Mirasy, jaka szansa, że nowa mocniejsza wersja NSa w tym roku? Jakieś wiarygodniejsze info niż wszędobylskie rumory? Chciałem się trochę zaktywizować fizycznie z ring fitem i pocisnąć w MHRise, ale jak zaraz ma wyjść nowsza mocniejsza wersja to trochę lipa się tak władować na końcówce.

Tak, wiem, że do obu tych gier spokojnie starczy obecna wersja, ale jakoś tak "niesmak by pozostał" jakby za 2-3 miechy nowa edycja weszła.

#switch
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nintendoswitch Sprzedam Legend Of Zelda: Breath of the wild z polskiej dystrybucji, stan idealny.
Pudełko i kartridż z grą. Wrocław - 200zł. Mogę sprzedać również konto z zakupionym DLC passem do zeldy za 60zł.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 25
@Cinkito na szczęście wyleczyłem się z tego. Co z tego że kilka gier przyjemnie się wbijało platynę jak większość wymaga robienia jakichś fikołków albo zbierania syfu czy przechodzenia liniowej gry kilka razy. Dla mnie to wcale nie jest mityczne "100%" tylko wydumane przez twórców aby dłużej zatrzymać przy nawet bezwartościowym kontencie.

Jak zmieniłem platformę na Xbox odrazu wyłączyłem wszelkie komunikaty dotyczące trofeów i wreszcie czuje że gram w gry a nie
  • Odpowiedz
https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-vigor/

Spędziłam w Vigor kilkadziesiąt godzin i niekoniecznie chcę więcej. Gra początkowo zachwyca perspektywą zaawansowanej rozbudowy osady i pełnej napięcia eksploracji. Niestety wraz z progresem do rozgrywki wkrada się nuda i poirytowanie. Tytuł wymaga sporo pracy ze strony deweloperów zarówno pod kątem balansu zmagań, jak również nowych trybów. Taki odpowiednik Przetrwania z The Division, z chorobą popromienną zamiast sepsy, byłby tu idealnym uzupełnieniem. Rozbudowa schronu również potrzebuje przemodelowania. Można czekać, aż studio
Nerdheim - https://nerdheim.pl/post/recenzja-gry-vigor/

Spędziłam w Vigor kilkadzi...

źródło: comment_1617041156X4xITE3VKyEdLcVDo6vuPh.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kilka dni temu pisałem, że Monster Hunter to nie moja bajka. Ale pograłem chwilę w demo jeszcze raz. Wsiąkłem na cały weekend xD Doszło do tego, że zamówiłem kolekcjonerkę + propada MH, ale zastanawiam się, czy nie zainwestować w cyfrę, a pudełko nowe w folii sprzedać (plusem dla niektórych może być to, że pudło z kolekcjonerki nie ma oznaczenia pegi itp)... Co byście zrobili? Jestem mega laikiem, bo to pierwsza odsłona serii
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@final_riot: grałem w demo najprostszą misję. To polega tylko na ciachaniu potworów jak w slasherze? Czy to ma jakieś bardziej rozbudowane mechaniki? Bo nie przekonało mnie naparzanie stworka przez 5 minut.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie bardziej rozbudowane mechaniki walk. Ja też podobnie podszedłem co Ty, ale popróbowałem kilka klas i heavy gun mi się mega spodobał :D!
  • Odpowiedz
Jak zaktualizować oprogramowanie na switchu z cfw? Mam v1 z hekate + atmosphere z emu nand, oprogramowanie switcha w wersji 10.0. Chcę to zaktualizować do 11, jak to zrobić najprościej aby nie uszkodzić cfw?
#nintendoswitch
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vieniasn: a jak mam emunand to muszę też aktualizować sysnand czy wystarczy tylko emunand? W sensie czy na emunand mogę mieć firmware w wersji 11 a na sysnand w wersji 10 czy na obu muszą być takie same numerki?
  • Odpowiedz