http://forum.nysa.pl/

Mielismy takie forum. Fakt, że domena ma właściciela. Osobę fizyczną która z jakichś względów zapomniała o forum. Jednak treści tam zawarte oraz galeria z obrazkami związanymi z naszym miastem są niejako włanością wszystkich użytkowników tego forum. Jak zrobić mireczki aby forum znów zadziałało? Ktoś coś?
#nysa #csiwykop #forumnysa #niewiemjaktootagowac
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powraca świetna promocja "bilet komunikacji miejskiej za 1 zł w mPay". Płacąć poprzez apkę z wykorzystaniem płatności MasterPass, możecie obniżyć koszt biletu do symbolicznego 1 zł. Tym razem pula jest o wiele większa, ponieważ wynosi 100.000 sztuk. Akcja trwa do końca roku lub może się skończyć wcześniej. W poprzedniej akcji max cena biletu to 7 zł, tym razem 5 zł (w Białymstoku czy w Krakowie są takowe).

Promocja obowiązuje dla następujących miast/przewoźników:
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie akcję z #policja we #wroclaw ? przyjechali do Biedry i pobili babcię, która ukradła ogórka i jabłko.

Otóż okazuje się, że ten policjant trzy lata temu pracowal w #nysa i zasłynął tym, że był głównym bohaterem afery z kupowaniem lewych prac dyplomowych przez policjantów!!! Mimo udowodnionego oszustwa sprawę zatuszowano, a facet przeniósł się do Wrocławia. Tego nie dowiecie się z TV, bo TV pokazuje teraz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach