Wpis z mikrobloga

Czym dluzej sie zastanawiam nad konsolką tym bardziej sie odechciewa. Zagrałbym w Zeldę i Marianów a cos jeszcze wartego pogrania?

Na yt przeglądam gry i albo dziecięce tytuły nad ktorymi spuszczają sie soyboye, albo gry zerżnięte z Miniclipa sprzed 12lat, albo tytuły z innych platform zeskalowane do rozdzielczosci telefonu żeby płynnie chodziło, fify i nba to aktualizacje składów bo silnik gry jakby z 2013r.
Przydałoby się miec jakąś scigankę- nie wymagam symulatora ale bez jaj, same arkady z fizyką z bajek.
Japonskich tytułów nie wymieniam bo na to tez musi byc amator.

Poki co jara mnie fakt ze jest przenosna i na chillu pogram w rozjazdach wakacyjnych

#nintendoswitch #konsole #nintendo
  • 27
Poki co jara mnie fakt ze jest przenosna i na chillu pogram w rozjazdach wakacyjnych


@vauecki: moj stosunek jest taki sam i jedyne co ratuje ta konsole dla mnie i dlaczego ja trzymam (oprocz sentymentu) to mozliwosc pogrania w into the breach/slay the spire na kibelku.
Z tym ze roznica jest taka, ze mariany to dla mnie dramat, poza rabbids kingdom battle.

Gram sobie w jakies indyki kupione za grosze na
@OmarBongo: miałem Wii sto lat wstecz i w sumie mialem podobne podejscie z tym ze za cały zestaw zapłaciłem cos koło 200zł. Tutaj wydając ponad 600 za lite+ jakies gry i robi się blisko 1000 więc szukam plusów poza przenośnoscią i serią Mario ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PurpleHaze: Trochę kosztownie. A co z homebrew czy jakimis dodatkami? jest cos sensownego? Bo zaczynam sie zastanawiac czy nie zainwestowac w porządny pad do telefonu + rozbudowana bateria i wyjdzie na to samo xD a jak dodam mozliwosc klepania w tytuły ze starszych platform to juz w ogole wychodzi na plus
@vauecki: Z gier niejaponskich, ktore sa exclusivami na NS (badz wii), poza Mario i Zelda to masz :
- Animal Crossing
- Monster Hunter Rise
- Donkey Kong
- Luigi's Mansion 3
- Pikmin 3
- Splatoon 2
- Gnosia
- Pokemony (zalozmy ze sa dobre)

Dolaczajac typowo exclusive japonszczyzne to dochodzi:
- Bayonetta 2
- Xenoblade Chronicles I i II
- Fire Emblem: Three Houses
- Astral Chain
- Octopath
A co z homebrew czy jakimis dodatkami?


@vauecki: zeby przerobic switcha to musisz kupic przerabialna V1, co aktualnie jest bardzo trudne, albo bardzo drogie (kosztuja wiecej niz nowki), wiec nie wiem czy jest sens. Pomijajac ofc moralne aspekty tego procederu ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: jak ścigałkę to jest Grid 2, Burnout Paradise (chociaż fizyka tam...) WRC 5 bodajże też jest (w pierwszych recenzjach były narzekania na zasięg widzenia i brak cieni, może były jakieś patche które to naprawiły ale nie wiem)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: aa dziewiątka, to mi się pomyliło ()
Jeszcze jest Star Wars Episode I Racer ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A z poważniejszych gier jeszcze Crysis który o dziwo działa i wygląda całkiem dobrze i Alien Isolation ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: Crysis na PSP? ȍ ̪ ő to jakiś porządny homebrew musi być ( )
Rozdzielczość kiepska, w tv widać zwłaszcza ale przenośnie jest ok ( )

Kurde, przypomniałeś mi mojego Fata, Gran Turismo było, 3 Battlefronty, Medal of Honor wszystko exkluziwy ʕʔ
Nawet Spidermana 2 miałem na płytce, film w sensie ʕ
@lewymaro: No i to sie działo nascie lat temu. Nintendo z przenosnymi konsolami tez rozwalił temat bo mialem przyjemnosc na tym wszystkim grac i testowac. PSP wersja 3003(?) z mikrofonem i wszystkie exclusivy. Złoto. Dlatego w 2021 chciałym jakiś upgrade ale nic na horyzoncie nie widac (,)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vauecki: patrząc na PSP tym bardziej się dziwię jak Sony mogło tak #!$%@?ć Vitę ()
Sprzęt był całkiem całkiem, tylko grać w co nie było xD
@PurpleHaze: @yeloneck: @lewymaro: @Nort:

Przespałem się z tym i jak nie zaryzykuję to bede pluć sobie w mordę. Kupiony switch lite i w poniedziałek bede testować xDDD

Gdzie najlepiej szukac gierek? Maja w ogole eshop z poziomu komputera tak zebym teraz posprawdzal sobie co maja w ofercie bo cos srednio idzie mi szukanie albo wywala do zagranicznych
@vauecki: dekudeals.com, eshop-prices.com, eshop.pw czasem na pepper.pl i na lowcygier.pl pojawiaja sie promocje.
Nie zdziw sie jak okaze sie przy porownywarkach, ze w innym regionie gra bedzie o 50% taniej niz w Polsce.
Nie ma region locka w przypadku nintendo i gra kupiona w rosji, szwecji, rpa doda sie do konta i bedzie dzialac normalnie.
@vauecki: Polecam dekudeals dla wersji cyfrowych. Jezeli chodzi o wersje pudelkowe, to ja korzystam z lwocygier.pl gdzie sa promocje czesto.
Jezeli interesuje Cie kupowanie w innych regionach, to sprawdz z ktorych mozna i w jaki sposob. Ale w tej kwestii to nie do mnie, bo ja z tego nie korzystam.

Anyway polecam kupno fizycznych wersji, jezeli roznica w cenie nie jest zbyt duza. Gry trzymaja cene i widze, ze ludzie czesto