• 1
Czy ktoś kojarzy miejsce gdzie mogłabym znaleźć trochę szyszek?:) Potrzebuję do produkcji stroikow świątecznych, odwdzięczyć się będę mogła gotowym produktem ;) Może macie gdzieś pod blokiem jakaś sosnę? Najlepiej okolice #nowahuta ale może być ewentualnie #krakow Wiem, że można kupić w sklepie czy na giełdzie ale świąteczny budżet mi się już skończył.
Aga_Be - Czy ktoś kojarzy miejsce gdzie mogłabym znaleźć trochę szyszek?:) Potrzebuję...

źródło: comment_JJoJhvfjhMmgAiLkk1uhBwIyvfqvRQIm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Czy ktoś może mi polecić miejsce na obiad rodzinny dla 6 dorosłych, polskie, dobre jedzenie. Coś niedaleko #nowahuta ale jeśli warto to może być dalej. Raczej tradycyjne jedzenie dla ludzi 55+ ;) z góry dzięki za koko, bordo, u Doroty, coś gdzie można posiedzieć na spokojnie. Z góry wielkie dzięki! #krakow #restauracja #jedzeniewkrk
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach