Witam, przymierzam sie do studiowania informatyki na politechnice Śląskiej, lepszym wyborem jest wydział matematyki stosowanej czy AEIL. Interesuje mnie głownie programowanie jesli chodzi o specjalizacje
#ps #politechnikaslaska #polsl #ms
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lepszym wyborem jest wydział matematyki stosowanej


@xantaru: Ostatni raz miałem doczynienia z tym wydziałem w 2014 roku, ale serdecznie odradzam.

Kadra to głównie matematycy, którzy przekwalifikowali się na informatyków. AEI jest cięższa, więcej elektroniki, ale też więcej się nauczysz (choć i tak są znaczące braki). MS reprezentowało bardzo słaby poziom kilka lat temu.
  • Odpowiedz
Cześć mirasy, pobralem sobie outlooka żeby zsynchronizować pocztę studencką, ale synchronizują się tylko wiadomości o zaproszeniach i wydarzeniach na teamsach. Wysłanych wiadomości tez nie pobiera. Jest ktoś ogarnięty w klientach poczty, a szczególnie outlooka i wie czy da się coś z tym zrobić?
#studbaza #ms #teams #outlook
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki dzisiaj byłem u nieurologa, chyba dobre wieści. Co prawda badanie płynu mózgowo-rdzeniowego nic nie wykazało ale lekarz stwierdził że tak czasami jest, zwłaszcza na początku choroby. Bałem się że dostanę kiepskie leki ale mam mieć przez pierwsze 2 miesiące Natalizumab a następnie Ocrelizumab dlatego że na ten drugi się czeka chwilkę wiec żeby już nie tracić czasu to dali ten pierwszy. Kolejne badanie krwi pokaże czy mogę go brać długoterminowo. Byłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja jestem leczona w Pl i od pierwszego rzutu w którym już coś tam podejrzewali do wydania leku minęło 4 miesiące. Od stwierdzone diagnozy tylko 1 miesiąc także na prawdę bardzo szybko :)
  • Odpowiedz