Mireczki ale mam #coolstory, które jest dowodem na to, że akcja marketingowa na #mirko to nie tylko #heheszki ale ma to przełożenie świadomość kilenta... do rzeczy.

Wykańczam swoje mieszkanie i wdałem się w dyskusje z mamałe jaką płytę grzewczą do kuchni. Jako, że na mieszkaniu nie ma gazu wybór jest między elektryczną a indukcją... Wiadomo, że indukcja lepsza. (chyba, że jest jakiś ekspert tutaj i
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie wymyśliłem jak można dodawać wszystko co się chce na #mirko.

1. Weź jakiś kontrowersyjny temat - kosmonauta, zboże, Bialkov, pa jeż

2. Dopisz przy tagach - "Tylko Bóg może mnie sądzić"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uszanowanko, Mirki!

Od długiego czasu na #mirko @wykop przeszkadza mi jedna rzecz, mianowicie: kolory pasków pod avatarami

Dla jasności - cierpię na #daltonizm i w moim przypadku te dwa kolory na tak małym obszarze zajmowanym się po prostu zlewają - ni razu nie udało mi się zobaczyć, czy do osoby, której odpisuję mam pisać per "on" czy "ona" (bo treść wypowiedzi była bezpłciowa) bez uprzedniego analizowania treści na ichnim
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tytyryty: Chciałbym zdobywać szczyty górskie, nurkować, skakać ze spadochronem, poznawać świat, odkrywać wspaniałe miejsca, zwiedzać najróżniejsze kraje i doświadczać wszystkiego, co życie ma do zaoferowania.

  • Odpowiedz