Kwintesencja #mirko. Zapytaj o windows, a mówią o linuxie...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 1
@rss: przerażające ;(
Mirki co ja to nawet nie. Siedzę w #pracbaza myślę sobie chwila wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°) to odpalę #mirko.
Pacze a tam same wpisy po setki tysięcy plusów. Co ja to nawet nie.
Po chwili się obudziłem, że jestem w #goracych (╥﹏╥)
#oswiadczenie
Pacze a tam same wpisy po setki tysięcy plusów. Co ja to nawet nie.
Po chwili się obudziłem, że jestem w #goracych (╥﹏╥)
#oswiadczenie
- 1
@Kotwica: a jakbyśmy tak wszyscy usunęli konta? hmm
- 3
Serio nie da się zrobić czegoś ze złym tagowaniem? Myślę że 3/4 rzeczy które mi wyskakują na wykopie to błędnie użyte tagi.
A gdyby np. dodać takie coś? I w momencie kiedy ileś tam ludu zaznaczy że źle użyty tag to znika reszcie z powiadomień? OP dostaje jakieś upomnienie czy coś? Nie jest to idealne, ale niektóre tagi by to może wyczyściło. #wykop #tagujetogowno #mirko
A gdyby np. dodać takie coś? I w momencie kiedy ileś tam ludu zaznaczy że źle użyty tag to znika reszcie z powiadomień? OP dostaje jakieś upomnienie czy coś? Nie jest to idealne, ale niektóre tagi by to może wyczyściło. #wykop #tagujetogowno #mirko
źródło: comment_79SzeG7qmSqo17JimkInGMbK7rTRxOAn.jpg
Pobierz- 0
Albo nie wiem, zanim dodasz wpis niech wyskakuje okienko "WOŁASZ WŁAŚNIE 4000 UŻYTKOWNIKÓW, JESTEŚ PEWIEN ŻE DOBRZE UŻYŁEŚ TAGÓW?"
@szafaaaa: to z liczbą użytkowników nie pomoże, przecież o to ludziom chodzi... żeby jak najwięcej w-----ć albo żeby jak najwięcej zainteresowało się i podało im dobry film.
Da się odzyskać jakoś treść komentarza, jeżeli w czasie jego pisania przypadkowo kliknęło się (skrótem klawiszowym) "wstecz" w przeglądarce?
#mirko #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#mirko #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
@zbyszek1967: To my ci ubogacamy to ścierwo na głównej, a ty jeszcze narzekasz?
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 2251
No, chłopak by ewidentnie chciał pofapać, ale coś nie ogarnia tej wyszukiwarki. Ekipa spod #ios, pomóżcie koledze jak to obsługiwać
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#mirko #fapchallenge
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#mirko #fapchallenge
źródło: comment_Ksu4aM0XdHhAvzspg3lKXpVjl0LxcUlD.jpg
Pobierz- 616
@RRybak: No i co żeś uczynił?
źródło: comment_7JMQtmGx6IYMSImSSFO4MnoJIFn5dPTj.jpg
Pobierz- 298
@Orenos: jego matka jeszcze nie dzwoniła, więc żyje ;)
Mam takie pytanie, może głupie, może nie
ale jak Wy zakładacie te multikonta skoro za to jest #ban ?
Pytam, bo przydałoby mi się multi do wrzucania historii, których nie chcę wrzucać z tego konta w obawie przed tym, że ktoś połączy dane z moją osobą i koniec anonimowości
a internety są małe
#mirko #banujo #multikonto
ale jak Wy zakładacie te multikonta skoro za to jest #ban ?
Pytam, bo przydałoby mi się multi do wrzucania historii, których nie chcę wrzucać z tego konta w obawie przed tym, że ktoś połączy dane z moją osobą i koniec anonimowości
a internety są małe
#mirko #banujo #multikonto
@ninakraviz: trzeba zmieniać ip, żeby nie wyśledzili :P
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Moje ulubione wpisy to historie sukcesu. Na przykład:
Autor wierzy w to co napisał, ale
Szedłem se do biedronki a tu wyskakuje menel i chce chleb 9/10. To mu kupuje chleb 10/10 i jeszcze samochód bo wiecie mireczki trzeba być dobrym
A te menel zaczyna się do tego chleba przystawiać, wiecie ciężko takim chlebom 10/10 to go pobiłem bez problemu, bo często się biję i zwykle wygrywam hehe. Wiecie mireczki trzeba być mężczyzną!
Autor wierzy w to co napisał, ale
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Gdzie wolelibyście żyć? Jako człowiek zniewolony, ale z jakąś egzystencją (Korea Północna), czy jako człowiek wolny, ale walczący o przetrwanie (Somalia)?
Pytanie kieruję także do neuropy i konserw.
#pytanie #kiciochpyta #mirko #neuropa #4konserwy
Pytanie kieruję także do neuropy i konserw.
#pytanie #kiciochpyta #mirko #neuropa #4konserwy
#gorzkiezale #buldupy #mirko
Jak mnie wkurzają ludzie wrzucający jakieś info o # pilkanozna i tagują tylko nazwą klubu. A jak można w tych tagach łatwo zobaczyć robią tak gurwa wszyscy. No cholera tych klubów jest tyle że idzie zawalić czarną do tego stopnia że nie będzie nawet miejsca na tagi związane z anime.
Jak mnie wkurzają ludzie wrzucający jakieś info o # pilkanozna i tagują tylko nazwą klubu. A jak można w tych tagach łatwo zobaczyć robią tak gurwa wszyscy. No cholera tych klubów jest tyle że idzie zawalić czarną do tego stopnia że nie będzie nawet miejsca na tagi związane z anime.

























#heheszki #mirko
źródło: comment_QQQSVGi0D4x1u8VZTolAHGi0P7gpmO3q.jpg
Pobierz