• 0
@murison Te rakietki nie służą do prezyzyjnych ataków na pojedyncze cele, dlatego strzela się salwami w zgrupowanie piechoty lub pojazdów. Są skuteczne, tanie i używa się ich od kilkudziesięciu lat. No i Niewiadów na technologie ich produkcji
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elocotam: dwa lata temu jak tam byłem to płaciliśmy chyba głównie kartą ale złotówkami np. za WC też można było bez problemu. Parkingów dookoła jest sporo też tych prywatnych więc tym się nie przejmuj. Czy warto? Tłum ludzi i masa pokazów, ja osobiście jadę ponownie
  • Odpowiedz
@elocotam: 1. Warto 2. Ograniczona możliwość. 3. Główny parking jest pojemny ale żeby dojechać do niego nie stojąc w korku to chyba musiałbyś być tam koło 7:00, po 8:00 masz już wielki korek na drogach dojazdowych, na prywatnych posesjach przed lotniskiem jest możliwość zaparkowania za opłatą w koronach i niekiedy w złotówkach.

Informacja o płaceniu kartą ze strony organizatora:

"Czy na terenie wydarzenia można płacić kartą? Czy jest tam
  • Odpowiedz