Po pierwszych minutach widzę że tu nie ma co oglądać tylko trzeba iśc do kościoła się modlić...
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz pokażmy ilu nas jest

Od kiedy kibicujesz Termalice brukbet

  • Od zawsze 58.6% (17)
  • Od pierwszego awansu do ekstraklasy 10.3% (3)
  • Od czasu otrzymania przez klub Medalu110–lecia MZP 31.0% (9)

Oddanych głosów: 29

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na Termalicie kamera, jak w Monachium. Podobno Bayern odgapił ustawienie kamery od Słoników.
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nobody32: powiem, że często grają w LM, przyjdą teraz puchary to będzie weryfikacja poziomu ekstraklasy. Nie mówię, że jesteśmy najgorsi ale słabi. Nie oszukujmy się, że to nie przez nabijanie punktów w lidze konferencji tak awansowaliśmy. Liczą punkty normalnie a poziom jest niższy. Mieliśmy tam najwięcej drużyn z Europy.
  • Odpowiedz
Polska też była w rankingu piąta chyba


@plusikdziczku: ale to chodzi ci chyba o ranking reprezentacji, a nie klubowy? xD
niewiele to ma ze sobą wspólnego ¯\(ツ)/¯

w skali Europy zajmujemy bardzo
  • Odpowiedz
#mecz Dobrze że w bramce Hindrich a nie Tobiasz, bo uratował debilizm Augustyniaka a Tobiasz pewnie by się patrzył
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adu_Jean: I by komentatorzy stawali na głowie łgając, że Tobiasz nie miał szans i zrobił wszystko co w jego mocy odprowadzając wzrokiem piłkę xD
  • Odpowiedz
Czuje sie jak bym meczu słuchał w radiu, c---a widać z tej kamery XD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przecież pod tym stadionem musi płynąć jakaś żyła wodna, to jest niewytłumaczalne xD

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach