Wpis z mikrobloga

Jaka ta Zelda jest dobra, a jeszcze nie przeszedłem startowego biomu. Jedynie wkurza, że nie da się biegać z pochodnią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A i jeszcze jedno, tego chodzącego robota koło kapliczki da się pokonać?
#nintendoswitch
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tratak: lepiej się wstrzymaj aż będziesz miał więcej hp i najlepiej jakąś broń strażnika (te świecące w stylu energy Sword z Halo) a najlepiej master sword. Te 2 typy broni zadają większe obrażenia strażnikom więc jeśli w miarę szybko będziesz im obcinał nogi to nie zdążą wystrzelić ani razu
@vieniasn racja, jednak mój wybór padł na tę grę ;)
@budus2 @Zales360 uff, warto było się upewnić. Inaczej pewnie dalej bym kombinował xD a jak widać nie wszystko co jest na początku da się od razu pokonać
@orczysty tę taktyke jak narazie stosowałem na Bokoblinach i sprawdzą się świetnie :D
A i jeszcze jedno, tego chodzącego robota koło kapliczki da się pokonać?


@Tratak: tak, mi się udało, ale jest to #!$%@?ące i się okazuje, że gra raczej zakładała, że go nie powinno się bić na tym etapie - nic ciekawego nie dostaniesz za to.
a jak widać nie wszystko co jest na początku da się od razu pokonać


@Tratak: gra jest tak skonstruowana, ze jak sie uprzesz to od razu po odblokowaniu samouczka (jak dostaniesz lotnie) to mozesz isc gdzie chcesz, nawet na finalowego bossa i jak masz skilla to go pokonasz. jednak lepiej na spokojnie sobie eksplorowac swiat bo jest piekny i roznorodny :)