@Akranus: No ja raczej takich "przypałowych" wpisów, komentarzy nie mam, cho sam nie wiem ;-)

Ale samo usuwanie jakiś zdjęć na FB czy tam choćby wpisów z powodu kandydowania uznaje za bezsens ;-)
  • Odpowiedz
ok, pora rozreklamować parę kanałów #irc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

irc://irc.pirc.pl/#mirkofm - kanał będący niegdyś siedzibą nowego #mirkofm, obecnie jest to kanał o wszystkim i o niczym (uwaga, często obrażają tam papieża ( ͡° ͜ʖ ͡°))

irc://irc.pirc.pl/#starepro.info - należy do forum http://starepro.info/ ale trochę tam jest wykopowiczy. No i przynajmniej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Moja #pracbaza bywa tak nudna, że staram sie wykonywac zadania w częściach, żeby między nimi dać oczom odpocząć. Jednak #tylkomikro mnie wciąga i tyle z odpoczywania. Zauważyłem, że nawet jak idę tylko siku to i tak siadam na #klozet i czytam #mirko. Takjak teraz.

#takaprawda #pracbaza #wmoimsercutylkomirko #oswiadczenie
Swder - Moja #pracbaza bywa tak nudna, że staram sie wykonywac zadania w częściach, ż...

źródło: comment_D6L6xq9LONKIm4LyCkSI4m8GHiFzhWPW.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie za co lubie #mirko? Za to, że jak czegoś nie wiem, nie potrafię to wiem, że na mirko zawsze ktoś mi odpowie lub pomoże. I w zdecydowanej większości spraw mam rozwiązanie dzięki Wam Mirki.

Zepsuł mi się laptok-mirko.

Nie wiem jaki kupić-mirko.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach