Augustyniak mało się nie zabił na piłce przy strzale, a Podoliński krytykuje podanie.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tyrytyty: boże skończcie z tymi deluzjami bo wam naprawdę na głowę te europejskie puchary siadają, ani GKS ani Zagłębie was tam nie wpuszczą
  • Odpowiedz
#mecz coraz mocniej widac reke Papszuna w Legii. Troche meczow Rakowa ogladalem i oni zazwyczaj grali nudno, ale efektywnie. Podobnie jest teraz z Legią

Zla wiadomosc dla kibicow Legii: styl nie bedzie zachwycal
A dobra jest taka, ze w przyszlym sezonie Legia bedzie wreszcie walczyc o mistrzostwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@kris-90: Papszun to fachowiec jest, wyniki jego kariery świadczą same za siebie. To że Probierz objął kadrę a nie on to wielki skandal
  • Odpowiedz