Mirki z #poznan a może i nie tylko
Czy też macie wrażenie, że w każdym dużym kinie oprócz Imaxa i Multi na Malcie obraz jest strasznie ciemny?
Wczoraj byłem na Hanie w Heliosie i w scenach z pociągiem albo innych, które działy się w ciemnych lokacjach mało co było widać : (
Dotoczy
Czy też macie wrażenie, że w każdym dużym kinie oprócz Imaxa i Multi na Malcie obraz jest strasznie ciemny?
Wczoraj byłem na Hanie w Heliosie i w scenach z pociągiem albo innych, które działy się w ciemnych lokacjach mało co było widać : (
Dotoczy



























#kino #multikino #film #horror