Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki z #tarnow jeżeli używacie #orange #swiatlowody mam prośbę o info czy jesteście zadowoleni z łącza, jak z pingami, niezawodnością połączenia, jak sprawuje się ten modem FunBox 3.0, jak działa WiFi, jeżeli macie ten extender Smart Wi-Fi Box też prośba o info czy warto to brać.
Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczny :)
Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczny :)
@morganpl Niestety koledze ustawiałem porty i nadal orange u siebie blokuje porty więc wiele usług odpada. Dając taką taryfę powinni mieć na uwadze że to osoby znające się na rzeczy biorą a nie jakieś nooby.
- 1
@monster-erni: Dziękuję! ...na pewno odpada - dobrze, że zapytałem bo w sumie to już byłem zdecydowany.... lol
@OrangeEkspert książkowy przykład jak się traci klienta/potencjalnego klienta - może to już czas, żeby pogadać z szefem ;) ale w sumie, nie ja to inny kupi ¯\_(ツ)_/¯
@OrangeEkspert książkowy przykład jak się traci klienta/potencjalnego klienta - może to już czas, żeby pogadać z szefem ;) ale w sumie, nie ja to inny kupi ¯\_(ツ)_/¯
- 13
@xandra Plush LTE centrum miasta Toruń POZDRO
źródło: comment_net6d7qGfL405jekYIJ1w7LJ7PPEKsCy.jpg
Pobierz@xandra: To chyba jakaś awaria ogólnopolska. W Opolu to samo, też tak 2-5 Mb/s, a PLAY jeszcze gorzej, gdzieś ta 0,8 Mb/s.
Jestem zmuszony wziąć sobie internet mobilny. Jednak no nie satysfakcjonuje mnie fakt limitów. Więc jest może jakiś gdzie nie ma limitu? Wszędzie gdzie szukam to mają 100-200 GB. Co się stanie jak przekrocze ten limit? Odcina mi internet czy się nie da używać? Jest gdzieś może rozsądny spadek, jeśli przekrocze te 200gb?
#tmobile #internet #internetmobilny #plus #play #orange #pytanie
#tmobile #internet #internetmobilny #plus #play #orange #pytanie
@Przegrywek123: tmobile
głupie pytanie, ale w jaki sposób o gdzie mogę je zmienić?
@szkarlatny_leon: Nie takie głupie, nie jest to takie hop siup :)
Zapewne masz router B525, potrzebujesz smartfona z androidem, musisz na niego pobrać aplikację Huawei Manager 1.3, w skrócie HManager, instalujesz to, ustawiasz login i hasło do rutera, logujesz się ustawiając oczywiście adres ip rutera, taki jaki wpisujesz do przeglądarki gdy chcesz się zalogować na router, jeżeli wszystko dobrze
źródło: comment_DBYfFuJGovXxLbEJyd9HCTBZYWFZuSLS.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
- 3
@AnonimowyGoj: nie jest tak źle, choć czasem spada do 10/5.
źródło: comment_5nZ82bK5DxkCVm4Djk4GJuq0S2jQ9Ht5.jpg
Pobierz@AnonimowyGoj Prosimy podaj nam nazwy ulic najbliższego skrzyżowania wraz z nazwą miejscowości w której obserwujesz utrudnienia, a sprawdzimy działanie sieci w tej okolicy.
- 1
Mirki mam problem z #orange w telefonie klasy Nokia 3310.
Otóż pobierali ojcu po 0,25gr za 56kb dziennie pare zł od marca, mimo, że telefon nie ma usług internetowych ani androida lub innego symbiana. Jedynie kalendarz, kontakty i dzwonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadzwoniłem i Pani mówi uuuu no faktycznie, pobierało bo telefon się... aktualizował xD
Zablokowała te aktualizacje i odłaczyła nr
Otóż pobierali ojcu po 0,25gr za 56kb dziennie pare zł od marca, mimo, że telefon nie ma usług internetowych ani androida lub innego symbiana. Jedynie kalendarz, kontakty i dzwonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zadzwoniłem i Pani mówi uuuu no faktycznie, pobierało bo telefon się... aktualizował xD
Zablokowała te aktualizacje i odłaczyła nr
źródło: comment_Tx7Y8MF5EjqfL7qtD7lXktebzBu5MJ9W.jpg
Pobierz- 0
mimo, że telefon nie ma usług internetowych ani androida lub innego symbiana.
@lronman: Gdyby nie miał dostępu do internetu, to by się z nim nie połączył i nie byłoby opłat.
Co do tego, że się aktualizował - operator nie widzi szczegółów dotyczących transmisji - te dostępne są wyłącznie dla specjalnych działów udostępniające je na wniosek prokuratury/sądu. Sądząc po tym jakie to były połączenia, pewnie włączony był klient email w telefonie.
- 0
@lronman: Klasy 3310 znaczy telefon sprzed 20 lat? Czy chodzi o ten nowy 3310 wydany dwa lata temu? Bo w tym nowym jest "normalny" internet. W starym w sumie też WAP powinien działać (ciekawe tylko jak to jest klasyfikowane po stronie operatora).
Mirki mam problem, telefon służbowy #orange #samsung #android s9 na karte. Ciagle ktoś przekierowuje rozmowy na mój numer? Wyglada to tak, ze mam połączenie przychodzące numer prywatny i łączy? z kimś kto mysli, ze to ja dzwonie do niego, mi środków z konta nie ściąga, ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam.
- 0
@tomy86: upc
@tomy86: Jeżeli jesteś w zasięgu światłowodu zachęcamy do skorzystania właśnie z tej oferty. Szczegóły znajdziesz na stronie https://www.orange.pl/view/internet-domowy. Jeśli nie to po wprowadzeniu danych do formularza przedstawimy prędkość i ofertę z jakiej możesz skorzystać.
Normalnie szlag mnie jasny trafi i krew nagła zaleje. Od wczoraj wieczora wydzwania do mnie jakieś centrum SPA z masażami. Dzwonią co 30 minut ciągle z innego numeru. Dzisiaj od 8 rano miałem już 15 telefonów. Najlepsze jest to, że nigdzie swojego numeru telefonu nie podawałem, nigdy się też nie zgadzam na wykorzystywanie moich danych i wgl. a numer gdzieś wypłynął.
Czy to jakaś zmasowana akcja jest? Bo moja babcia ma telefon
Czy to jakaś zmasowana akcja jest? Bo moja babcia ma telefon
@Nokimochishii: Za moich czasów jak ktoś był niemiły to jego telefon miała cała grupa od sprzedaży i system regularnie losowal ten numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nokimochishii:
Zaj3bista sprawa mi kiedyś wyszła, też byłem wk0rwiony że co chwilę do mnie dzwonią, wiec wpadłem na pomysł, że kiedyś jak zadzwonią z takim czymś to będę zawsze mówił a może pani/pan powtórzyć bo nie zrozumiałem / bo za szybko pan/pani mówi.
No i cyk z nieba telefon akurat jak uczę się programowania
No to telefon na głośnik i sobie dalej skrobie jakiś kodzik
babka: bla bla bla bla bla, Panie Danielu
Zaj3bista sprawa mi kiedyś wyszła, też byłem wk0rwiony że co chwilę do mnie dzwonią, wiec wpadłem na pomysł, że kiedyś jak zadzwonią z takim czymś to będę zawsze mówił a może pani/pan powtórzyć bo nie zrozumiałem / bo za szybko pan/pani mówi.
No i cyk z nieba telefon akurat jak uczę się programowania
No to telefon na głośnik i sobie dalej skrobie jakiś kodzik
babka: bla bla bla bla bla, Panie Danielu
- 0
Szukam jakiegoś prepaida z pakietem danych na wyjazd po krajach UE. Co wychodzi teraz najkorzystniej?
#orange #plus #tmobile #njumobile #prepaid #play #siecikomorkowe #gsm #pytanie #kiciochpyta
#orange #plus #tmobile #njumobile #prepaid #play #siecikomorkowe #gsm #pytanie #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
- 0
@prezes_internetu: ¯\_(ツ)_/¯
- 0
@prezes_internetu: Może dlatego, że do Pickup mogę podejść, bo mam wolny czas tylko, gdy Orange jest zamknięty? ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
mam oferte Orange love standart za 99.99zl czy w tym pakiecie jest możliwość kupienia internetu mobilnego przez taki bezprzewodowy router ewentualnie coś innego tak żeby miec osoby internet nie z telefonu?
#orange @OrangeEkspert
#orange @OrangeEkspert
- 0
@Arekt: w obu ofertach jak wyczerpie się pakiet to z automatu odpala się dodatkowe 10gb za 10zł. więc jak na pewno nie wykorzystasz więcej jak 20gb to ta opcja 10gb za 9,99zł będzie lepsza
#orange #neostrada #internet
Jakiś czas temu opisywałem swoje doświadczenia z neostradą do 80 Mb. Sytuacja wygląda obecnie tak, że od stycznia było już 15 usterek. Ostatnio był technik i zaproponował zmniejszenie predkosci z 80Mb do 20 Mb(co w praktyce oznacza kilkanascie mb) za tą samą stawkę. Pytanie co mogę zrobic? Systematycznie pojawiaja sie usterki, czy moge zerwac umowe z winy Orange? Ktos mial podobne doswiadczenia? Zostalo
Jakiś czas temu opisywałem swoje doświadczenia z neostradą do 80 Mb. Sytuacja wygląda obecnie tak, że od stycznia było już 15 usterek. Ostatnio był technik i zaproponował zmniejszenie predkosci z 80Mb do 20 Mb(co w praktyce oznacza kilkanascie mb) za tą samą stawkę. Pytanie co mogę zrobic? Systematycznie pojawiaja sie usterki, czy moge zerwac umowe z winy Orange? Ktos mial podobne doswiadczenia? Zostalo
@Tymonx Witaj. Chętnie pomożemy. Czy możesz nam podać numer dowolnego zgłoszenia uszkodzenia?
@Tymonx: Twoje zgłoszenie zostało już zakończone przez nasz dział techniczny. Prosimy o kontakt poprzez jeden ze sposobów przedstawionych na stronie https://www.orange.pl/view/kontakt, a przekażemy Ci odpowiedź techników oraz możliwe rozwiązania tej sprawy.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@RitmoXL: napisz reklamację. Powinni Ci pozwolić na bezpłatną zmianę numeru W Reklamacji Wskaż że to bardzo dla ciebie uciążliwe.
Napisz, że piszą jacyś komornicy, windykacja nawet w nocy :)
Napisz, że piszą jacyś komornicy, windykacja nawet w nocy :)
@RitmoXL w reklamacji napisz, że korzystanie jest uciążliwe z powodu.... Itd - bedzie uznana
#orange
Moja mama ma stara kartę sim od 15 lat ( Orange pop) czy wymiana w salonie na nową będzie za darmo?
Moja mama ma stara kartę sim od 15 lat ( Orange pop) czy wymiana w salonie na nową będzie za darmo?
Hej #orange te ostatnie wiadomości to jakiś fake?
źródło: comment_d2mITO1aMRXa9wRv3DvFKb5wnGlyAlTb.jpg
Pobierz- 2
Mircy,
Kończy mi się niedługo umowa z #orange, swoją drogą bardzo długa i niekorzystna. Kontaktowałem się z nimi jakiś czas temu w celach przedłużenia. Dostałem pewną ofertę, ale powiedziałem, że jeszcze się zastanowię, bo coś czuję że inni mogą mi coś lepszego zaoferować i żeby zadzwonili za około 2 tygodnie. Dzwonili w międzyczasie 3x a ja za każdym musiałem tłumaczyć kiedy mają zadzwonić. Jak w końcu zadzwonili w prawidłowym terminie
Kończy mi się niedługo umowa z #orange, swoją drogą bardzo długa i niekorzystna. Kontaktowałem się z nimi jakiś czas temu w celach przedłużenia. Dostałem pewną ofertę, ale powiedziałem, że jeszcze się zastanowię, bo coś czuję że inni mogą mi coś lepszego zaoferować i żeby zadzwonili za około 2 tygodnie. Dzwonili w międzyczasie 3x a ja za każdym musiałem tłumaczyć kiedy mają zadzwonić. Jak w końcu zadzwonili w prawidłowym terminie



























Zamierzam wziąć jakiś telefon w abonamencie, jakie sieci w takim razie polecacie?
#telefony #orange #play #plus #tmobile