Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Trollunio
via Android- 5

Cesarz_Polski
via iOS- 0
@Trollunio: trochę jak Harry Potter

padobar
- 6
to uczucie gdy mylisz mirko z instagramem
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lenalee: zrób mu loda bardziej się ucieszy xD
- 7
@Derivati0n: @szczekacz666: to swoją drogą ;D
Jeszcze jedno #rozowepaski, wytłumaczcie mi coś. Jestem w biedrze i widzę naprawdę ładny zgrabny #rozowypasek, obok trzyma ją za rękę gruby spocony obleśny #niebieskipasek, kasa czy miłość jest ślepa?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Mojemu bratu okociła się kotka. Chciałabym jednego dla siebie i jednego brat ma zamiar mi oddać, jednak mieszkam z moim #niebieskipasek i on jest chyba bardziej na nie... Rozmawialiśmy o tym trochę, jakie są wady i zalety tego i co za tym idzie. Trudno, pójdziemy na kompromis...
#kompromis #rozowepaski #wygryw #smiesznypiesek #oswiadczenie #chwalesie #tagujetogowno
#kompromis #rozowepaski #wygryw #smiesznypiesek #oswiadczenie #chwalesie #tagujetogowno
źródło: comment_vBNEzdLaCTc5qhtMgFjoE7dUFYNVHdZd.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 1
@natussy: Już wysterylizowana :)
Jestem w drodze do swojego #niebieskipasek, jadę pociągiem jak zwykle opóźnienia i niemilosierny gorąc ale umilam sobie czas jak mogę :)
#rekodzielo
#rekodzielo
źródło: comment_pAWxchj9vUa0LxHUDAAuoXFakGbssIgm.jpg
Pobierz- 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 36
@portugalka: powiedz, że to bajt
@portugalka: s--------j od niego ile sił w nogach. nikt, kto nie szanuje drugiego człowieka nie jest wart uwagi. a jeśli on Cię tak nisko ceni (skoro uważa, że Ty sobie na takie traktowanie zasłużyłaś to sorry..) to nigdy się nie zmieni.
Taki #typowyjanusz : "Co to za podróż #pkp jak się nie wypije szybko ciepłego browarka na korytarzu, między przedziałami?" czyli o #polakicebulaki, #typowagrazyna w pociągach pospiesznych słów kilka. Uczulenie na antyperspirant, awanturowanie sie, bo przyjdzie taki gówniarz i chce Janusza wyrzucić z wykupionego miejsca ("ja tu bylem pierwszy, niech se pan siądzie w następnym tym... no, przedziale"), Grażyna która ledwo wsiadając do pociągu
dobrej nocy (dla nas będzie wyjatkowo dluga :). #rybnik , przybywamy!
@SarielReeds: Wydmy czy Pirat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@jacekKobr: Pogoria, z Koszalina to jedyne logiczne połączenie, z przesiadką w Katowicach :)

- 9
Kto się goli maszynką klasyczną na żyletki? W sumie bardziej mnie interesują opinie :-)
Wilkinson czy jakieś inne? Jakie mydło, pianka, pędzel?
Co ten gillette ździera za ostrza to masakracja jakaś..
#golenie #pytanie #higiena #niebieskiepaski #niebieskipasek
Wilkinson czy jakieś inne? Jakie mydło, pianka, pędzel?
Co ten gillette ździera za ostrza to masakracja jakaś..
#golenie #pytanie #higiena #niebieskiepaski #niebieskipasek
źródło: comment_FwfDpJghu4slHhWFBM6LbPaGjo730m1g.jpg
Pobierz- 3
@ashmedai: w nienawiści do jednorazówek tak zostałem wychowany
@ashmedai: ja mam ta ze zdjęcia i powiem ci po pierwszym goleniu stwierdzam że całe życie byłem w mroku, a teraz nastała jasność.
To jest nawet nie lepiej, to jest inny w ogóle poziom. I zachodzę w głowę jakim sposobem dzisiejsze maszynki wyparły prawie z rynku te klasyczne na żyletki.
To jest nawet nie lepiej, to jest inny w ogóle poziom. I zachodzę w głowę jakim sposobem dzisiejsze maszynki wyparły prawie z rynku te klasyczne na żyletki.
Lepiej być #rozowypasek czy #niebieskipasek?
@aleszczerze: niebieski, automatycznie -70% głupich pomysłów na start
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@incel2000: dla mnie dziwniejsze byłoby skorzystanie z usług pań do towarzystwa niż że trafiłam na kogoś kto nigdy tego nie robił #logikarozowychpaskow. Czemu nie chcesz zostać na weselu?
Chyba każdy szanujący sie facet ma taką kolekcję, w górnej szufladze mój #rozowypasek trzyma majtki, to coś znaczy, że pozwoliła mi to tam trzymać? w tej samej szafce?:-D
#oswiadczenie #niebieskipasek #takaprawda #heheszki #zwiazki w sumię #chwalesie
#oswiadczenie #niebieskipasek #takaprawda #heheszki #zwiazki w sumię #chwalesie
źródło: comment_1vfBjBRiL34yLBvJPx69D2rUUSovod7O.jpg
Pobierz@wielq: 95% kabli od urządzeń których już nie wykorzystasz lub nawet nie masz gdzie wpiąć, ale mam to samo :)
- 2
Pierwszy dzień w szkole. Chłopak pociesza dziewczynę #heheszki #niebieskipasek #rozowypasek #ciekawostki

@SuperSayan: I tak oto dziewczynka w przedszkolu nauczyła się niezwykle przydatnej swojemu gatunkowi umiejętności ciągłego powtarzania tego samego pytania mimo uzyskania wielokrotnej odpowiedzi twierdzącej, a chłopiec nauczył się, że najczęściej używanym słowem w jego życiu będzie "tak".
6
Hinduskie tradycyjne wesele

Małżeństwo aranżowane to nie bajka.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@twnt22: Gniję prawilnie.
Poleci mi ktos dobry #film najlepiej #thriller tylko taki którego jeszcze nie widzialam. Najlepiej po 2004 bo mój #niebieskipasek bedzie marudzil
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Mój #niebieskipasek pije colę o smaku miętowym, a to smakuje jakby ktoś dodał do niej pasty do zębów. Nie wiem jak to można pić...
#oswiadczenie #nobodykiers i w sumie nie wiem czy #popularnaopinia czy może #niepopularnaopinia
#oswiadczenie #nobodykiers i w sumie nie wiem czy #popularnaopinia czy może #niepopularnaopinia
#zazdrosc #zwiazki
potrzebuje paru porad odnosnie zazdrosci w zwiazku...
czy jakiś #rozowypasek #niebieskipasek chce mi pomoc? to juz powoli mnie dobija
potrzebuje paru porad odnosnie zazdrosci w zwiazku...
czy jakiś #rozowypasek #niebieskipasek chce mi pomoc? to juz powoli mnie dobija
- 6
@burdeloso2: kafeteria w tamto strone ----->
@burdeloso2: Trudno, widocznie cierpi na n----------e mózgowe. Deal with it i zajmij się innymi sprawami. Jeśli jej na Tobie zależy a zobaczy że na nią lejesz to sama do Ciebie przyjdzie. A jesli nie to znaczy że i tak nie było warto :)
Emancypacja, równouprawnienie, pewność siebie i jeszcze coś zawitały u nas na dobre... Idę sobie przez miasto i te #rozowypasek nie ważne czy 80kg czy 110 kg w któtkich i zwiewnych sukienkach.... Nie ma znaczenia, że celulit na całej długości nogi, jestem fajna, akceptuje siebie w pełni i hulaj dusza. Ja się pytam, gdzie jest poczucie dobrego smaku, lustro i siłownia? Jak jakiś #niebieskipasek przejedzie się tramwajem bez koszulki
- 13
@garniturowiec: miedzy burakiem bez koszulki a okraglejsza kobieta jest jednak roznica.
P-------------e sie do czyjejs wagi, to takie polskie..
P-------------e sie do czyjejs wagi, to takie polskie..
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























