Pierwsza wyprzedaż odkąd posiadam #nintendoswitch i już tuzin indyków zakupiony xD Ta konsola się świetnie do gier tego typu nadaje, odpalasz i grasz. Jak dla mnie świetnie wykombinowane.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
odpalasz i grasz
@zielonestopylucyfera: nie zeby cos, ale mi sie wydawalo ze tak to z kazda gra jest ¯\_(ツ)_/¯
- 1
@chrusto siadła terraria, bo do multi z kumplem nieźle powinno pójść,a później skusiłem się na:
Blazing beaks,
Region od ruina,
Enter the gungeon,
Goblin
Blazing beaks,
Region od ruina,
Enter the gungeon,
Goblin
6
Najdroższa gra w historii. Ktoś zapłacił fortunę za zapakowane Super Mario Bros.

Poprzedni rekord wynosił 156 tys. dolarów. Tym razem zapłacono dużo, dużo więcej.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@Rudszy_132: aj kolego, moj pierwszy MH więc sie nie wypowiem. Ale ogolnie cala gra to dla mnie mega pozytywme zaskoczenie
@ZnamzWidzenia: podeślij swój friend code, znajomków grających w to dzieło nigdy mało :)
Hades w pudełku już ciężko dostępny, a jeśli już to powyżej ceny rynkowej. Ktoś tu wrzucał, że jakiś sklep (chyba Euro) napisał mu, że producent nie przewiduje dalszych dostaw. Prawda to? Ma ktoś jakieś info? #nintendoswitch #hades
- 0
Chciałem pograć w MK8 po sieci, ale wyskoczył mi błąd związany z NAT'em. Poczytałem trochę o tym i napisałem do dostawcy, zmieniono mi adres IP na publiczny/dynamiczny. Niestety nadal wyskakuje mi NAT klasy D. Próbowałem przekierowywać porty w routerze, dodać konsolę do DMZ, ale też nic. Konsole mam podłączoną przez Wi-Fi z routera, który podłączony jest do modemu. Możlwe że coś na drodze router-modem jest nie tak?
#nintendoswitch #switch
#nintendoswitch #switch
Czy Civilization VI na switchu jest po polsku? :/ Albo ten cały Fenyx? W opisie nie ma o tym informacji ale mimo to czasem znajduje się język polski w grze.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Co kupić na tej nowej promocji na switcha? Mam 40zł w punktach jako zniżka. Rozważam:
New Mario Bros Deluxe U - 130zł ze zniżką
AC: Rebel Collection - 52zł ze zniżką (ogólnie lubię AC, Origin, Odyssey i Valhalle wciągnąłem na premiery, Black Flaga grałem chwile na PC)
Immortal Phoenix - 80zł ze zniżką (ale mam dobrego kompa i chyba wolałbym tam ograć na ultra)
Coś jeszcze byście polecili?
#nintendoswitch
New Mario Bros Deluxe U - 130zł ze zniżką
AC: Rebel Collection - 52zł ze zniżką (ogólnie lubię AC, Origin, Odyssey i Valhalle wciągnąłem na premiery, Black Flaga grałem chwile na PC)
Immortal Phoenix - 80zł ze zniżką (ale mam dobrego kompa i chyba wolałbym tam ograć na ultra)
Coś jeszcze byście polecili?
#nintendoswitch
- 1
@final_riot: ja bym brał Mario albo AC.
@final_riot: bierz AC, za tyle warto. Mario lepiej w pudełku
Ja to chyba już za stary jestem na gry. Nie mogę przejść nawet tutoriala w monster hunter rise.
#nintendoswitch #monsterhunter
#nintendoswitch #monsterhunter
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@programista3k miałem podobnie z monster Hunter world na pc. Docelowo odpuściłem.
Natomiast w banalne i radosne Mario zagrywam się z bananem na mordzie.
Lvl 30+here
Natomiast w banalne i radosne Mario zagrywam się z bananem na mordzie.
Lvl 30+here
- 3
Tag do obserwowania/czarnolistowania - #propozycjecinkito
Pojawiło się wczoraj trochę ciekawych promocji, ale miałem sporo na głupie, jednak już uzupełniam co trzeba.
Na początek #pcmasterrace
Dying Light: The Following Enhanced Edition Steam PC za 32,59 zł w CDKeys
Pojawiło się wczoraj trochę ciekawych promocji, ale miałem sporo na głupie, jednak już uzupełniam co trzeba.
Na początek #pcmasterrace
Dying Light: The Following Enhanced Edition Steam PC za 32,59 zł w CDKeys
- 1
@MajkiMike: tu kilka złotych, tu kolejne i masz na kolejną grę. A przy niektórych pozycjach:
LEGO Jurassic World - do 21 kwietnia
Polska - 84,50 zł | Rosja - 1149 Rubli, około 60 zł
Ta różnica jest jednak duża. 25 zł pomiędzy regionami
LEGO Jurassic World - do 21 kwietnia
Polska - 84,50 zł | Rosja - 1149 Rubli, około 60 zł
Ta różnica jest jednak duża. 25 zł pomiędzy regionami
@walt_gunner ¯_(ツ)_/¯
@walt_gunner: i will never forgive the japanese!
#nintendoswitch Sprzedaje ktoś może grę Hades? Najlepiej Wrocław.
- 1
Uzależniłem się od Raging Loop na Switcha.
Najlepsza visual novel do przechodzenia nocami przy świeczce.
Jak lubicie Ace Attorney, Danganronpę lub serię Zero Escape to kupować w ciemno!
#nintendoswitch
Najlepsza visual novel do przechodzenia nocami przy świeczce.
Jak lubicie Ace Attorney, Danganronpę lub serię Zero Escape to kupować w ciemno!
#nintendoswitch
Dziś mija 7 lata odkąd Phil Spencer został szefem działu Xbox. Jak oceniasz ten okres?
#gry #xbox #xboxone #xboxseries #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace #konsole #ps4 #ps5 #nintendoswitch #nintendo
#gry #xbox #xboxone #xboxseries #xboxseriesx #gamepass #pcmasterrace #konsole #ps4 #ps5 #nintendoswitch #nintendo
źródło: comment_1617299156OE6UQcVgDykwglcnE8sT9e.jpg
PobierzJak oceniasz 7 lat władzy w Xboxie przez Spencera?
- Katastrofa, doprowadzi Xboxa do upadku 8.0% (28)
- Przeciętnie, miał dobre i złe decyzje 24.7% (86)
- Rewelacja, Xbox jest dzięki niemu coraz lepszy 67.2% (234)
- 28
@Milanello: Nie oszukujmy się, gdyby nie Phill to MS na rynku gamingowym skończyłby tak samo jak Windows Phone na rynku mobilnym
@Milanello: Prawda jest taka, że to on uratował Xbox. Podjął takie decyzje, że mało kto się spodziewał. Nie bał się innowacji podejmować. Kilka przykładów jego zmian: Xbox poszedł w chmure i teraz mamy wszędzie gierki od MS. Zakupił wiele studiów. Stworzył Xbox Game Pass i znalazł nawet partnerów do niego np EA Play. Nie bał się zrobić konsoli mocnej i sprzedawać dopłacając do sprzętu. Stworzył All Access czyli nie masz
Czy kupowanie z Rosji na eshopie ma jakieś negatywne aspekty, np. jak kupię na Rosji to jest szansa, że gra będzie w jakiejś innej wersji niż jest w Polsce i nie będzie miała języka polskiego? I czy jak kupię grę na Rosji, a potem wrócę na Polskę to będę mógł tę grę pobrać normalnie z zakładki Redownload czy muszę wracać do Rosji?
#nintendoswitch #switch
#nintendoswitch #switch
Pytanko do weteranów Monster Huntera - w rise można dojeżdżać potworki. Ale na czym to tak na prawdę polega i jak się to triggeruje? Wiem, że jak potworek dostaje niebieskie obrażenia, to wtedy dmg idzie na koszt dojeżdżania, ale od czego to właściwie zalezy jaki dmg się zadaje?
#nintendoswitch
#nintendoswitch
- 0
@Baron_Nintendo: No wiem, ale to wciąż jakoś nie czytelne dla mnie było po tutorialu.
Podpowiesz mi jeszcze, jak odpalić misję w Wiosce, ale online? mam do zabicia jakiegoś krokodyla, solo mi się nie udało - jak zebrać team? Wystarczy podejśc do tej tablicy z zadaniami? Tam mam opcje tylko dołączania i to przeważnie już pod koniec :(
Czy pogadać z kurierem - odpalić online i dopiero rozpocząć quest i wtedy
Podpowiesz mi jeszcze, jak odpalić misję w Wiosce, ale online? mam do zabicia jakiegoś krokodyla, solo mi się nie udało - jak zebrać team? Wystarczy podejśc do tej tablicy z zadaniami? Tam mam opcje tylko dołączania i to przeważnie już pod koniec :(
Czy pogadać z kurierem - odpalić online i dopiero rozpocząć quest i wtedy
- 0
@final_riot: questy solo odpalasz u babki w steelworks i je musisz zrobić sam.
- 8
Hades to świetna gra. Kto nie ma na switcha niech kupi, bo warto. Udało mi się uciec pierwszy raz, za 32 razem. Niestety lewy Joy Con nie wytrzymał tej próby, driftuje jak głupi.
#nintendoswitch #switch #hades
#nintendoswitch #switch #hades
W ogole w cholere dobrych gier ostatnio wyszlo na Switcha, a ja utknalem na Dragon Quest Builders 2 i wyglada na to, ze jeszcze conajmniej z 50 godzin tej grze musze poswiecic :(
Kto nie ma na switcha niech kupi, bo warto.
Niestety lewy Joy Con nie wytrzymał tej próby, driftuje jak głupi.
@Mengzi: xD
Czy Monster Hunter Rise ma aż takie branie, że w mediamarkt cena potrafi z dnia na dzień skoczyć o 20 zł? Czy to bardziej wina słabej złotówki bo wydaje mi się, że ogólnie gry trochę skoczyły? Albo robią podkład pod kolejną "promocję".
Ogólnie jak wrażenia z grania?
#nintendoswitch
Ogólnie jak wrażenia z grania?
#nintendoswitch
- 2
@Hrabia_Heheszko: Gra cudna, od zeszłego piątku nabiłem już niecałe 30h xD
- 1
@Tea: No i wziął i namówił xD
A które to w Polsce? 10? He he he
Długo myślałem czy kupić ale jak na razie było warto. (。◕‿‿◕。)
Poleci ktoś fajne gierki w coopie żeby pograć? Zastanawiam się też nad kupnem Minecrafta ale troszkę się boje,
Długo myślałem czy kupić ale jak na razie było warto. (。◕‿‿◕。)
Poleci ktoś fajne gierki w coopie żeby pograć? Zastanawiam się też nad kupnem Minecrafta ale troszkę się boje,
źródło: comment_1617198418GcRudPkfUTaNnRDm9UmO5P.jpg
Pobierz@kebab_z_ostrym: Jakby co to D3 mam sprzedaż. A do coopa dodałbym Snipperclips.
@kebab_z_ostrym mój pierwszy mh i w pełnej wersji spokojnie można grać solo (pauzujac na chillu) i multi rozwijając cały czas jedną postać. Dużo poradników jest na początek. Polecam mimo wszystko:)
- 2
Byłem w sklepie i takie skarby znalazłem.
Skully - 10$
Tamto drugie coś - 5$
Nie wiem co to, ale będzie grane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
Skully - 10$
Tamto drugie coś - 5$
Nie wiem co to, ale będzie grane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nintendoswitch
źródło: comment_1617181914D33hQqccO2rxlizoiQ5dkq.jpg
Pobierz






















Jeśli jestem zalogowany to cena znika i nie mam guzika BUY NOW
Jeśli się wyloguje to mam ten guzik - jak kliknę i zaloguje się to mam error ze produkt nie jest dostępny.
Sprawdziłem na IE i Chrome, wyłączyłeś wtyczki.
#nintendoswitch
źródło: comment_1617453434kaNVI5gRGiw6OvNhZcCJFx.jpg
PobierzRegion / country = Poland @Baron_Nintendo