• 40
@wykop Jestem w kinie a tam:
Siedzi dwóch kolesiów, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.
Jeden z tych kolesiów do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a
  • Odpowiedz
@kamilg16: Cinemacity dziecko do 3 lat wchodzi za darmo, wiadomo różnica po między 3 a 4 latkiem w wyglądzie raczej nie jest ogromna więc można o rok przy kasie odmłodzić pociechę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was zabawę, w której każdy może zgarnąć ekstra prezenty

- M!Kartę zapewniającą tańsze bilety na filmy - Mając M!Kartę z ważną legitymacją uczniowską/studencką, płacicie Blikiem za bilety i przez cały tydzień macie filmy za 14,90 zł, oraz możecie zbierać punkty i dostawać bilety za free. Więcej szczegółów ---> tutaj
- Pakiet film + książka + płyta z muzyką filmową, z
wykop - Czołem Wykopowicze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wraz z Multikinem przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_NXtNdtf5neqMil1ubNuivxWJ7Hetj6Z9.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Korzysta ktoś z promocji "Bilet rodzinny", według ich strony to:
"Za bilet na filmy i poranki, każdy płaci tyle co dziecko!" Ale jak patrze na różne filmy to bilet dla dziecka i dorosłego kosztuje tyle samo (z resztą wszystkie kosztują tyle samo, chociaż kategorii mają z 7, jedyny tanszy jest o 10gr..).
To wychodzi że ta cała promocja to tylko zniżka na żarcie?

#multikino
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Chce kupić bilet do Multikina przez ich aplikacje razem z płatnością. Jak wygląda przedstawienie biletu w kinie? Dostaję wiadomość na e-mail i muszę coś drukować czy jakiś kod QR i wystarczy że pokaże przed wejściem? No i mając ten wirtualny bilet mogę wejść od razu jak się seans zaczyna?
#multikino #kino
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach