Orban w Warszawie powiedzial co sadzi o UE:


- W Europie nie ma silnych przywódców, którzy odważyliby się powiedzieć, że projekt Unii się zatkał - powiedział w czwartek w Warszawie Viktor Orbán.
Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu prenumeraty cyfrowej
Węgierski premier przyjechał do nas dwa dni po wizycie w Budapeszcie prezydenta Rosji Władimira Putina. Orbán odebrał nagrodę Złotego Parasola przyznaną przez Krajową Izbę Gospodarczą, która obchodziła 25. rocznicę powstania. Poprosił też o spotkanie z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opipramoli_dihydrochloridum: spoko spoko, za dzień lub dwa wypok będzie znowu ział oburzeniem na Orbana, że jest lewakiem i dyktatorem, bo śmie naruszać spokój wielkich korporacji, które posiadają hipermarkety skrzętnie ukrywające swoje zyski przed opodatkowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Lipathor: Jak o co chodzi? Zostałeś właśnie zakwalifikowany do mitycznej kasty "Lewaków". Jesteś od dzisiaj odpowiedzialny za wszystkie zło tego świata: od wygnania z raju, po ukrzyżowanie Jezusa, rozpętanie trzech wojen światowych i potopu szwedzkiego po rewolucję bolszewicką i francuską, prześladowanie patriotów i nawracanie katolickiej młodzieży na homoseksualizm. Tym samym zostałeś tak jakby zaorany i bezapelacyjnie przegrałeś dyskusję. Z prawicową logiką nie ma żartów, towarzyszu.

  • Odpowiedz