Wpis z mikrobloga

#internet #internetmobilny #orange #tmobile #play #lte

Mam dwa routery z poprzednich umów HUAWEI E5577C oraz Huawei B525. Całe życie używałem internetu po kablu, a od kilku lat światłowodu. W związku ze zmianą miejsca zamieszkania pomyślałem, że spróbowałbym kupić kartę sim, doładować konto, wykupić jakiś pakiet i korzystać bez podpisywania umów na dwa lata. Jak to właściwie wygląda, czy jakaś sieć oferuje kilkaset GB w pakiecie na internet LTE? Czy taką kartę trzeba niejednokrotnie wyjmować i aktywować pakiet w telefonie? Pewnie ktoś robił coś podobnego, możecie powiedzieć co i jak?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reynald: długa droga przed tobą... Najtaniej wychodzi co 2 tygodnie lub miesiąc zmieniać karty i żonglować nimi. Teraz masz w TMobile 5g bardziej na 14 dni za darmo na karcie za 5 zł z kiosku albo 860 giga w Play za 15 zł na miesiąc. Tylko na tych elektrośmieciach co masz to tak do 30 Mbps się spodziewaj, na dobrym modemie w zasięgu 5G to i ten światłowód można zawstydzić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@NieoznaczonaReklama 860 GB za 15 zł, jeśli faktycznie tak jest to nie miałbym potrzeby zmieniać kart, aczkolwiek co właściwie miałeś na myśli pisząc o zamienianiu kart? 30 Mbps to dla mnie kosmos i w zupełności wystarczy nawet mniej
  • Odpowiedz