Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@akwajuk21: w plazie są nagrody, ale nie wiem czy do flipperów. Na pewno są do zabawek typu koszykówka, traf piłką do dziurki, jakieś nibyruletki itp.
- 0
@TypowyPolskiFaszysta: nie polecam w plazie..straszna lipa w GK 100x lepiej
#architektura #miasto
Czy gdzieś można dostać plany konkretnych budynków np. Bloków mieszkalnych w #krakow #nowahuta :)
Czy gdzieś można dostać plany konkretnych budynków np. Bloków mieszkalnych w #krakow #nowahuta :)
@The_Linkos: jesteś terrorystą?
- 2
@The_Linkos: idz do spółdzielni.
Ewentualnie urząd miasta, ale tak czy siak bez konkretnej przyczyny planów raczej Ci nie wydadzą
Ewentualnie urząd miasta, ale tak czy siak bez konkretnej przyczyny planów raczej Ci nie wydadzą
- 12
Współcześni Kolędnicy w Nowej Hucie
http://stylowanowahuta.blogspot.com/2014/12/turon-dziad-diabe-anio-i-smierc.html
#kolednicy #krakow #nowahuta
http://stylowanowahuta.blogspot.com/2014/12/turon-dziad-diabe-anio-i-smierc.html
#kolednicy #krakow #nowahuta
źródło: comment_OgWwRQlzgevBXCeelJSalzkcAYwROx2V.jpg
Pobierz- 24
@lucknh: z Bomardierami nie było takich jaj, ehh...
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Komuś się będzie dziś nudzić w Krakowie? Może ktoś przygarnie niechcianą, zbłąkaną duszyczkę? Mam Piccolo. :D
A może ktoś chętny na wyjście na łyżwy?
#sylwesterzwykopem #krakow #czyzyny #nowahuta #podrywajzwykopem ;) #lyzwy #lodowisko
A może ktoś chętny na wyjście na łyżwy?
#sylwesterzwykopem #krakow #czyzyny #nowahuta #podrywajzwykopem ;) #lyzwy #lodowisko
- 17
@Czarny_Klakier: Może to głupio zabrzmi ale chciałbym mieszkać w Nowej Hucie :(
- 2
@Kafarek555: Mireczku, to nie brzmi ani trochę głupio. Wręcz przeciwnie.
- 10
4
Wypełnialiśmy ‘białe plamy’ oficjalnej historii

O publikacjach bezdebitowych w PRL dla Blasting News mówi Jan L. Franczyk – współtwórca podziemnego Wydawnictwa „Krzyża Nowohuckiego”.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1712
Równoczesne wyburzenie dwóch kominów w Nowej Hucie.

Równoczesne wyburzenie dwóch kominów H=90 przez firmę "Cama" w Huta ArcelorMittal Kraków.
z- 118
- #
- #
- #
- #
- #
- #
14
Niezwykłe wyburzenie kominów w Nowej Hucie.
Równoczesne wyburzenie dwóch kominów H=90 przez firmę "Cama" w Hucie ArcelorMittal, Kraków Nowa Huta.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 19
@akwajuk21: jadą jeden za drugim, myślę że o 6 to kwestia maks 5-10 minut zeby któregoś zlapac jakis Maxbus, telesfor albo takie białe Iveco bez napisów będzie na 100% jechalo
@akwajuk21: bbusy do gdowa co 5 minut odjeżdżają,na placu inwalidów sie ustaw i łap transport, koszt 5 złotych
#krakow #smog #smogkrakowski #mistrzejowice #nowahuta
Mistrzejowice. Pierwszy raz widzę tak wyraźnie smog. Bo nikt mi nie powie, że mgła jest taka usyfiona na szaro....
Mistrzejowice. Pierwszy raz widzę tak wyraźnie smog. Bo nikt mi nie powie, że mgła jest taka usyfiona na szaro....
źródło: comment_A7CkqLoxYWa40cpa7zrMhLP9GqCYJNfW.jpg
Pobierznie wiem czy to nowy rodzaj parowy z bułka, może jakaś odmiana budowlana, jeśli tak to zwracam honor
#krakow #nowahuta #grammarnazi #angielski #heheszki
#krakow #nowahuta #grammarnazi #angielski #heheszki
źródło: comment_uFo7TgWEvzBIw1v9fvC37tgrLjWK5wBO.jpg
PobierzCzy ktoś kojarzy miejsce gdzie mogłabym znaleźć trochę szyszek?:) Potrzebuję do produkcji stroikow świątecznych, odwdzięczyć się będę mogła gotowym produktem ;) Może macie gdzieś pod blokiem jakaś sosnę? Najlepiej okolice #nowahuta ale może być ewentualnie #krakow Wiem, że można kupić w sklepie czy na giełdzie ale świąteczny budżet mi się już skończył.
źródło: comment_JJoJhvfjhMmgAiLkk1uhBwIyvfqvRQIm.jpg
PobierzCzy ktoś może mi polecić miejsce na obiad rodzinny dla 6 dorosłych, polskie, dobre jedzenie. Coś niedaleko #nowahuta ale jeśli warto to może być dalej. Raczej tradycyjne jedzenie dla ludzi 55+ ;) z góry dzięki za koko, bordo, u Doroty, coś gdzie można posiedzieć na spokojnie. Z góry wielkie dzięki! #krakow #restauracja #jedzeniewkrk
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@luckwaski: Łap plusa gościu! Albo w sumie nie.
- 1
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/lodowisko-w-nowej-hucie-juz-dziala-zdjecia,3597000,artgal,t,id,tm.html
Da ktoś znać jak stan nawierzchni? Początkująca here, totalna łamaga. Nie chcę stłuc ząbków na zrytym lodowisku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow #nowahuta #lodowisko #ruszkrakow
Da ktoś znać jak stan nawierzchni? Początkująca here, totalna łamaga. Nie chcę stłuc ząbków na zrytym lodowisku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#krakow #nowahuta #lodowisko #ruszkrakow
ELO #mikrokoksy z #nowahuta sprzedam karnet na siłownię w ComComZone doładowany 08.12.2015 za 104zl na cały miesiąc sprzedam za 70zl
karnet nie jest imienny i mogę go przekazać innej osobie!! (info od comcomzone)
#krakow #silownia
karnet nie jest imienny i mogę go przekazać innej osobie!! (info od comcomzone)
#krakow #silownia
@notrzeba: widać :)






























#krakow #nowahuta