Witam szukam jakiegos linuksa dla dziewczyny co by na slabym lapku nie przycinal i mozna bylo na nim zainstalowac openoffice lub cos w tym stylu, a jednoczesnie byl latwy w uzyciu dla swiezaka.
#linux #openoffice #ubuntu #mint #centos #napewnoniedebian #programowanie
#linux #openoffice #ubuntu #mint #centos #napewnoniedebian #programowanie























Pobrałem sobie #mint i siedze na Cinnamonie. Zainstalowałem steama, dodałem pare repo, pobrałem amaroka, wine, spersonalizowałem mniej więcej wygląd. I co dalej ;-;? Po prostu nie mam pomysłu co mogę na nim robić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. Polecacie jakiś fajny zastępczy program do screenów? Coś jak lightshot (odpalałem go przez wine ale
-Naczytaj się o jakiejś nowej, fajnej funkcji w pakiecie x (w moim przypadku QEMU)
-Okazuje się, że w repo jest tylko jakaś stara wersja i trzeba kompilować ręcznie
-Przy kompilacji wywala problemy z zależnościami
-Po dwóch godzinach doinstalowywania miliona pakietów kompilacja wreszcie rusza
-Okazuje się, że o ile QEMU samo w sobie działa to nakładka Virt-manager twierdzi, że nie ma wsparcia dla tej
https://wiki.archlinux.org/index.php?title=Installation_guide&redirect=no