Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
siema,
mega powoli albo wcale wczytuja mi sie jpgi dziś a webmy praktycznie w ogole, wam tez?
od jakichs 2-3 dni w routerze funbox 6 swieci mi sie biala dioda i jest komunikat o pogorszonej jakosci polaczenia, na czacie pracownik orange mowi ze to nic, w sensie kazali mi wymienic router co zrobilem i nowy router ma tez biala kontrolke... Mam swiatlowod 600 mbitow, zadne meble nie byly ruszane ani nic by
mega powoli albo wcale wczytuja mi sie jpgi dziś a webmy praktycznie w ogole, wam tez?
od jakichs 2-3 dni w routerze funbox 6 swieci mi sie biala dioda i jest komunikat o pogorszonej jakosci polaczenia, na czacie pracownik orange mowi ze to nic, w sensie kazali mi wymienic router co zrobilem i nowy router ma tez biala kontrolke... Mam swiatlowod 600 mbitow, zadne meble nie byly ruszane ani nic by
- 1
@NH35: update, wydupczylo dzisiaj neta dwa razy, po resecie routera, pomarancz wrocila w diodach : D psychologicznie czuje dobrze czlowiek lol.
- 1
@NH35: sytuacja rozwiazana, musieli naprawic w orange cokolwiek co tam zdupczyli, po resecie pare dni temu jak router powstał lampki sa juz pomarańczowe. Help desk kompletnie bezuzyteczny, głownie skupieni na wcisnieciu mi niekorzystnej oferty, jedyna propozycja rozwiazania zmiana routeru, potem "niech Pan tak zostawi, bedzie swiecic ze jest problem ale to nic" na pytanie czy taki problem juz kiedys wystapil by znalezc rozwiazanie uslyszalem ze jestem pierwsza osoba w polsce
- 0
Czy jestem jedyny z problemem? Otóż nie mogę się zalogować do orange ani przez www ani przez aplikację mobilną.
Na www dostaję komunikat "Ups, coś poszło nie tak
Sprawdź jak możemy Ci pomóc w inny sposób"
w aplikacji pojawia się info
Na www dostaję komunikat "Ups, coś poszło nie tak
Sprawdź jak możemy Ci pomóc w inny sposób"
w aplikacji pojawia się info
- 0
@NH35: okazuje się, że chyba problem jest częściowo po mojej stronie. Chodzi o to, że miałem 2 numery w orange, jeden z nich przeniosłem do nju (zdaje się, że ten domyślny) i podejrzewam, że po zalogowaniu chce mi wczytać ten numer, co kończy się błędem. W aplikacji na androidzie udało mi się zmienić na ten drugi numer i wygląda, że działa. Na stronie nie widzę takiej opcji...
- 0
@NH35: Z tego co widzę to po zalogowaniu przenosi mnie na stronę https://www.orange.pl/moj-orange/uslugi-na-karte-nju co jest błędem. Po usunięciu "-nju" wczytuje się prawidłowo.
Hej, czy ktoś oprócz mnie z #orange #swiatlowod ma problem z ładowaniem się #wykop od mniej więcej 2 dni? Na internecie mobilnym z Plusa wszystko działa. Niektóre inne strony również mają problem z ładowaniem np. swojego odtwarzacza. Sprawdzane na różnych przeglądarkach i smartfonie. Czasem zarzuci po prostu planszą, że "jestem offline". #helpdeskbiauekposen
źródło: lykop
Pobierz@OsakaOsaka: Mam to samo, nie da się przeglądać. Światłowód 1gbit, inne strony chodzą normalnie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Aktualnie mam numer podłączony do rodzinnego abonamentu Orange na firmę. Jak mogę przenieść numer na siebie do innej sieci?
#pytanie #orange #vikingmobile #telefony
#pytanie #orange #vikingmobile #telefony
@loucas: musisz zabić rodzinę
@loucas: 1. umowa musi sie konczyc, by przenies nr - z zachowaniem wypowiedzenia lub bez (kara).
2. musisz być wlascicielem numeru - jesli nie jestes to idziesz z wlasciclem rodzinnego abo do salonu, robicie cesje i nr jest twoj
3. jesli chcesz przenisc do sieci nvmo to lepiej cesja by być wlascicielem i robisz wtedy co chcesz.
k---a, jest tyle opcji ze lepiej napisz co chcesz zrobić xD
2. musisz być wlascicielem numeru - jesli nie jestes to idziesz z wlasciclem rodzinnego abo do salonu, robicie cesje i nr jest twoj
3. jesli chcesz przenisc do sieci nvmo to lepiej cesja by być wlascicielem i robisz wtedy co chcesz.
k---a, jest tyle opcji ze lepiej napisz co chcesz zrobić xD
- 0
Szukam #przedstawicielhandlowy od #internet #swiatlowody – w mojej lokalizacji pojawiła się instalacja operatora hurtowego Światłowody Inwestycje. Najchętniej symetryczne łącze, obowiązkowo stały adres IP, najlepiej więcej niż jeden. Może być oferta w cenie dla firm, ale nie jestem firmą. #orange #tmobile #plus #play #netia #upc #operatorzy
@PAST: Napisałem PV
- 1
Mam internet #orange ze stałym(i) IP, xdsl więc szału nie ma (kilka Mbit tylko, więc nie sztuka to zapchać).
Zmagam się z ciągłym atakiem z sieci na router.
Router to oczywiście dziadostwo orangowe klasy mydelniczka, bo nie wolno mi postawić nic swojego - musi być ich router sparowany z ich linią. (oczywiście - między nim, a moją siecią - jest jeszcze MÓJ router, który niczego nie przepuścił)
No ale ten ich
Zmagam się z ciągłym atakiem z sieci na router.
Router to oczywiście dziadostwo orangowe klasy mydelniczka, bo nie wolno mi postawić nic swojego - musi być ich router sparowany z ich linią. (oczywiście - między nim, a moją siecią - jest jeszcze MÓJ router, który niczego nie przepuścił)
No ale ten ich
źródło: pingofdeatch
Pobierz- 2
@Retsew próbowałem 5G to było traumatyczne przeżycie.
To że się zestawia pozornie szybko, to ok, ale praktycznie transfer niestabilny od 5M do 100M, ping od 10 do 700ms, wszystkie VPNy które mam zestawiane - mi ciągle zrywały się. To już stabilniej mi ten xdsl na 30/8Mbit chodzi
No i kto mi na 5G da stale IP ;)
To że się zestawia pozornie szybko, to ok, ale praktycznie transfer niestabilny od 5M do 100M, ping od 10 do 700ms, wszystkie VPNy które mam zestawiane - mi ciągle zrywały się. To już stabilniej mi ten xdsl na 30/8Mbit chodzi
No i kto mi na 5G da stale IP ;)
Majstry na budowie u mnie na wsi przecięli kabel od telefonów stacjonarnych, którym miałem puszczony Internet. Linia na mapie była z metr, półtora dalej, to się trochę zdziwili. Znajomy połatał to jakimiś złączkami, ale prędkość jest o połowę mniejsza - czego się spodziewałem. Technicy z #orange przywrócą właściwą prędkość? Da się to jakoś sensownie przez nich połączyć? Wiem, że linie światłowodowe się spawa, ale tutaj, to co zrobią? Światłowód jeszcze
najlepsza oferta na kartę to? Ja znalazłem narazie 19zł w Nju.
Rozmowy/sms no limit, no i chodzi mi o to żeby było jak najwięcej internetu
#telefoniakomorkowa #orange #tmobile #njumobile
Rozmowy/sms no limit, no i chodzi mi o to żeby było jak najwięcej internetu
#telefoniakomorkowa #orange #tmobile #njumobile
@KroolMacius są tańsze oferty typu crossmobile ale nju jest jedną z najlepszych
@kibiklops nie ma netu
#orange rozszerza ofertę internetu 8Gbps o 7 kolejnych miast.
Do tej pory była to Warszawa i Kraków. Teraz dochodzą Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin i Wrocław
Upload w tej ofercie to 1Gbps, poprzedni największy w Orange był w ofercie 2Gbps (600Mbps)
https://gsmonline.pl/artykuly/orange-przyspieszyl-swoj-swiatlowod-w-kolejnych-7-miastach
#internet #swiatlowod #swiatlowody
Do tej pory była to Warszawa i Kraków. Teraz dochodzą Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin i Wrocław
Upload w tej ofercie to 1Gbps, poprzedni największy w Orange był w ofercie 2Gbps (600Mbps)
https://gsmonline.pl/artykuly/orange-przyspieszyl-swoj-swiatlowod-w-kolejnych-7-miastach
#internet #swiatlowod #swiatlowody
- 1
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: MIeliby najlepszy, gdyby nie ich polityka wymiany ruchu, bo do sieci szkieletowej w Polsce nie ma kto do nich startować. Tylko dla naprawdę niewielkich oszczędności częśc ruchu jest pchana przesz zagranicę, ale to fakt, znacznie mniej niż kiedyś. Większość dużych dostawców jest albo bezpośrednio w tpnet, albo przez tpix dostępne.
Mam ich internet w opcji NJU, która jest najtańszą możliwością wejścia w ich net i sobie chwalę, a większych
Mam ich internet w opcji NJU, która jest najtańszą możliwością wejścia w ich net i sobie chwalę, a większych
- 2
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Ja miałem wczesniej UPC po miedzi i się ewakuowałem jak ich ta pseudo sieć Play przejęła i się zaczęły jaja. Moim zdaniem Orange działa odczuwalnie lepiej i pingi, jak i trasy do dostawców, którzy są bezpośredni z nimi siecią spięci są bardzo niskie. No i przede wszystkim stabilne. NIe miałem jeszcze (odpukać) z nimi awarii.
- 0
- 0
#orange #swiatlowody #openwrt
Podłączyli mi dzisiaj fiber i jak normalny człowiek olałem funboxa i wymieniłem go na Cudy WR3000
Po prawo wyniki na cudy po lewo na funboxie.
Da się jakoś zjechać z tym bardziej?
Domyślne ustawienia w wrt.
Dodałem paczki QoS SQM i mam ustawione :
Podłączyli mi dzisiaj fiber i jak normalny człowiek olałem funboxa i wymieniłem go na Cudy WR3000
Po prawo wyniki na cudy po lewo na funboxie.
Da się jakoś zjechać z tym bardziej?
Domyślne ustawienia w wrt.
Dodałem paczki QoS SQM i mam ustawione :
źródło: bufferbloat
Pobierzwie ktoś o co chodzi i może wyjaśnić? gdy łącze się z wifi w pokoju na telefonie to zawsze wyskakuje „brak połączenia z internetem”, na tv internet normalnie działa cały czas a jest z tego samego wifi, zawsze muszę zresetować router żeby internet poprawnie działał na telefonie #internet #wifi #orange #kiciochpyta #pomocy #informatyka #it
- 0
Posiada ktoś modem/router Huawei H155-381 z 5G? I czy dobrze działa? #orange #orangeflex #huawei #komputery
@kiupik: Huawei od czasów Trumpa nie sprzedaje modemów w Europie. Ale te klony Zowie i inne Bowie działają ok.
- 0
Chwilowo nie mam w domu internetu ponieważ czekam na światłowód.
Poszukuję jakiegoś internetu mobilnego na okres dwóch tygodni, zależy mi na jak największym pakiecie internetu ale nie do końca rozumiem tych starterów.
Doradzi ktoś co kupić?
Mam abonament w play, ale wyczerpałem limit GB i chcą 20zl za każde 10gb...
#internet #orange #play #tmobile #telefony
Poszukuję jakiegoś internetu mobilnego na okres dwóch tygodni, zależy mi na jak największym pakiecie internetu ale nie do końca rozumiem tych starterów.
Doradzi ktoś co kupić?
Mam abonament w play, ale wyczerpałem limit GB i chcą 20zl za każde 10gb...
#internet #orange #play #tmobile #telefony
@HINI: może Orange Flex? akurat do końca sierpnia mają promocję 1 TB za darmo
- 0
Mam numer na kartę w Orange. Jestem w miejscu gdzie tylko działa sieć plus i kumpel robi mi router ze swojego telefonu. Jest jakaś możliwość kupna wirtualnej karty od plusa esim albo cokolwiek? Orange totalnie zero kresek albo jedna z literką E lub jedna kreska 3G na której i tak nie działa nic.
Nie mam możliwości do niedzieli kupna karty startowej na stacji ani w kiosku a idzie oszaleć jak się mu
Nie mam możliwości do niedzieli kupna karty startowej na stacji ani w kiosku a idzie oszaleć jak się mu
@buhaj32: istnieje możliwość zakupu u nas startera online, ale jest on dostarczany kurierem: https://starter.plus.pl/
Jeżeli to ma być „na już”, to w grę wchodzi tylko zakup stacjonarny i rejestracja numeru na miejscu bądź internetowo: https://www.plus.pl/starter-esim
Jeżeli to ma być „na już”, to w grę wchodzi tylko zakup stacjonarny i rejestracja numeru na miejscu bądź internetowo: https://www.plus.pl/starter-esim
Jest tu jakiś monter? Łatwo uzyskać ONT 1gbit? Planują w przyszłości montowanie ONT 2,5gbit albo 10gbit?
#orange
#orange
@ChristianHorner 1. Wszystko zależy od montera. Proceduralnie nie ma możliwości pozostawiania zewnętrznego ONT przy opcji 1 Gbit/s, ale jak monter kumaty to w łatwy sposób może to obejść. 2. Przynajmniej na ten moment jeszcze nic nie wiadomo.
- 0
W jaki sposób moge kupic karte esim w #orange lub ewentualnie innej sieci?
Nie wiedze nigdize tkaiej opcji
#pytanie #siecikomorkowe
Nie wiedze nigdize tkaiej opcji
#pytanie #siecikomorkowe
źródło: Screenshot_20240803_200624
PobierzNiestety nie ten pakiet netu jest częścią tego z nolimitem więc jest ma ważność tylko do czasu wygaśnięcia pakietu glownego
- 0
@archi3: a ok, rozumiem. No nic niech będzie, może kiedyś zdarzy się większe użycie danych.




















No i zeby limit danych byl nie mniejszy niz 100gb
#it #informatyka #komputery #siecikomputerowe #internet #orange #tmobile #play
@Retsew no i mieli rację. Sam mam NJU między innymi przez brak umowy terminowej (no i cenę + sieć Orange). Kiedyś, jak oferta startowała, to jak się rezygnowało był zwrot opłaty instalacyjnej przy rezygnacji, ale od ponad roku tego nie ma.