Najmniej zbugowane środowisko graficzne? Używam #mate z #mint i już napotkałem trzy bardzo denerwujące bugi:
- ikonka (chyba aplikacji w qt) w trayu nie jest wyśrodkowana w pionie i jest pod nią czarny pasek
- nagle jedno z okien zostaje na wierzchu i nie da się przełączyć na inne (jak się trochę pokombinuje z alt+tab itp. to się naprawia, ale nie wiem co dokładnie trzeba zrobić)
- nie
- ikonka (chyba aplikacji w qt) w trayu nie jest wyśrodkowana w pionie i jest pod nią czarny pasek
- nagle jedno z okien zostaje na wierzchu i nie da się przełączyć na inne (jak się trochę pokombinuje z alt+tab itp. to się naprawia, ale nie wiem co dokładnie trzeba zrobić)
- nie






















#mint + #xfce + #numix + #rick + #morty
źródło: comment_JV88dJLQFtvvf2X3q38BGRYrsMAm8LBX.jpg
Pobierz