Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
- 4
@DamianParol: Patrząc na nicki zakopujących wcale mnie to nie dziwi. To antynaukowe oszołomy.
@Farrahan: I ten krzykacz @danielsontheweb który wie, że to manipulacje, niestety nie ma nic na potwierdzenie:
Podkreślenie, z którego śmiechłem, moje.
Wyrazilem, jasne, kilku zdaniowe stanowisko a Ty rzucasz nic nie znaczacym ogolnikiem. Typowy manipulant. Na bank ktos Ci placi.
Podkreślenie, z którego śmiechłem, moje.
- 13
Zapraszam Na "Wieczornik Historyczny"
Przedwojenna wieś. Siedlisko zbrodni i patologii?
R--ź Gdańska – 12/13 listopada 1308 r.
Wielkie
Przedwojenna wieś. Siedlisko zbrodni i patologii?
R--ź Gdańska – 12/13 listopada 1308 r.
Wielkie
- 1
- 1
@emanueld: Przeoczyłem, zaraz dodam
- 1
#niemoje #polecam Granice wiedzy we Wszechświecie - Wykład wygłoszony przez prof. dr. hab. Krzysztofa A. Meissnera (fizyka teoretyka, specjalistę w zakresie teorii cząstek elementarnych) podczas konferencji "Człowiek i Wszechświat. Wschód, Zachód, Południe" 23 czerwca 2012 r.
#nauka #fizyka #liganauki
#nauka #fizyka #liganauki
Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2
Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów...
Myślę, że warto poczytać:
Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów...
Myślę, że warto poczytać:
(...)
źródło: comment_1QslkaFs4GaMy2EWp5GnK6SD4A8jhwoH.jpg
Pobierz- 2
@Baron_Al_von_PuciPusia: nie zagłębiam się, ale bierzesz pod uwagę produkcję CO2 na mieszkańca? Bo tak chyba mierzy się tą produkcję.
- 3
@Recydywa: Poczytaj znalezisko:
Z danych Międzynarodowej Agencji Energi (IEA) wynika, że w roku 2010 emisja CO2 na głowę statystycznego mieszkańca w Niemczech wynosiła 9,32 tony a w Polsce 7,99. Średnia unijna wynosiła 7,29 tony CO2 na głowę mieszkańca.
Z kolei z informacji podawanych przez Central Europe Energy Partners (CEEP), które powołuje się na Joint Research Centre (JRC) wynika, że w 2011 r. w Niemczech emisja CO2 na głowę mieszkańca wynosiła
Z danych Międzynarodowej Agencji Energi (IEA) wynika, że w roku 2010 emisja CO2 na głowę statystycznego mieszkańca w Niemczech wynosiła 9,32 tony a w Polsce 7,99. Średnia unijna wynosiła 7,29 tony CO2 na głowę mieszkańca.
Z kolei z informacji podawanych przez Central Europe Energy Partners (CEEP), które powołuje się na Joint Research Centre (JRC) wynika, że w 2011 r. w Niemczech emisja CO2 na głowę mieszkańca wynosiła
- 7
Niemieckie manipulacje ws. polskiego węgla i CO2
Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów cieplarnianych w Niemczech rośnie, podczas gdy w Polsce maleje.
#mikroreklama #niemoje #energetyka #
Niemieckie media, politycy i ekolodzy ochoczo atakują Polskę za to, że w swoim miksie energetycznym ma zbyt dużo węgla i emituje dużo CO2. Wielka jednak szkoda, że zapominają przy tym dodać, że Niemcy zużywają więcej węgla niż Polska i emitują więcej CO2, w dodatku emisja gazów cieplarnianych w Niemczech rośnie, podczas gdy w Polsce maleje.
#mikroreklama #niemoje #energetyka #
źródło: comment_40QJcyeV2BtVFNErL5ZXuYq2yWBk1iF5.jpg
Pobierz@babisuk: A gdzie #energetycznenewsy ? :P
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kilka kuchennych "myków" dla opornych Rzeczy oczywiste w znaczącej większości, ale może komuś się przyda, bo zebrane do kupy. #mikroreklama #niemoje
- 0
@Roballo: nie można mieć wszystkiego ;)
- 0
@kasiknocheinmal: ale przydatne ;)
- 2
Polecam, #niemoje Dokument w BBC: Cała prawda o populacji [ENG] - Bardzo ciekawy dokument/wykład profesora Hansa Roslinga na temat nas wszystkich + ciekawie użyte animacje 3D i dość charakterystyczny humor. Polecam. Wymagania: znajomość angielskiego i 60 minut wolnego czasu.
Hans Rosling to marka gwarantująca świetne poprowadzenie wykładu opartego na interesujących statystykach.
#mikroreklama #nauka #liganauki #swiat #ciekawostki #zainteresowania
Hans Rosling to marka gwarantująca świetne poprowadzenie wykładu opartego na interesujących statystykach.
#mikroreklama #nauka #liganauki #swiat #ciekawostki #zainteresowania
- 1
Gdyby ktoś nie wiedział co mi kupić na #wykopoczta to polecam znalezisko @kamdz
http://www.wykop.pl/ramka/1730520/code-deck-talia-kart-dla-programistow/
#mikroreklama #niemoje
http://www.wykop.pl/ramka/1730520/code-deck-talia-kart-dla-programistow/
#mikroreklama #niemoje
Piekło zamarzło. Chyba w Terliku coś pękło po tym, jak "patryjotą" nie spodobał się redaktor frondelka na marszu.
Dodaje także na swoim blogu, że ma przyjaciół w TVN24 i znajomych w "Gazecie Wyborczej", a także, że współpracuje i przyjaźni się z osobami homoseksualnymi. #
#
Redaktor naczelny portalu Fronda.pl na swoim blogu dokonuje - jak sam to określa - "coming outu".
Dodaje także na swoim blogu, że ma przyjaciół w TVN24 i znajomych w "Gazecie Wyborczej", a także, że współpracuje i przyjaźni się z osobami homoseksualnymi. #
#
- 0
@mirzos: taktyk
@mirzos:
Większość ludzi powinna codziennie czytać te dwa zdania. Aż do zrozumienia.
Mocne, ostre zdecydowane poglądy nie muszą oznaczać siedzenia za murem... I kultywowania swojej rytualnej czystości. Mam swoje poglądy, nie waham się ich użyć, ale lubię spotykać się z ludźmi. Innymi ode mnie
Większość ludzi powinna codziennie czytać te dwa zdania. Aż do zrozumienia.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@histeryk_13: Coś z innej beczki dodam od siebie:
Pierwszy polski tramwaj dla Niemiec zaprezentowany w Jenie
W Jenie odbyła się oficjalna prezentacja pierwszego Tramino z pięciu zamówionych przez lokalne przedsiębiorstwo. Pojazd zacznie wozić pasażerów na początku przyszłego roku. To pierwszy w historii tramwaj polskiej produkcji, który został dostarczony do Niemiec.
Pierwszy polski tramwaj dla Niemiec zaprezentowany w Jenie
W Jenie odbyła się oficjalna prezentacja pierwszego Tramino z pięciu zamówionych przez lokalne przedsiębiorstwo. Pojazd zacznie wozić pasażerów na początku przyszłego roku. To pierwszy w historii tramwaj polskiej produkcji, który został dostarczony do Niemiec.
- 1
@Baron_Al_von_PuciPusia: Wolę pozytywne ;)
- 11
- 2
@parsiuk: kiedy widzę "apel" w tytule, zakopuję automatem
- 2
#mikroreklama #niemoje #zwierzaczki
Uratujcie szczątki biednego dziobaka :( mało zostało a warto, żeby weszło na główną
http://www.wykop.pl/link/1728020/zidentyfikowano-szczatki-gigantycznego-prehistorycznego-dziobaka/
Uratujcie szczątki biednego dziobaka :( mało zostało a warto, żeby weszło na główną
http://www.wykop.pl/link/1728020/zidentyfikowano-szczatki-gigantycznego-prehistorycznego-dziobaka/
@PanKara: +1
#niemoje ale dobre i chyba zasługuje na #wykop
http://www.wykop.pl/link/1728846/give-diretide-czyli-valve-i-volvo-ze-spolecznoscia-dota-2/
http://www.wykop.pl/link/1728846/give-diretide-czyli-valve-i-volvo-ze-spolecznoscia-dota-2/
- 1
@shaun_the_sheep: (#) Stosownie do dzisiejszego "święta".
@adrian977: (#) Czerwony? Mam uczulenie na buraki.
@adrian977: (#) Czerwony? Mam uczulenie na buraki.
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 10
Pora na "Wieczornik Historyczny"
Smutna historia mogiły kutnowskiego bohatera
Zapomniani bohaterowie wychodzą z cienia
Koniec
Smutna historia mogiły kutnowskiego bohatera
Zapomniani bohaterowie wychodzą z cienia
Koniec
@histeryk_13: Przegapiłeś Mózg Piłsudskiego (ale i tak nie miał szans na główną) ;)
@histeryk_13: mnie też proszę wołać . Danke

















#mikroreklama #niemoje #programowanie #matematyka