via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirwczki, pracuje ktoś z Was może w salonie #plus ? Byłem dzisiaj bo na fakturze coś mi się nie zgadzało, więc przeszedłem się do punktu. Zapomniałem wziąć ze sobą fakturę ale myślę że pewnie w punkcie mają wgląd do wszystkiego. W salonie Pani mnie poinformowała mnie że oni nie mają wglądu i mam przynieść fakturę bo nie będzie mi w stanie pomóc. I tutaj pytanie do Was, macie wgląd w
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracownicy Punktów Plusa nie posiadają wglądu do Twoich faktur. Proszę, abyś w celu wyjaśnienia niejasności skontaktował się konsultantem poprzez infolinię, dzwoniąc na numer 601102601 (koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora) lub wysłał zgłoszenie poprzez formularz: https://bit.ly/2Hvp0tt Zawrzyj w nim: imię i nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. W tytule wiadomości zwrotnej otrzymasz numer referencyjny. Podaj go mi, a postaram się przyspieszyć odpowiedź.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wydzwaniają teraz cały czas do mnie z #orange ponieważ kończy się umowa i po terminie umowa automatycznie przedłuży się na czas nieokreślony? Jest bardzo fajna i nie chcemy jej zmieniać xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Or3z: zainstaluj apke i wyłącz zgody marketingowe. Poza tym powiedz im to i na początku rozmowy mów że nagrywasz wtedy szybko się rozłączają.
  • Odpowiedz
elo, wczoraj o 4:20 dostałem coś takiego od Orange.

Witaj w Norwegii. Zalogowales sie do sieci operatora zagranicznego kraju nienalezacego do 1 Strefy UE. Ceny: 4,94 zl/min za polaczenie wykonane do Polski i 1 Strefy UE, 2,02 zl/min polaczenie odebrane, 1,51 zl/SMS, 3,03 zl/MMS, transmisja danych 31,76 zl/MB (rozliczana co 50 kB). Polaczenia alarmowe pod 112 sa bezplatne. Ceny zawieraj VAT.

Zwykle korzystam w Norwegii z transmisji danych z limitem do 3GB, potem
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Emil_Kolacja: wali kupa to że ktoś siedzac w Norwegii dalej nie załatwił sobie lokalnego numeru tylko typowy #januszebiznesu bo kilka zł taniej. Do Polski można dzwonić choćby przez komunikatory typy signal telegram itp Po co polski numer skoro jesteś tam na dłużej?
  • Odpowiedz
@archi3: Gdzie napisałem że jestem tam na dłużej? Rozumiem że ucieszyłeś się że możesz kogoś zwyzywać od Januszy i zdobyć kilka plusów, ale na przyszłość postaraj się przeczytać coś poprawnie zanim zaczniesz obrażać. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Mirki, czy pakiety internetowe z Orange działają za granicą (ale wciąż w UE)? bo te pakiety zagraniczne są pierońsko drogie.

#orange
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytałem dzisiaj już o światłowód od inei, ale widzę, że w mojej lokalizacji jest też możliwość światłowodu od Orange. W takiej samej cenie jak 1 Gb/s w inei miałbym co prawda do 300Mb/s downloadu i do 30Ms/s uploadu, ale umowa na czas nieokreślony, a nie jak w przypadku inei na 2 lata. Dzielnica grunwald. Ktoś ma jakieś doświadczenie ze światłowodem od Orange i może cokolwiek napisać? Z tego co widzę w internecie,
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbaz: Dojście medium do domu/bloku może i to samo, ale najważniejsze jest to, co dzieje się potem.
W skrócie: jeżeli grasz i zależy ci na dobrych połączeniach z serwerami gier to nie polecam Orange. Problemy były tak duże, że Orange nawet utworzyło specjalny dział do gier na swoim forum: https://nasz.orange.pl/t5/Gry-online/bd-p/gryonline
tam możesz zobaczyć o co mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) są też inne wątki i
  • Odpowiedz
@shymeq7: Mogę Ci zaproponować Plush ABO. Przenosząc numer do oferty na 24 miesiące, otrzymasz 3 miesiące gratis (przechodząc od innego operatora z oferty abonamentowej lub mix). W tym abonamencie zagwarantowane są nielimitowane rozmowy, SMS/MMS oraz 15 GB za 25 zł (przez 3 miesiące YT nie pomniejsza transferu, później masz na niego 10 GB) jak i pakiet HBO GO przez 2 miesiące za 0 zł (później 20 zł). Możesz skorzystać również
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki za niedługo kończy mi się umowa w #orange i szukam dobrej oferty w #play #tmobile lub gdzie kolwiek indziej. Polecacie coś? Z telefonem lub bez, nieważne. Teraz płacę 40zł i w tym mam 5GB transferu. Zależy w szczególności na dużym pakiecie danych
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@play_polska: za przerzucanie pomiędzy sieciami i zrywany internet przez to należy Wam się wybatożenie. Reklamujecie się prawie 5g a to skakanie między sieciami to okropny syf.
  • Odpowiedz
Ależ to jest alternatywne!
- krótkie włosy check
- włosy pomalowane na siwo check
- bardzo ALTERNATYWNA piosenka w tle check
- oferta pseudo abonamentu dla kretynów co nie wiedzą, że istnieją lepsze oferty na kartę check
#orange #telefony #technologia
Janusz_Rekina - Ależ to jest alternatywne! 
- krótkie włosy check
- włosy pomalowan...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W tym #orange pracują takie boby że aż żal xD wydzwaniają bo kończy się umowa na LOVE i za każdym razem chcą rozmawiać z osobą która jest na umowie, nie pomaga tłumaczenie że to ja jestem osobą decyzyjną i że zostało złożone pełnomocnictwo 2 lata temu xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie, kupiłem kilka dni temu hulajnogę Xiaoki mijia, zamówione konkretnie z Orange. W paczce przychodzi niby nowa etc. Moją uwagę przykuły lekko wyrobione łebki śrub, jakby była odkręcana, do tego dzisiaj zobaczyłem taką oto nalepkę na spodzie w miejscu gdzie jest schowana bateria. Podejrzewam że nie jest ona fabrycznie nowa, a jakby była już kiedyś w serwisie?!. Do tego zapięcie kierownicy w którym się składa jest jakby „wyrobione”. Wczoraj przyjechała mi
nuKER_ - Mam pytanie, kupiłem kilka dni temu hulajnogę Xiaoki mijia, zamówione konkre...

źródło: comment_xnS0AqmEBXhoS4a7PmdWbChc8PCOBNFh.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nuKER_ ogólnie xiaomi m365 nie trzymają standardów, jedna przyjdzie ci prawie idealna druga będzie posiadać jakieś ślady regulacji czy składania. Co do nalepki na baterii moja m365 pro prosto z gearbest też taką ma, ale wszytko inne jest idealne z drobnym śladem regulacji przy tylnim hamulcu. Zapytaj na grupie m365 na FB, tam jest sporo osób które zna się na temacie.
  • Odpowiedz
Zasięg w #njumobile na infrastrukturze #orange to jakaś tragedia.
2 km od centrum Torunia (starówki), 4/5 kresek LTE i "brak połączenia z siecią"
DK 10 odcinek Bydgoszcz - Toruń, przez ok 20% trasy całkowity brak zasięgu, w tym na prawie całej obwodnicy Bydgoszczy, jak już jest 5/5 kresek 3G to i tak "brak połączenia z siecią".
Odpowiedź nju:
"potwierdzamy występowanie zgłoszonych utrudnień w korzystaniu z LTE w podanej lokalizacji i okolicach ze
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xiaomi redmi 3


@Endrju9: Czyli pewnie brak obsługi b20. A duża część nadajników zasięgowych orange to lte800. Dlatego masz gorszy zasięg w trasie.
  • Odpowiedz