Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
3
Gwarantowane auto zastępcze. Nowe przepisy mogą być gorsze, niż się wydaje

Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad nowymi regulacjami mającymi ułatwić klientom dostęp do pojazdów zastępczych w przypadku naprawy auta po szkodzie. Ubezpieczyciele mają być zobowiązani zapewnić taki samochód, ale Związek Dealerów Samochodów zauważa, że przepisy to skok na wolność...
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Komentarz usunięty przez autora
Hejka
czy zaszdrozalo OC, wychodza mi jakies kwoty chore co sie nie oplaca kupowac ale wiem ze jest tu mirek co to ogarnia po taniosci, jestes?
#oc #pytanie #ubezpieczenia
czy zaszdrozalo OC, wychodza mi jakies kwoty chore co sie nie oplaca kupowac ale wiem ze jest tu mirek co to ogarnia po taniosci, jestes?
#oc #pytanie #ubezpieczenia
- 1
@k-NN: tak i to jakis kompletny zart te ich oferty
Hej wykopki!
w zeszłym miesiącu kamień spod koła auta z przeciwka zbił przednią szybę w moim samochodzie.
Szybę wymieniłem na własny koszt, a rzeczoznawca wycenił szkodę na ok. 500 złotych.
Napisałem
w zeszłym miesiącu kamień spod koła auta z przeciwka zbił przednią szybę w moim samochodzie.
Szybę wymieniłem na własny koszt, a rzeczoznawca wycenił szkodę na ok. 500 złotych.
Napisałem
- 1
@bulasss: no i z------ś bo takie rzeczy robi się albo z ac, albo z ubezpieczenia szyb, albo z oc zarządcy drogi
jak z ac czy szyb no to wiadomo, jak z oc to dzwonisz po pały że ci szybę r-------o od kamienia i w sumie nawet nie jest ci potrzebne auto spod którego ten kamień wyleciał, wystarczy notatka i wtedy na podstawie tego jaka to droga (gminna, wojewódzka, krajowa, ekspresowa,
jak z ac czy szyb no to wiadomo, jak z oc to dzwonisz po pały że ci szybę r-------o od kamienia i w sumie nawet nie jest ci potrzebne auto spod którego ten kamień wyleciał, wystarczy notatka i wtedy na podstawie tego jaka to droga (gminna, wojewódzka, krajowa, ekspresowa,
- 0
Czy jak kupuję OC przez jakaś stronę internetową i jeszcze nie przerejestrowałem auta to muszę wysyłać jakiś skan dowodu kupna/sprzedaży?
#oc
#oc
@biceratops kupujesz normalnie OC z danymi umowy kupna sprzedaży. Jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv
Hej, auto odmówiło posłuszeństwa na autostradę. Zadzwoniłem po lawetę -400 zł. Ale przypomniałem sobie ze w OC mam jakiś mały assistance. Czy mogę uzyskać jakiś zwrot kosztów za lawetę od ubezpieczyciela? #kiciochpyta #motoryzacja #ubezpieczenia #oc #gorzkiezale
- 5
@kawkanorbert: Zadzwoń ale pewnie się okaże, że jest jakiś kruczek.
@kawkanorbert jak OC z małym assistance to pewnie tylko po kolizji.
No i to nie tyle zwrot co oni to muszą zorganizować.
No i to nie tyle zwrot co oni to muszą zorganizować.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Takie pytanie czy Mini AC z Link4 jest uznawane przez inne firmy ubezpieczeniowe w przypadku wykupienia potem pełnego AC na nowe auto? Chodzi mi oczywiście o naliczanie zniżek
#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #oc #samochody
#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #oc #samochody
@mrowed jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv. Może znajdziemy normalne AC w dobrej cenie
@mrowed widzę że nikt Ci nie odpowiedział konkretnie na pytanie które zadałeś. Odpowiedź brzmi tak, nawet jak weźmiesz smartcasco żywioły (najtańszy możliwy) to inne TU potem widzą to jako AC i będziesz miał zniżki na AC
- 1
Kilka lat temu oddalem ojcu stary motorower który szybko się zepsuł i leżał gdzieś tam na podwórku. Ostatnio się okazało że oczywiście sprawa z oc była totalnie olana, a sprzęt w dalszym ciągu zarejestrowany na mnie. OC zostało dzisiaj opłacone, jednak przerwa w ciągłości trwała ~4 lata. Co mam teraz zrobić żeby jakoś wyjaśnić tą sprawę z urzędem? Powinienem gdzieś zgłosić taką sytuację? Wiem że prawdopodobieństwo że mnie chycą może nie jest
Drodzy Mircy i Mirabelcy. Z racji że mi się kończy ubezpieczenie samochodowe a pzu wyjechało mi z olbrzymią kwota na przedłużenie muszę sobie chyba poszukać czegoś innego. Zmierzając do pytania. Czy przy zakupie oc+ac warto patrzeć na inne rzeczy niż cena? Bo przykładowo AXA na stronie mfind oferuje mi ponad 1000zl taniej niż pzu... Ewentualnie jakieś firmy godne polecenia bo przykładowo miałem styczność z link4 i tych skur**** nie chce widzieć na
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#anonimowemirkowyznania
jak sprawdzić do kiedy jest ważna polisa OC? jest jakaś opcja na stronie UFG?
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #ufg #oc
jak sprawdzić do kiedy jest ważna polisa OC? jest jakaś opcja na stronie UFG?
#samochody #motoryzacja #ubezpieczenia #ufg #oc
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@SpalaczBenzyny: wiemy że ktoś ma polise, ale czy opłaconą to już zupełnie inna sprawa
Czy jak otrzymałem rekalkulacje składki, mogę zrezygnować z aktualnego ubezpieczenia, zapłacić obecnemu ubezpieczycielowi za okres w jakim OC obowiązywało i po prostu podpisać umowę z nowym?
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #samochody
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja #samochody
- 0
@Jestem_Tutaj: ergohestia
@AaBbCcDdEeFf: najpierw zawierasz umowę ubezpieczenia z nowym ubezpieczycielem (podbij do @OrzechowyDzem to poszuka cos korzystnego), później składasz wypowiedzenie z art. 31, agent ze wszystkim pomoże
- 0
#oc
Czy muszę wykupywać oc dla citroena 20-letniego i gdzie najmniej siana?
Czy muszę wykupywać oc dla citroena 20-letniego i gdzie najmniej siana?
- 3
- 0
czy podkręcając ryzena 1300x do 4ghz wystarczy stockowe,boxowe chłodzenie czy lepiej dokupić jakieś renomowanej firmy?
#oc #amd #pytanie #ryzen #informatyka
#oc #amd #pytanie #ryzen #informatyka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Digidonk: zależy jak się będzie grzać
- 0
dodam że bazowo mam 3,5ghz i nie chce zmieniać napięcia
kalkulator do oc dla motocykla online? Poza pzu bo juz przeliczałem #oc
- 0
@marcin9798: link4 ma fajna oferte ale tylko telefoniczna, i warta
@marcin9798 jeżeli chcesz Mireczku to mogę Ci policzyć składkę w kilku firmach, jak coś to pisz na priv
- 1
Jakie auta trafiają teraz najlepiej w algorytmy ceny OC dla osób z ~ 2 letnim prawkiem od 18stki?
Znajomy ma dylemat.
Niestety z-----a rodzinka się upiera że nie da mu auta zarejestrować na rodziców
(tak jak to robi 90% osób)
19 letni punto 1.2, niecałe 50000km przebiegu - 2300zł OC xD
Znajomy ma dylemat.
Niestety z-----a rodzinka się upiera że nie da mu auta zarejestrować na rodziców
(tak jak to robi 90% osób)
19 letni punto 1.2, niecałe 50000km przebiegu - 2300zł OC xD
- 0
#oc #samochody #motoryzacja
Mireczki... Jak już mam kwita z "demontażu pojazdów", to obowiązek posiadania polisy wygasa z dniem złomowania?
Mireczki... Jak już mam kwita z "demontażu pojazdów", to obowiązek posiadania polisy wygasa z dniem złomowania?
- 0
Hej, zamierzam kupić swoje pierwsze moto żeby sprawdzić czy to coś dla mnie. Sprawdziłem parę ofert i najniższe OC jakie znajduje to ok 400 zł. Wydaje mi się to dużo za dużo :p Zna ktoś ubezpieczalnie wartą sprawdzenia? Motocykl 125, mam kategorie B, 3 lata bezszkodowej historii OC, 25 lat.
#motocykle #ubezpieczenia #oc
#motocykle #ubezpieczenia #oc
- 0
@Virage: mam 125ke, w link4 130zl (ale oferte maja telefonicznie tylko)

























#ubezpieczenie #
@kefas_safek: pisz do @vegetassj1 @OrzechowyDzem @fromasz56 to ogarną dobrą polisę
@Jestem_Tutaj dzięki (ʘ‿ʘ)