Cześć,
Mam dość rękawic i sprzętu treningowego i szukam porady co do rękawic i ochraniaczy na nogi - #muaythai #sztukiwalki
Trenuję drugi miesiąc, nie chcę dać więcej za rękawice niż 200 zł, które według was są lepsze:
https://hurtowniasportowa.net/rekawice-bokserskie-allright-sbrs-czarne-256183
https://www.decathlon.pl/rkawice-bokserskie-ergo-foam-id_8191112.html
https://www.decathlon.pl/rkawice-bokserskie-ze-skory-id_8389120.html
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qjot: miałem te everlasty i szczerze mówiąc zaczęły szybko się rozpruwać przy nadgarstku (cześć z rzepem odpadała od rękawicy). Co do wyboru z tych trzech to wszystkie maja to samo tzn pianka w środku i skóra na zewnątrz - różnią się cena a te adiki najdroższe bo pewnie maja te śmieszne szycia od środka :/
  • Odpowiedz
Jaki klub polecacie w Krakowie do trenowania muay thai albo mma. Długo się za to zabierałem i chciałem po paru latach znowu powrócić do sportów walki. Nie chciałbym żeby była to jakaś masówka czy gniazdo sebiksów. Co możecie powiedzieć o szkole drwala w plazie, ma bardzo dobry cennik który powiązany jest z siłownią no i można tam trenować wiele sportów ale nie wiem czy to nie jest masówka właśnie. Z tego co
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem fajterskie mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam problem natury technicznej. Trenuje MMA (wczesniej cwiczylem juz jiju-jitsu, takewondo, boks i mma) jako takie podstawy sa ze wszystkiego. Problem jest w moim lewym biodrze, mam przewlekle zapalenie miesnia wiec lewa noga jest po prostu wolna i niezbyt dynamiczna. Pogodzilem sie juz z tym ze kopac wysoka nia nie bede ale problem jest w obronie przed low kickami.

Nie jestem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach