Mirki z #poznan a może i nie tylko

Czy też macie wrażenie, że w każdym dużym kinie oprócz Imaxa i Multi na Malcie obraz jest strasznie ciemny?

Wczoraj byłem na Hanie w Heliosie i w scenach z pociągiem albo innych, które działy się w ciemnych lokacjach mało co było widać : (

Dotoczy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, dostałem w pracy 1 voucher na bilet do multikina i go nie wykorzystam. Chciałby ktoś kupić? 10zł i jest twój. Cała Polska oprócz kin w Warszawie

#multikino #kino
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5. „Bilet” – oznacza znak legitymacyjny uprawniający jedną osobę do udziału w jednym oznaczonym seansie filmowym (lub innym wydarzeniu) w Kinie ze wskazaniem miejsca, możliwy do nabycia lub zarezerwowania za pośrednictwem Witryny; Bilet zakupiony poprzez Witrynę ma formę fotokodu, który przekazywany jest Użytkownikowi w formie wiadomości email oraz SMS;


nie chcę zrozumieć naopak, ale będzie jakiś problem jeśli mam dwa bilety dla dwóch na jednym pdf-ie z jednym fotokodem?

#kino
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Byłem ostatnio w kinie. Jako, że #studbaza jeszcze chwilę, to chciałem kupić bilety ulgowe. W kasie jednak dowiedzieliśmy się, że.. w tym mieście ulgowych nie sprzedają. Ogarnia ktoś, czy to w ogóle możliwe? :D

#multikino
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I cztery bilety za 44zł w Warszawie na Avengers kupiłem. (σ ͜ʖσ) Se jutro obejrzę.
Hint: Masterpass i Multikino ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Mirunie. Ktoś się orientuje czy mogę dzisiaj normalnie kupić bilet za 12 zł w Multikino na nowych Avengersów z promocją "Bueno Czwartki"?
#multikino #kino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby jakiś mirek lub mirabelka chciał otworzyć konto bankowe, to w #millenium jest promocja lubię to polecam czy jakoś tak, jak założycie konto i użyjecie mojego kodu polecającego, potem w ciągu miesiąca wydacie 360pln to dostaniemy każdy po 4 bilety do kina #helios i #multikino, 80 pln do #empik , jakiś tam zwrot z płatności blikiem lub kartą, oraz 80 pln do #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy promocja wtorki z MasterCard wciąż obowiązuje? Nigdy z niej nie korzystałem, a kiedy zajrzałem na ich stronę to widnieje komunikat że "Pula Biletów Promocyjnych w części promocji dotyczącej transakcji Masterpass wyczerpała się w dniu 31.01.2018 o godzinie 8:48". Ktoś korzystał z tego ostatnio?
#multikino #kino #mastercard #masterpass
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hivonzooo: napisane jest jasno ze pula promocji dotyczącej transakcji masterpass wygasła, co za tym idzie wtorki z mastercard dalej obowiązują. Bo wtorki z mastercard a promocja masterpass to są dwie różne akcje.
  • Odpowiedz
Iść na maraton Władcy Pierścieni czy nie iść? (°°

#multikino #lotr

pytanie nie może być krótkie

  • Jeszcze jak 59.6% (31)
  • Nie 40.4% (21)

Oddanych głosów: 52

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach