Czy ktoś jeszcze ma problem z kupowaniem gier na nintendo.com przez przeglądarkę?
Jeśli jestem zalogowany to cena znika i nie mam guzika BUY NOW
Jeśli się wyloguje to mam ten guzik - jak kliknę i zaloguje się to mam error ze produkt nie jest dostępny.

Sprawdziłem na IE i Chrome, wyłączyłeś wtyczki.

#nintendoswitch
wollypat - Czy ktoś jeszcze ma problem z kupowaniem gier na nintendo.com przez przegl...

źródło: comment_1617453434kaNVI5gRGiw6OvNhZcCJFx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem pograć w MK8 po sieci, ale wyskoczył mi błąd związany z NAT'em. Poczytałem trochę o tym i napisałem do dostawcy, zmieniono mi adres IP na publiczny/dynamiczny. Niestety nadal wyskakuje mi NAT klasy D. Próbowałem przekierowywać porty w routerze, dodać konsolę do DMZ, ale też nic. Konsole mam podłączoną przez Wi-Fi z routera, który podłączony jest do modemu. Możlwe że coś na drodze router-modem jest nie tak?
#nintendoswitch #switch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Civilization VI na switchu jest po polsku? :/ Albo ten cały Fenyx? W opisie nie ma o tym informacji ale mimo to czasem znajduje się język polski w grze.
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co kupić na tej nowej promocji na switcha? Mam 40zł w punktach jako zniżka. Rozważam:

New Mario Bros Deluxe U - 130zł ze zniżką
AC: Rebel Collection - 52zł ze zniżką (ogólnie lubię AC, Origin, Odyssey i Valhalle wciągnąłem na premiery, Black Flaga grałem chwile na PC)
Immortal Phoenix - 80zł ze zniżką (ale mam dobrego kompa i chyba wolałbym tam ograć na ultra)
Coś jeszcze byście polecili?
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito

Pojawiło się wczoraj trochę ciekawych promocji, ale miałem sporo na głupie, jednak już uzupełniam co trzeba.

Na początek #pcmasterrace
Dying Light: The Following Enhanced Edition Steam PC za 32,59 zł w CDKeys
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajkiMike: tu kilka złotych, tu kolejne i masz na kolejną grę. A przy niektórych pozycjach:
LEGO Jurassic World - do 21 kwietnia
Polska - 84,50 zł | Rosja - 1149 Rubli, około 60 zł
Ta różnica jest jednak duża. 25 zł pomiędzy regionami
  • Odpowiedz
Uzależniłem się od Raging Loop na Switcha.
Najlepsza visual novel do przechodzenia nocami przy świeczce.
Jak lubicie Ace Attorney, Danganronpę lub serię Zero Escape to kupować w ciemno!
#nintendoswitch
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś mija 7 lata odkąd Phil Spencer został szefem działu Xbox. Jak oceniasz ten okres?
#gry #xbox #xboxone #xboxseries #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace #konsole #ps4 #ps5 #nintendoswitch #nintendo
Milanello - Dziś mija 7 lata odkąd Phil Spencer został szefem działu Xbox. Jak ocenia...

źródło: comment_1617299156OE6UQcVgDykwglcnE8sT9e.jpg

Pobierz

Jak oceniasz 7 lat władzy w Xboxie przez Spencera?

  • Katastrofa, doprowadzi Xboxa do upadku 8.0% (28)
  • Przeciętnie, miał dobre i złe decyzje 24.7% (86)
  • Rewelacja, Xbox jest dzięki niemu coraz lepszy 67.2% (234)

Oddanych głosów: 348

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: Prawda jest taka, że to on uratował Xbox. Podjął takie decyzje, że mało kto się spodziewał. Nie bał się innowacji podejmować. Kilka przykładów jego zmian: Xbox poszedł w chmure i teraz mamy wszędzie gierki od MS. Zakupił wiele studiów. Stworzył Xbox Game Pass i znalazł nawet partnerów do niego np EA Play. Nie bał się zrobić konsoli mocnej i sprzedawać dopłacając do sprzętu. Stworzył All Access czyli nie masz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy kupowanie z Rosji na eshopie ma jakieś negatywne aspekty, np. jak kupię na Rosji to jest szansa, że gra będzie w jakiejś innej wersji niż jest w Polsce i nie będzie miała języka polskiego? I czy jak kupię grę na Rosji, a potem wrócę na Polskę to będę mógł tę grę pobrać normalnie z zakładki Redownload czy muszę wracać do Rosji?

#nintendoswitch #switch
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oktikk: > Czy kupowanie z Rosji na eshopie ma jakieś negatywne aspekty

NIE

jak kupię na Rosji to jest szansa, że gra będzie w jakiejś innej wersji niż jest w Polsce i nie będzie miała języka
  • Odpowiedz
Pytanko do weteranów Monster Huntera - w rise można dojeżdżać potworki. Ale na czym to tak na prawdę polega i jak się to triggeruje? Wiem, że jak potworek dostaje niebieskie obrażenia, to wtedy dmg idzie na koszt dojeżdżania, ale od czego to właściwie zalezy jaki dmg się zadaje?
#nintendoswitch
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baron_Nintendo: No wiem, ale to wciąż jakoś nie czytelne dla mnie było po tutorialu.

Podpowiesz mi jeszcze, jak odpalić misję w Wiosce, ale online? mam do zabicia jakiegoś krokodyla, solo mi się nie udało - jak zebrać team? Wystarczy podejśc do tej tablicy z zadaniami? Tam mam opcje tylko dołączania i to przeważnie już pod koniec :(

Czy pogadać z kurierem - odpalić online i dopiero rozpocząć quest i wtedy
  • Odpowiedz
Hades to świetna gra. Kto nie ma na switcha niech kupi, bo warto. Udało mi się uciec pierwszy raz, za 32 razem. Niestety lewy Joy Con nie wytrzymał tej próby, driftuje jak głupi.
#nintendoswitch #switch #hades
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ogole w cholere dobrych gier ostatnio wyszlo na Switcha, a ja utknalem na Dragon Quest Builders 2 i wyglada na to, ze jeszcze conajmniej z 50 godzin tej grze musze poswiecic :(
  • Odpowiedz
Czy Monster Hunter Rise ma aż takie branie, że w mediamarkt cena potrafi z dnia na dzień skoczyć o 20 zł? Czy to bardziej wina słabej złotówki bo wydaje mi się, że ogólnie gry trochę skoczyły? Albo robią podkład pod kolejną "promocję".

Ogólnie jak wrażenia z grania?
#nintendoswitch
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kebab_z_ostrym mój pierwszy mh i w pełnej wersji spokojnie można grać solo (pauzujac na chillu) i multi rozwijając cały czas jedną postać. Dużo poradników jest na początek. Polecam mimo wszystko:)
  • Odpowiedz