@Farrahan: I ten krzykacz @danielsontheweb który wie, że to manipulacje, niestety nie ma nic na potwierdzenie:

Wyrazilem, jasne, kilku zdaniowe stanowisko a Ty rzucasz nic nie znaczacym ogolnikiem. Typowy manipulant. Na bank ktos Ci placi.


Podkreślenie, z którego śmiechłem, moje.
  • Odpowiedz
Zapraszam Na "Wieczornik Historyczny"

Przedwojenna wieś. Siedlisko zbrodni i patologii?

R--ź Gdańska – 12/13 listopada 1308 r.

Wielkie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#niemoje #polecam Granice wiedzy we Wszechświecie - Wykład wygłoszony przez prof. dr. hab. Krzysztofa A. Meissnera (fizyka teoretyka, specjalistę w zakresie teorii cząstek elementarnych) podczas konferencji "Człowiek i Wszechświat. Wschód, Zachód, Południe" 23 czerwca 2012 r.

#nauka #fizyka #liganauki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2

Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów...

Myślę, że warto poczytać:

(...)
BaronAlvon_PuciPusia - Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2

Niemieckie m...

źródło: comment_1QslkaFs4GaMy2EWp5GnK6SD4A8jhwoH.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Recydywa: Poczytaj znalezisko:

Z danych Międzynarodowej Agencji Energi (IEA) wynika, że w roku 2010 emisja CO2 na głowę statystycznego mieszkańca w Niemczech wynosiła 9,32 tony a w Polsce 7,99. Średnia unijna wynosiła 7,29 tony CO2 na głowę mieszkańca.

Z kolei z informacji podawanych przez Central Europe Energy Partners (CEEP), które powołuje się na Joint Research Centre (JRC) wynika, że w 2011 r. w Niemczech emisja CO2 na głowę mieszkańca wynosiła
  • Odpowiedz
Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2

Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów cieplarnianych w Niemczech rośnie, podczas gdy w Polsce maleje.

#mikroreklama #niemoje #energetyka #
babisuk - Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2

Niemieckie media, polityc...

źródło: comment_40QJcyeV2BtVFNErL5ZXuYq2yWBk1iF5.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bartek_: czym się tu denerwować zwykły spam jakich przychodzi na firmowych maile setka dziennie :> ta organizacja w ogóle funkcjonuje w Polsce?
  • Odpowiedz
Polecam, #niemoje Dokument w BBC: Cała prawda o populacji [ENG] - Bardzo ciekawy dokument/wykład profesora Hansa Roslinga na temat nas wszystkich + ciekawie użyte animacje 3D i dość charakterystyczny humor. Polecam. Wymagania: znajomość angielskiego i 60 minut wolnego czasu.

Hans Rosling to marka gwarantująca świetne poprowadzenie wykładu opartego na interesujących statystykach.

#mikroreklama #nauka #liganauki #swiat #ciekawostki #zainteresowania
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piekło zamarzło. Chyba w Terliku coś pękło po tym, jak "patryjotą" nie spodobał się redaktor frondelka na marszu.

Redaktor naczelny portalu Fronda.pl na swoim blogu dokonuje - jak sam to określa - "coming outu".


Dodaje także na swoim blogu, że ma przyjaciół w TVN24 i znajomych w "Gazecie Wyborczej", a także, że współpracuje i przyjaźni się z osobami homoseksualnymi. #

#
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirzos:

Mocne, ostre zdecydowane poglądy nie muszą oznaczać siedzenia za murem... I kultywowania swojej rytualnej czystości. Mam swoje poglądy, nie waham się ich użyć, ale lubię spotykać się z ludźmi. Innymi ode mnie


Większość ludzi powinna codziennie czytać te dwa zdania. Aż do zrozumienia.
  • Odpowiedz
@histeryk_13: Coś z innej beczki dodam od siebie:

Pierwszy polski tramwaj dla Niemiec zaprezentowany w Jenie

W Jenie odbyła się oficjalna prezentacja pierwszego Tramino z pięciu zamówionych przez lokalne przedsiębiorstwo. Pojazd zacznie wozić pasażerów na początku przyszłego roku. To pierwszy w historii tramwaj polskiej produkcji, który został dostarczony do Niemiec.
  • Odpowiedz
Pora na "Wieczornik Historyczny"

Smutna historia mogiły kutnowskiego bohatera

Zapomniani bohaterowie wychodzą z cienia

Koniec
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach