Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Gdzie mieszkają najbardziej prawilne śmieszki oraz Król Mirko, miłosiernie panujący nam @lechwalesa?
#smieszki #heheszki #mirko
#smieszki #heheszki #mirko
źródło: comment_AxYu5iXfKQ5donomWj2Lk3QlXTa7OCen.jpg
Pobierz@kanapeczka_z_kanapa: Mirków też jest :D
- 1
@kanapeczka_z_kanapa: Tyle razy przez tę miejscowość jeżdżę, jest niecałe 10 km ode mnie i nie wpadłem na to;p
- 32
Mireczki ale mam #coolstory, które jest dowodem na to, że akcja marketingowa na #mirko to nie tylko #heheszki ale ma to przełożenie świadomość kilenta... do rzeczy.
Wykańczam swoje mieszkanie i wdałem się w dyskusje z mamałe jaką płytę grzewczą do kuchni. Jako, że na mieszkaniu nie ma gazu wybór jest między elektryczną a indukcją... Wiadomo, że indukcja lepsza. (chyba, że jest jakiś ekspert tutaj i
Wykańczam swoje mieszkanie i wdałem się w dyskusje z mamałe jaką płytę grzewczą do kuchni. Jako, że na mieszkaniu nie ma gazu wybór jest między elektryczną a indukcją... Wiadomo, że indukcja lepsza. (chyba, że jest jakiś ekspert tutaj i
- 42
@SamiecAlfa: nie masz shadowbana, po prostu piszesz tak gówniane wpisy, że nikomu się nie chce odpisać. Nie ma za co.
konto usunięte via Android
- 4
Czytam to mirko i co drugi wpis już widziałem. No tak, zapomniałem odświeżyć #mirko :|
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
EJ MIRECZKY czo tu tak smutno? patrze na #mirko same zera, nikt nie plusuje! w nagrodę (http://www.youtube.com/watch?v=zq8ptP1C624) #electro #wykop #staragwardia
- 3
- 7
oho czyli #bojowkaandroid sie zeszla, co was boli jakiego kto uzywa telefonu/tabletu? Nie uzywasz daj se spokoj, bez spiny lepiej sie zyje :) serio
@smsrampage: @DeXteR25:
@smsrampage: @DeXteR25:
@elmyn: nie używam Androida, po prostu uznałem to za zabawną odpowiedź, nie mam spiny. :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Nie każdy wykopowicz to mirek, ale każdy mirek to wykopowicz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #prawda #nocnazmiana #mirko #obvious
- 1
- 0
@Jezus_w_namiocie: ja osobiście wolę http://www.mirko.pl
- 6
Właśnie wymyśliłem jak można dodawać wszystko co się chce na #mirko.
1. Weź jakiś kontrowersyjny temat - kosmonauta, zboże, Bialkov, pa jeż
2. Dopisz przy tagach - "Tylko Bóg może mnie sądzić"
1. Weź jakiś kontrowersyjny temat - kosmonauta, zboże, Bialkov, pa jeż
2. Dopisz przy tagach - "Tylko Bóg może mnie sądzić"
#heheszki #mirko #maskotka #smiesznypiesek
Przedstawiam oficjalną maskotkę mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sorka za jakość.
Przedstawiam oficjalną maskotkę mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sorka za jakość.
źródło: comment_J7vzCjPqKcqraUuumVoKiVzvykxxz0Ca.jpg
PobierzCzy jak się komuś da plusa, a potem go zabierze, to tak jakby się tego plusa nie dało?
#pytanie #pytaniedoeksperta #mirko #kiciochpyta #plus #plusujomireczki
#pytanie #pytaniedoeksperta #mirko #kiciochpyta #plus #plusujomireczki
@gieniaptusk: to jest gorsze niż niedanie plusa. Serio. :s
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 34
Uszanowanko, Mirki!
Od długiego czasu na #mirko @wykop przeszkadza mi jedna rzecz, mianowicie: kolory pasków pod avatarami
Dla jasności - cierpię na #daltonizm i w moim przypadku te dwa kolory na tak małym obszarze zajmowanym się po prostu zlewają - ni razu nie udało mi się zobaczyć, czy do osoby, której odpisuję mam pisać per "on" czy "ona" (bo treść wypowiedzi była bezpłciowa) bez uprzedniego analizowania treści na ichnim
Od długiego czasu na #mirko @wykop przeszkadza mi jedna rzecz, mianowicie: kolory pasków pod avatarami
Dla jasności - cierpię na #daltonizm i w moim przypadku te dwa kolory na tak małym obszarze zajmowanym się po prostu zlewają - ni razu nie udało mi się zobaczyć, czy do osoby, której odpisuję mam pisać per "on" czy "ona" (bo treść wypowiedzi była bezpłciowa) bez uprzedniego analizowania treści na ichnim
konto usunięte via Android
- 2
@PsichiX: poproś jakiegoś kuca o skrypt do tlustej malpy
@PsichiX: @koszmareq69: w chrome zainstalujcie sobie dodatek Stylish, potem dodajecie tam nowy styl, nazwa dowolna, zaznaczone enabled, Applies to URLs on the domain wykop.pl, a w treści:
.avatar.male {
box-shadow: 0px 2px 0px 0px rgba(0,
.avatar.male {
box-shadow: 0px 2px 0px 0px rgba(0,
#gorzkiezale #mirko #smuteczek #gorace
To uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że przejrzałeś gorące o jeden raz za dużo i zastanawiasz się co robisz ze swoim życiem, bo zaczynają cię śmieszyć takie komentarze.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To uczucie, gdy zdajesz sobie sprawę, że przejrzałeś gorące o jeden raz za dużo i zastanawiasz się co robisz ze swoim życiem, bo zaczynają cię śmieszyć takie komentarze.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_e3SF0jE2wFq2jlQfA1ny4tweduRziLAG.jpg
Pobierz- 0
@Sad_Statue: a co chciałbyś robić?
- 0
@tytyryty: Chciałbym zdobywać szczyty górskie, nurkować, skakać ze spadochronem, poznawać świat, odkrywać wspaniałe miejsca, zwiedzać najróżniejsze kraje i doświadczać wszystkiego, co życie ma do zaoferowania.
- 2

























Teraz mogę dużo, ta dzielnica jest moja! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pozdrodlakumatych #nowy #powitanie #mirko #czesc
@kanijski: dobry wieczór.