#motocykle #oc #ubezpieczenia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
gdzie znajdę przez internet jakąś porównywarkę ubezpieczenia oc bez wypełniania danych osobowych dla motocykli?
#motocykle #oc #ubezpieczenia
#motocykle #oc #ubezpieczenia
@dziubeQ: prawdopodobnie nigdzie nie znajdziesz nic tańszego niż oferta PZU
@chicken_strips: u mnie w zeszłym sezonie taniej było u Warty i to odczuwalna różnica, a nie parę zł, także lepiej porównać
- 1
@zygus2 co tam?
Hm? Dawaj
557zł za roczne OC w dwóch ratach za 25 letnie audi z silnikiem 2.8 174KM, kto da mniej za takich rozmiarów silnik? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Ale trochę trzeba było nakombinować żeby taką cenę wyrwać :v
#motoryzacja #oc #ubezpieczenia
Ale trochę trzeba było nakombinować żeby taką cenę wyrwać :v
#motoryzacja #oc #ubezpieczenia
@PanKracy582: w moim samochodzie jest różnica 80 zł między sedanem (których jest więcej na rynku) niż hatchbackiem.
Tak, mam ten droższy.
Tak, mam ten droższy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
11
Roszczenie regresowe – czyli jak ubezpieczyciel bawi się moim kosztem

No właśnie... pisałem już o tym na wykopie i niby pozamiatane - jednak postanowiłem walczyć!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
W ubezpieczeniu OC trzeba wiedzieć, że istnieją trzy podstawy prawne, które jasno określają w jakich okolicznościach można wypowiedzieć polisę.
Chcesz zmienić dotychczasowego ubezpieczyciela, ale nie wiesz jak napisać wypowiedzenie? Na stronie wzór wypowiedzenia pobierzesz wzory wypowiedzeń do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc
Chcesz zmienić dotychczasowego ubezpieczyciela, ale nie wiesz jak napisać wypowiedzenie? Na stronie wzór wypowiedzenia pobierzesz wzory wypowiedzeń do wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych.
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc
źródło: comment_nZBxfyJzFnItPaoVJteMTmhlanNRMgwB.jpg
PobierzMirki, mam problem. Otóż po kupnie samochodu przyszedł do mnie list od ubezpieczyciela, że jeśli chce odnowić OC to mam zapłacić. Miałem inne OC, więc to olałem. Dzisiaj dostałem list ze muszę zapłacić zaległe 270 zł.
Muszę to płacić? Nie mam tego listu u siebie. Przyszedł do ojca, gdzie kiedyś mieszkałem.
#oc #mototyzacja #samochody #pomoc
Muszę to płacić? Nie mam tego listu u siebie. Przyszedł do ojca, gdzie kiedyś mieszkałem.
#oc #mototyzacja #samochody #pomoc
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
No i zapłacone to straszne OC. Wstępne wyliczenia były dość przerażające, ale udało się wyhaczyć ofertę prawie o połowę niższą od wszystkich pozostałych opcji.
975zł za bmw e39 97r, 2.5 170km współwłaściciele: jeden ze zwyżką, drugi z full zniżkami,
#motoryzacja #oc #betafaszysty
975zł za bmw e39 97r, 2.5 170km współwłaściciele: jeden ze zwyżką, drugi z full zniżkami,
#motoryzacja #oc #betafaszysty
- 2
- 1
#motoryzacja #ubezpieczenia #oc
Jest może jakaś stronka do orientacyjnego wyświetlania cen oc z różnych firm ubezpieczeniowych, ale żebym nie musiał wpisywać imienia, nazwiska, numeru buta, kiedy ostatnio się myłem itd.?
Jest może jakaś stronka do orientacyjnego wyświetlania cen oc z różnych firm ubezpieczeniowych, ale żebym nie musiał wpisywać imienia, nazwiska, numeru buta, kiedy ostatnio się myłem itd.?
@BSn9jBwxuhBXN:
Przecież to była bardzo poważna odpowiedź.
Obok danych samochodu największy wpływ na cenę polisy ma historia ubezpieczeniowa danego człowieka i jego dane. Nie poznasz nawet przybliżonej ceny bez wpisania tego, tak samo jak żaden agent nie policzy Ci składki nie wiedząc nic o Tobie.
Czy dokladnie jak w poscie powyzej, "nie ma takich".
Przecież to była bardzo poważna odpowiedź.
Obok danych samochodu największy wpływ na cenę polisy ma historia ubezpieczeniowa danego człowieka i jego dane. Nie poznasz nawet przybliżonej ceny bez wpisania tego, tak samo jak żaden agent nie policzy Ci składki nie wiedząc nic o Tobie.
Czy dokladnie jak w poscie powyzej, "nie ma takich".
@BSn9jBwxuhBXN: Wszystkie porównywarki internetowe są robione 'na jedno kopyto', bez danych nie bedzie ceny.
Predzej dowiesz sie czegokolwiek u jakiegos multiagenta na ziemi. Jest kilka firm gdzie mozna na potrzeby kalkulacji wpisac znizki klienta "na oswiadczenie', bez weryfikacji peselu. Czyli jak nie chcesz jeszcze zawrzec polisy tylko poznac ceny to da się to teoretycznie przeliczyc. Czasem klient upiera sie, ze mam przeliczyc auto jego babci/dziadka/sasiada/kogokolwiek, a nie zna peselu, a
Predzej dowiesz sie czegokolwiek u jakiegos multiagenta na ziemi. Jest kilka firm gdzie mozna na potrzeby kalkulacji wpisac znizki klienta "na oswiadczenie', bez weryfikacji peselu. Czyli jak nie chcesz jeszcze zawrzec polisy tylko poznac ceny to da się to teoretycznie przeliczyc. Czasem klient upiera sie, ze mam przeliczyc auto jego babci/dziadka/sasiada/kogokolwiek, a nie zna peselu, a
Chciałbym zapłacić druga ratę ubezpieczenia OC w HDI ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy jest możliwość płatności online czy muszę się fatygowac do ubezpieczyciela ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja
@RadiOBagdaD
A nie dali Ci numeru konta do przelewu?
A nie dali Ci numeru konta do przelewu?
@RadiOBagdaD: jak płacisz ratalnie, to z miesiąc przed terminem przysyłają przecież druki, tam masz numer konta do wklepania. Zdarzało się słyszeć o policjantach, którym nie podobały się drukowane własnoręcznie potwierdzenia, ale ode mnie na przykład ostatnio nie chciał jakiegokolwiek potwierdzenia wpłaty; powiedział, że wystarczy dowód zawarcia polisy, kwestia płatności go nie interesuje.
Z czego może się brać różnica cenowa ubezpieczenia OC dla Seata Altea a Altea XL w Liberty?
Przy dokładnie takich samych danych właściciela i współwłaściciela ceny są takie: 780 zł i 640 zł (w zaokrągleniu)
W dowodzie rejestracyjnym Altea XL jest wpisana jako zwykła Altea, choć z wyglądu (przynajmniej z tyłu) te samochody są różne.
Może @mfind: wie? :)
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #pytanie
Przy dokładnie takich samych danych właściciela i współwłaściciela ceny są takie: 780 zł i 640 zł (w zaokrągleniu)
W dowodzie rejestracyjnym Altea XL jest wpisana jako zwykła Altea, choć z wyglądu (przynajmniej z tyłu) te samochody są różne.
Może @mfind: wie? :)
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja #pytanie
- 2
@3Lumintekk: No elo( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy ubezpieczyciel taryfikuje po swojemu Mireczku, więc ciężko do tego dojść. Jeśli obydwa modele/typy mają takie same parametry pojemności/mocy/etc. to nie powinny się różnić praktycznie w ogóle ( a nie mówię już o podanej przez Ciebie różnicy :D ). W OC wpływ może mieć "szkodowość" danej wersji auta, ale nie musi. Może też to był błąd, o który można spytać
- 1
@mfind: Silnik i wersję wyposażenia wybierałem tak samo. W formularzach innych ubezpieczalni nie stwierdziłem takich różnic, więc być może i tak jest, że komputer swoje, a ludzie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale też się trochę uczuliłem na to, żeby na ewentualnej umowie zgadzał się model.
Dzięki za odpowiedź, Mireczku i pozdro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
Dzięki za odpowiedź, Mireczku i pozdro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
Cześć Miraski :)
Czy ktoś z was miał auto ubezpieczone w Aviva, OC i AC? Jakie macie wrażenia? Nie na problemu z ewentualnym wypłaceniem odszkodowania, kombinują czy raczej można coś ustalić?
#ubezpieczenia #samochody #oc #kiciochpyta
Czy ktoś z was miał auto ubezpieczone w Aviva, OC i AC? Jakie macie wrażenia? Nie na problemu z ewentualnym wypłaceniem odszkodowania, kombinują czy raczej można coś ustalić?
#ubezpieczenia #samochody #oc #kiciochpyta
@animusaeger @fromasz56 O ile pamiętam w Avivie nie ma sumy ubezpieczenia przy ubezpieczeniu AC, jest wyliczana na dzień powstania szkody. Całkiem ciekawe rozwiązanie ale przy szkodzie może się okazać niezbyt przyjemne, jak zaniżą wartość pojazdu.
@mskbeatbox no właśnie ja nie mam za bardzo doświadczenia z tą firmą jak 90% agentów i nie wiem co tam się kryje w OWU ;)
2
Spłacasz regularnie raty kredytowe? Dostaniesz tańsze OC

Firma ubezpieczeniowa proponuje rozwiązanie, które uzależnia wysokość składki ubezpieczeniowej od pozytywnej historii kredytowej klienta.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Yanosik zaproponuje ostrożnym kierowcom tanie ubezpieczenie OC pod marką YU!

Operator aplikacji Yanosik we współpracy z Ergo Hestią wprowadzają ubezpieczenia komunikacyjne pod marką YU!. Składka będzie obliczana na podstawie stylu jazdy kierowcy. Osoby, które jeżdżą bezpiecznie będą mogły skorzystać z z tańszych ubezpieczeń OC.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
298
Tańsze ubezpieczenie samochodu. Nawet o jedną trzecią

Jeździsz ostrożnie i bezpiecznie? Możesz płacić za ubezpieczenie samochodowe nawet o jedną trzecią taniej! Na polskim rynku startuje nowy ubezpieczyciel.
z- 192
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
- 0
@gosvami tak da sie zmienic na bezgotowke. Jutro odbieram samochod z aso po ponad miesiacu. Naprawa na ori czesciach wyceniona na 14300 przy wartosci auta 21tys wg eurotaxu. Troche pzu krecilo nosem z wyplatami ale po ingerencji aso, wyplacili. Dodatkowo przez ponad miesiac mam auto zastepcze na koszt ubezpieczyciela (trzeba dzwonic co kilka dni i przedłużać ale nie mają wyjscia bo ci przysluguje) + zaplacili mi dodatkowo za lawete ktora musialem
- 0
@miksu1: i tak zrobię, dzięki.
- 2
Korzystał ktoś z assistance opony? Dzisiaj po zaparkowaniu w garażu usłyszałem syk, obszedłem samochód i znalazłem podejrzaną oponę. Po jakichś dwóch godzinach zszedłem do garażu i nie było już w ogóle powietrza. Wyjąłem lewarek, odkręciłem koło, sięgam po dojazdówkę, była przykręcona (zapewne jeszcze od nowości, czyli 1999). Zacząłem odkręcać i... urwałem śrubę. W tym momencie przypomniało mi się, że przy kupnie #oc dorzucili mi w link4 jakieś assistance opony. Coś
@trocha: świadczenie, o którym piszesz organizowane jest w ramach ubezpieczenia Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, więc zwyżki z tytułu szkody w OC nie będzie. Jeśli chodzi o pytanie drugie (taksówka dla koła) - usługi takiej nie zrealizujemy, ale w zależności od miejsca zdarzenia i dostępności, będziemy mogli wysłać mobilną wulkanizację. Jeżeli nie będzie takiej możliwości, to zgodnie z OWU, samochód zostanie odholowany do warsztatu. Prosimy o kontakt
- 3
@drunkkiller @fromasz56: @EkspertLINK4: Z małym opóźnieniem, ale... takie małe podsumowanie. Zadzwoniłem do Link4, po jakichś 15min był u mnie pan lawetą, stwierdził, że koła zapasowego nie da się wyjąć, postawił zepsute koło na wózku i w taki sposób wyjechałem z garażu. Na zewnątrz już samochód na lawetę, do wulkanizacji, tam musiałem sam zapłacić za naprawę (40zł) i wysłać fakturę do link4. Tak też zrobiłem, kasy jeszcze nie
Jakiś dobry lokalny agent ubezpieczeniowy w #krakow do szukania najtańszego OC? Najlepiej północny wschód miasta.
#ubezpieczenia #oc
#ubezpieczenia #oc
- 1
@TypowyPolskiFaszysta: w cuk ubezpieczenia całkiem dobre oferty mają
@TypowyPolskiFaszysta: w b. kinie Świt siedzi gość od zawsze. multiagent.

























#mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody #ubezpieczenia #oc #pytaniedoeksperta
Komentarz usunięty przez autora
A jak coś to naprawa bezgotówkowa w ASO z OC.