Kurde dlaczemu te wszystkie porównywarki ubezpieczeń nie uwzględniają #motocykle? Czy to rankomat, czy to mubi, czy ubea... Kurde, serio, to nie jest taki mały rynek, żeby olewać, dużo klientów przez to tracicie :P. No dobra, a teraz na poważnie: potrzebuję OC + AC + NNW + assistance do moto - gdzie najlepiej szukać? Czy z wyszukiwarek są dobre oferty czy jednak lepiej latać po agentach?
#ubezpieczenie #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej wykopki!

w zeszłym miesiącu kamień spod koła auta z przeciwka zbił przednią szybę w moim samochodzie. 

Szybę wymieniłem na własny koszt, a rzeczoznawca wycenił szkodę na ok. 500 złotych.

Napisałem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bulasss: no i z------ś bo takie rzeczy robi się albo z ac, albo z ubezpieczenia szyb, albo z oc zarządcy drogi
jak z ac czy szyb no to wiadomo, jak z oc to dzwonisz po pały że ci szybę r-------o od kamienia i w sumie nawet nie jest ci potrzebne auto spod którego ten kamień wyleciał, wystarczy notatka i wtedy na podstawie tego jaka to droga (gminna, wojewódzka, krajowa, ekspresowa,
  • Odpowiedz
Czy jak kupuję OC przez jakaś stronę internetową i jeszcze nie przerejestrowałem auta to muszę wysyłać jakiś skan dowodu kupna/sprzedaży?
#oc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mrowed widzę że nikt Ci nie odpowiedział konkretnie na pytanie które zadałeś. Odpowiedź brzmi tak, nawet jak weźmiesz smartcasco żywioły (najtańszy możliwy) to inne TU potem widzą to jako AC i będziesz miał zniżki na AC
  • Odpowiedz
Kilka lat temu oddalem ojcu stary motorower który szybko się zepsuł i leżał gdzieś tam na podwórku. Ostatnio się okazało że oczywiście sprawa z oc była totalnie olana, a sprzęt w dalszym ciągu zarejestrowany na mnie. OC zostało dzisiaj opłacone, jednak przerwa w ciągłości trwała ~4 lata. Co mam teraz zrobić żeby jakoś wyjaśnić tą sprawę z urzędem? Powinienem gdzieś zgłosić taką sytuację? Wiem że prawdopodobieństwo że mnie chycą może nie jest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Drodzy Mircy i Mirabelcy. Z racji że mi się kończy ubezpieczenie samochodowe a pzu wyjechało mi z olbrzymią kwota na przedłużenie muszę sobie chyba poszukać czegoś innego. Zmierzając do pytania. Czy przy zakupie oc+ac warto patrzeć na inne rzeczy niż cena? Bo przykładowo AXA na stronie mfind oferuje mi ponad 1000zl taniej niż pzu... Ewentualnie jakieś firmy godne polecenia bo przykładowo miałem styczność z link4 i tych skur**** nie chce widzieć na
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lama102: Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe, więc musisz je posiadać. Możesz sprawdzić ile wyniesie Cię składka w PZU :) Wejdż na moje.pzu.pl - jeśli oferta przypdnie Ci do gustu, od razu kupisz polisę online ;)
  • Odpowiedz
Jakie auta trafiają teraz najlepiej w algorytmy ceny OC dla osób z ~ 2 letnim prawkiem od 18stki?
Znajomy ma dylemat.
Niestety z-----a rodzinka się upiera że nie da mu auta zarejestrować na rodziców
(tak jak to robi 90% osób)

19 letni punto 1.2, niecałe 50000km przebiegu - 2300zł OC xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, zamierzam kupić swoje pierwsze moto żeby sprawdzić czy to coś dla mnie. Sprawdziłem parę ofert i najniższe OC jakie znajduje to ok 400 zł. Wydaje mi się to dużo za dużo :p Zna ktoś ubezpieczalnie wartą sprawdzenia? Motocykl 125, mam kategorie B, 3 lata bezszkodowej historii OC, 25 lat.
#motocykle #ubezpieczenia #oc
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach