Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 4
konto usunięte via Android
- 2
Jak myslicie mircy, czy przerwa od #mirko wyjdzie mi na dobre?

lexx23
via iOS- 1
Pewnie
Tak się zastanawiałem po co ludzie żebrzą tutaj o plusy. Czy ma to naprawdę dla nich jakieś znaczenie? Czy klikniecie przez kogoś w ikonkę i zmiana liczby na stronie jest aż tak ważna. A może to ma jakiś głębszy sens?
#przemysleniazdupy #przemyslenia #mirko
#przemysleniazdupy #przemyslenia #mirko
@lycamob: wiem, ale bordo jakoś konieczne do życia też nie jest ;)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@ForgottenRealms: ale Bartosz czy Bartłomiej?
- 0
@variss: Rodzice mnie kochają, musieli wybrać Bartosz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@micky1: tnij!
Weź igłe i spuść krew
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@kodekscywilny: Masz plusa
- 2
err... na mirko widzę swoje wpisy tylko sprzed 3ch miesięcy, po wejściu do profilu.. aż tyle osób mnie chyba nie skasowało :/
#psuja ? #nowymaciejpsuje ? #mirko #wykop
#psuja ? #nowymaciejpsuje ? #mirko #wykop
konto usunięte via Android
- 6
Moje wpisy nie trafiajo do goracych, bo za duzo osob ma mnie na czarnej liscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirko #atencja #bekazrozowychpaskow
#mirko #atencja #bekazrozowychpaskow
- 1
- 2
http://www.youtube.com/watch?v=7-2cn6Ez0IE
Na mirku, gdy rozglądasz się mirkując
Chcesz wszystko mieć na własność, nawet kod
A
Na mirku, gdy rozglądasz się mirkując
Chcesz wszystko mieć na własność, nawet kod
A
- 0
@pussinboots: Tak
- 1
Już wiem czemu Pan Prezydent pisze te wszystkie Dd i inne. Gdy wpisze się tylko jeden znak, wykop mówi że treść jest za krótka. Więc jednak to wszystko ma sens... #mirko #walesacontent #wykop #prawda
#wykop #propozycja #mirko mirasy co myślicie o tym, żeby zrobić dostęp do niektórych tagów tylko dla autorów? Niektórzy robią naprawdę niesamowitą robotę, np: pustulkowelaptopy czy budujzchaferem, ale zawsze musi ktoś coś tam dodać ze swoim prywatnym pytaniem, bo dużo ludzi śledzi tag. Widzę że nie tylko mnie to wkurza, bo fajnie byłoby mieć porządek w tagu - nie chodzi przecież tylko o same powiadomienia, a o
- 2
@Lookazz: Robiłem gifa i specjalnie włączyłem przeglądarke z jakiej nie korzystam (zakładki, strona szybkiego wybierania itp.) nie chcialo mi się pod gifa zakrywać.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Według mnie Mirko i gorące mogą czasami przypominać trochę poranne programy śniadaniowe w telewizji. Obok poważnych spaw są heheszki. Z jednego wpisu się śmiejesz z powodu innego jesteś smutny, a jeszcze inne cie wnerwiają. Jest to taka sama a nawet gorsza zbieranina niż materiały w Dzień Dobry TVN. A wy tak narzekacie na tą telewizję.
#opinia #mirko
#opinia #mirko
- 1
#touczucie gdy chcesz odpisać na #mirko i odkrywasz że jesteś na #czarnolisto u totalnie nieznajomego sobie wykopowicza.
@Camel665: może większość była trafna ale niesmak pozostał i pewnie więcej niż jedno #czarnolisto poleciało ;)
- 1



















