#mecz mecze w Niecieczy powinny być rozgrywane po zmroku
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Seba1991
- 1

Michal_LP
via Wykop- 4
@Seba1991: BOLI CIE WIELKIE POLE KUKURYDZY?
- 1
Po pierwszych minutach widzę że tu nie ma co oglądać tylko trzeba iśc do kościoła się modlić...
#mecz
#mecz
- 0
#mecz pokażmy ilu nas jest
Od kiedy kibicujesz Termalice brukbet
- Od zawsze 58.6% (17)
- Od pierwszego awansu do ekstraklasy 10.3% (3)
- Od czasu otrzymania przez klub Medalu110–lecia MZP 31.0% (9)
#mecz o której tam u was zachodzi slonce, bo ciężko się to teraz ogląda
- 13
Na Termalicie kamera, jak w Monachium. Podobno Bayern odgapił ustawienie kamery od Słoników.
#mecz
#mecz
- 3
Niby sobie lubimy pośmieszkować z #ekstraklasa ale tak realnie to zajmiemy bardzo fajne miejsce w Europie.
#mecz #pilkanozna
#mecz #pilkanozna
źródło: IMG_0238
Pobierz@Nobody32: powiem, że często grają w LM, przyjdą teraz puchary to będzie weryfikacja poziomu ekstraklasy. Nie mówię, że jesteśmy najgorsi ale słabi. Nie oszukujmy się, że to nie przez nabijanie punktów w lidze konferencji tak awansowaliśmy. Liczą punkty normalnie a poziom jest niższy. Mieliśmy tam najwięcej drużyn z Europy.
Polska też była w rankingu piąta chyba
@plusikdziczku: ale to chodzi ci chyba o ranking reprezentacji, a nie klubowy? xD
niewiele to ma ze sobą wspólnego ¯\(ツ)/¯
w skali Europy zajmujemy bardzo
#mecz Augustyniak oby tak dalej to nie będzie kontraktu
- 5
#mecz Dobrze że w bramce Hindrich a nie Tobiasz, bo uratował debilizm Augustyniaka a Tobiasz pewnie by się patrzył
- 1
@Marcinnx: kamil hatrik dzis
#mecz super, że Termalica spada, bo my tam po prostu nie potrafimy grać. Złą energią.
#mecz 9 minuta. To już chyba czas na skurcz bramkarza i jakąś przerwę.
- 2
Czuje sie jak bym meczu słuchał w radiu, c---a widać z tej kamery XD #mecz
- 0
#mecz Ktoś chyba obstawił
- 2
Ależ Hindrich mądrze się zachował i wyczekał #mecz
#mecz dziękuję Hindrich. Co wy robicie?
#mecz Augustyniak signature move, ale na szczescie bez Tobiasza
- 2
- 1





















