Jak to jest z tymi abonamentami? Jeśli wziąłbym powiedzmy 24 raty po 100 zł to płaciłbym faktycznie tę stówkę miesięcznie? Czy operator narzuca dodatkowe opłaty, jakaś kaucja, ubezpieczenie bądź wyższe pierwsze raty?

Zamierzam wziąć jakiś telefon w abonamencie, jakie sieci w takim razie polecacie?

#telefony #orange #play #plus #tmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #tarnow jeżeli używacie #orange #swiatlowody mam prośbę o info czy jesteście zadowoleni z łącza, jak z pingami, niezawodnością połączenia, jak sprawuje się ten modem FunBox 3.0, jak działa WiFi, jeżeli macie ten extender Smart Wi-Fi Box też prośba o info czy warto to brać.
Za wszelkie opinie będę bardzo wdzięczny :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@morganpl Niestety koledze ustawiałem porty i nadal orange u siebie blokuje porty więc wiele usług odpada. Dając taką taryfę powinni mieć na uwadze że to osoby znające się na rzeczy biorą a nie jakieś nooby.
  • Odpowiedz
@monster-erni: Dziękuję! ...na pewno odpada - dobrze, że zapytałem bo w sumie to już byłem zdecydowany.... lol
@OrangeEkspert książkowy przykład jak się traci klienta/potencjalnego klienta - może to już czas, żeby pogadać z szefem ;) ale w sumie, nie ja to inny kupi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jestem zmuszony wziąć sobie internet mobilny. Jednak no nie satysfakcjonuje mnie fakt limitów. Więc jest może jakiś gdzie nie ma limitu? Wszędzie gdzie szukam to mają 100-200 GB. Co się stanie jak przekrocze ten limit? Odcina mi internet czy się nie da używać? Jest gdzieś może rozsądny spadek, jeśli przekrocze te 200gb?
#tmobile #internet #internetmobilny #plus #play #orange #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

głupie pytanie, ale w jaki sposób o gdzie mogę je zmienić?


@szkarlatny_leon: Nie takie głupie, nie jest to takie hop siup :)
Zapewne masz router B525, potrzebujesz smartfona z androidem, musisz na niego pobrać aplikację Huawei Manager 1.3, w skrócie HManager, instalujesz to, ustawiasz login i hasło do rutera, logujesz się ustawiając oczywiście adres ip rutera, taki jaki wpisujesz do przeglądarki gdy chcesz się zalogować na router, jeżeli wszystko dobrze
DRESIARZZ - > głupie pytanie, ale w jaki sposób o gdzie mogę je zmienić?

@szkarlat...

źródło: comment_DBYfFuJGovXxLbEJyd9HCTBZYWFZuSLS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki mam problem z #orange w telefonie klasy Nokia 3310.
Otóż pobierali ojcu po 0,25gr za 56kb dziennie pare zł od marca, mimo, że telefon nie ma usług internetowych ani androida lub innego symbiana. Jedynie kalendarz, kontakty i dzwonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zadzwoniłem i Pani mówi uuuu no faktycznie, pobierało bo telefon się... aktualizował xD
Zablokowała te aktualizacje i odłaczyła nr
lronman - Mirki mam problem z #orange w telefonie klasy Nokia 3310.
Otóż pobierali o...

źródło: comment_Tx7Y8MF5EjqfL7qtD7lXktebzBu5MJ9W.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mimo, że telefon nie ma usług internetowych ani androida lub innego symbiana.

@lronman: Gdyby nie miał dostępu do internetu, to by się z nim nie połączył i nie byłoby opłat.

Co do tego, że się aktualizował - operator nie widzi szczegółów dotyczących transmisji - te dostępne są wyłącznie dla specjalnych działów udostępniające je na wniosek prokuratury/sądu. Sądząc po tym jakie to były połączenia, pewnie włączony był klient email w telefonie.
  • Odpowiedz
@lronman: Klasy 3310 znaczy telefon sprzed 20 lat? Czy chodzi o ten nowy 3310 wydany dwa lata temu? Bo w tym nowym jest "normalny" internet. W starym w sumie też WAP powinien działać (ciekawe tylko jak to jest klasyfikowane po stronie operatora).
  • Odpowiedz
Mirki mam problem, telefon służbowy #orange #samsung #android s9 na karte. Ciagle ktoś przekierowuje rozmowy na mój numer? Wyglada to tak, ze mam połączenie przychodzące numer prywatny i łączy? z kimś kto mysli, ze to ja dzwonie do niego, mi środków z konta nie ściąga, ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalnie szlag mnie jasny trafi i krew nagła zaleje. Od wczoraj wieczora wydzwania do mnie jakieś centrum SPA z masażami. Dzwonią co 30 minut ciągle z innego numeru. Dzisiaj od 8 rano miałem już 15 telefonów. Najlepsze jest to, że nigdzie swojego numeru telefonu nie podawałem, nigdy się też nie zgadzam na wykorzystywanie moich danych i wgl. a numer gdzieś wypłynął.
Czy to jakaś zmasowana akcja jest? Bo moja babcia ma telefon
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nokimochishii:
Zaj3bista sprawa mi kiedyś wyszła, też byłem wk0rwiony że co chwilę do mnie dzwonią, wiec wpadłem na pomysł, że kiedyś jak zadzwonią z takim czymś to będę zawsze mówił a może pani/pan powtórzyć bo nie zrozumiałem / bo za szybko pan/pani mówi.

No i cyk z nieba telefon akurat jak uczę się programowania
No to telefon na głośnik i sobie dalej skrobie jakiś kodzik
babka: bla bla bla bla bla, Panie Danielu
  • Odpowiedz
mam oferte Orange love standart za 99.99zl czy w tym pakiecie jest możliwość kupienia internetu mobilnego przez taki bezprzewodowy router ewentualnie coś innego tak żeby miec osoby internet nie z telefonu?
#orange @OrangeEkspert
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arekt no to masz tak jak napisał @yumuki lub 10GB za 10 PLN - gdybys chciał szaleć to możesz dokupić drugiego Lova i masz wtedy 250 GB w strefie domowej lub 100 poza i w strefie domowej 150, do tego jeszcze jeden sim w ofercie no limit i dodatkowy pakiet ale to juz koszta Panie...
  • Odpowiedz
@Arekt: w obu ofertach jak wyczerpie się pakiet to z automatu odpala się dodatkowe 10gb za 10zł. więc jak na pewno nie wykorzystasz więcej jak 20gb to ta opcja 10gb za 9,99zł będzie lepsza
  • Odpowiedz
  • 2
#orange #neostrada #internet
Jakiś czas temu opisywałem swoje doświadczenia z neostradą do 80 Mb. Sytuacja wygląda obecnie tak, że od stycznia było już 15 usterek. Ostatnio był technik i zaproponował zmniejszenie predkosci z 80Mb do 20 Mb(co w praktyce oznacza kilkanascie mb) za tą samą stawkę. Pytanie co mogę zrobic? Systematycznie pojawiaja sie usterki, czy moge zerwac umowe z winy Orange? Ktos mial podobne doswiadczenia? Zostalo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RitmoXL: napisz reklamację. Powinni Ci pozwolić na bezpłatną zmianę numeru W Reklamacji Wskaż że to bardzo dla ciebie uciążliwe.

Napisz, że piszą jacyś komornicy, windykacja nawet w nocy :)
  • Odpowiedz
#orange
Moja mama ma stara kartę sim od 15 lat ( Orange pop) czy wymiana w salonie na nową będzie za darmo?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy,
Kończy mi się niedługo umowa z #orange, swoją drogą bardzo długa i niekorzystna. Kontaktowałem się z nimi jakiś czas temu w celach przedłużenia. Dostałem pewną ofertę, ale powiedziałem, że jeszcze się zastanowię, bo coś czuję że inni mogą mi coś lepszego zaoferować i żeby zadzwonili za około 2 tygodnie. Dzwonili w międzyczasie 3x a ja za każdym musiałem tłumaczyć kiedy mają zadzwonić. Jak w końcu zadzwonili w prawidłowym terminie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach