać,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@PrzegranySlazak26 Jest też różnica w ruchaniu klubowych szonów, a stworzeniu normalnego związku z kobietą.
Te czasy to takie g---o, że tu musi dojść do resetu poprzez wojne nuklearną czy jakichś kataklizmów.
  • Odpowiedz
Też macie tak, że jak się z kimś umawiacie, to zaraz się wkręcacie? W sumie nie umiałbym się ustawiać z laską typowo na #s--s, bo mi się musi ktoś spodobać z charakteru i być kumatym, żebym w ogóle odczuwał jakiś pociąg, jeśli mówimy o innej sytuacji niż pójście w tango po imprezie.

Do tej pory miałem i dalej mam (po tym jak się rozstałem), że spotkam się kilka razy z koleżanką, zaczynam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach