Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Dorciqch
via Android- 1
Mircy mój #niebieskipasek ma takie guziki przy koszuli. Wyglądają znajomo? :)
źródło: comment_0s2bw31NEqzmmlyUd2jfZ1CdNTJSjyYJ.jpg
Pobierz- 8
Uwaga bedzie #rozdajo
Specjalnie dla tych Mirkow, ktorzy bawia sie na dyskotekach w #holandia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) oraz wszyskich wielbicieli goracej i tanecznej muzyki. Oto najnowsze remixy autorstwa mojego #niebieskipasek.
Posluchajcie sami, co
Specjalnie dla tych Mirkow, ktorzy bawia sie na dyskotekach w #holandia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) oraz wszyskich wielbicieli goracej i tanecznej muzyki. Oto najnowsze remixy autorstwa mojego #niebieskipasek.
Posluchajcie sami, co
źródło: comment_GhDIRfVgyDAKhirkbkQEdoaaXSazQLMX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
Mój kolega kiedyś tak powiedział.
#rozowypasek i #niebieskipasek ile czasu zajmuje wam gotowanie nieprostego dania?
@Skalcik: 18 godzin
Bigos... 3 dni :)
34
Zagubiona w akcji: szukanie właścicielki iPhona

Koleś znajduje iPhona i postanawia go zwrócić właścicielec. Poznaj jego przygodę w którą wyruszył.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirko, pij z moim #niebieskipasek kroplówkę. Na imieninach u dziadka był bimber, a dziadek nie p------i się w tańcu, alko miecie lepiej niż plagi egipskie, a mój niebieski przepił wszystkich. Dostał zestaw "Najebongo" - glukoza i chlorek sodu do picia, a teraz chrapie na cały dom. A ja czuwam, więc proszę o wyrazy wsparcia, #smiesznypiesek albo jakąś #pasta na poprawę humoru :D
#nocnazmiana
#nocnazmiana
@kitelczy_pasek: bo to legenda, która zabija.
- 0
@DzemZeSwinki: god damn
- 187
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
@bolasie73: człowieku, przecież on żartuje
@bolasie73: Czy to ten słynny Boni M.?
źródło: comment_Bq1ohmd5tPIyqrTbEjTYiYxYdbFH4ll0.jpg
Pobierzzaczynam oglądać z #niebieskipasek Bruno... mózg mi zgnije czy nie?
@berserka: tak...
- 9
#rozowypasek ma wielki apetyt i co chwile inną zachciankę. #niebieskipasek próbuje wybadać sprawę:
- Kiciu, a może ty w ciąży jesteś?
- Jeszcze czego, wypluj te słowa i odpukaj!
- Co zostało wypukane nie może zostać odpukane.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #suchar #niebieskiepaski #rozowepaski #gowniak
- Kiciu, a może ty w ciąży jesteś?
- Jeszcze czego, wypluj te słowa i odpukaj!
- Co zostało wypukane nie może zostać odpukane.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #suchar #niebieskiepaski #rozowepaski #gowniak
konto usunięte via Android
- 84
@arcorocFRANCE: za grube te schabowe
- 19
JESTEM FAJNYM RÓŻOWYM PASKIEM. A Wy co? Dalej wierzycie, że wszystkie różowe to zimne suki?
#rozowypasek #niebieskipasek #friendzone
#rozowypasek #niebieskipasek #friendzone
źródło: comment_kXimWU7m6l3uKQiCbndf7ifdRQ3wG7Hu.jpg
Pobierz- 123
Odwala szajs żeby zaruchać
@Sztandarynka: Nie jesteś taka jak wszystkie!
65
(bez)Bolesny zabieg piercingu

Kobiety w stresujących chwilach są nieprzewidywalne, cóż klejnoty nie szklanka xD
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
Dziewczyna użycza swoją ręke bykowi

Dziewczyna ma specyficzną pracę
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
#niebieskipasek wraca wcześniej z delegacji. Żona go wtedy zdradza z sąsiadem. Postanowiła go wsadzić do szafy.
Mąż widzi, że jest goła i mówi:
- Czemu latasz tak nago
- Bo nie mam się w co ubrać,
- No w szafie na pewno coś będzie. Jedna bluzka, druga bluzka, 3 bluzka, cześć Zenek, 4 bluzka, 5 bluzka...
Mąż widzi, że jest goła i mówi:
- Czemu latasz tak nago
- Bo nie mam się w co ubrać,
- No w szafie na pewno coś będzie. Jedna bluzka, druga bluzka, 3 bluzka, cześć Zenek, 4 bluzka, 5 bluzka...
@Tetta: Spalilas. Powinno byc : "trzy sukienki, piec bluzek, czesc Jozek..." ;)
#mirki i #mirabelki nietypowe #pytanie. Szukam materiałów do artykułu o miłości w aplikacjach i na portalach. Czy ktoś z was, czy wasi znajomi znaleźli #rozowypasek lub #niebieskipasek na wykopie? :)
- 0
@The_Don: przez jaki portal/aplikacje?
@nina_hagen: przez grę
- 1
- 77
Dobra mircy, krótki wpis, dużo zdjęć;D
Obiecałam lepsze zdjęcia zwierzaków z Ostravy. Niestety nie mam mozliwości zrobienia ich jeszcze lepiej, nie chciało mi się obrabiać, to macie co macie ;DDD
Lancetogłów mleczny
Bołas 1
Obiecałam lepsze zdjęcia zwierzaków z Ostravy. Niestety nie mam mozliwości zrobienia ich jeszcze lepiej, nie chciało mi się obrabiać, to macie co macie ;DDD
Lancetogłów mleczny
Bołas 1
źródło: comment_O92pPCWtHsAbh1P1k5JiRnZNoV0LA2pn.jpg
PobierzPozwólcie, że opowiem Wam pewną historię. Przydługawe, ale warto. Polecam mirkom, którzy chcą mieć psa, bądź już mają.
Od zawsze chciałam mieć psa. Przez około 10 lat, średnio co tydzień zatruwałam rodzicom życie, że chcę mieć psiaka teraz, w tej chwili, natychmiast. Decyzja o niekupieniu mi go była chyba jedną z lepszych. Dlaczego? Wszyscy wiemy jakby się to skończyło. 10-latka dostaje psa, bawi się często nim, a nie z nim i po tygodniu
Od zawsze chciałam mieć psa. Przez około 10 lat, średnio co tydzień zatruwałam rodzicom życie, że chcę mieć psiaka teraz, w tej chwili, natychmiast. Decyzja o niekupieniu mi go była chyba jedną z lepszych. Dlaczego? Wszyscy wiemy jakby się to skończyło. 10-latka dostaje psa, bawi się często nim, a nie z nim i po tygodniu
źródło: comment_y82jEcfBn22L5Sbtve3AsGldBDXH6feo.jpg
Pobierz- 2
@digupherbones: Szczerze mówiąc to ja uważam, że to się tyczy każdego psa. Jak się go wychowa od małego, tak się będzie zachowywał w przyszłości. Nie ma czegoś takiego jak rasy agresywne. Mój wujek wychował ratlerka tak, że na komendę "bierz go" rzucał się prawie do krtani... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
@emipk505: W schroniskach i fundacjach bardzo rzadko są psy rasowe. To tylko mieszańce wyglądające jak rasowe, które pochodzą z pseudohodowli jak ta, w której "maszynką do rodzenia" była Twoja suczka. Jak ktoś chce psa rasowego o konkretnych predyspozycjach, do konkretnych "zadań", to jak najbardziej powinien kupić go z hodowli, ale takiej porządnej, zarejestrowanej w związku kynologicznym, po rodzicach z badaniami i tak dalej.
Adopcja jest idealna dla kogoś, kto po
Adopcja jest idealna dla kogoś, kto po























