#mecz ten mecz to taki "sezon w pigulce" w wykonaniu Sloni. Graja niezle, mają sytuacje, ale skutecznosc slabiutka i zazwyczaj przegrywaja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PIĘKNIE AUGUSTYNIAK IDEALNIE W STOPERA BRUKBETU W-------Ś PIŁKĘ, DAŁEŚ IM AKCJĘ I GDYBY NIE HINDRICH TO BYŁBY GOL. BRAWO.

PAPSZUN ZMIENIAJ SABOTAŻYSTĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogólnie to typowy mecz Niecieczy w tym sezonie - oni nie są jacyś fatalni piłkarsko, często grają fajnie dla oka i starają się prowadzić grę, ale ma tam miejsce premanentne zesrańsko / brak jakości przy wykańczaniu akcji. Przez to nie są w stanie zrównoważyć dziurawej obrony
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zmieniłbym przepisy by takie uporczywe trzymanie przez kilka sekund to było czerwo. niesportowe zachowanie

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach