Beka z legii #mecz
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

NanuszJowak91
- 0
- 1

tyrytyty
via Wykop- 0
@thority: sprawdziłem, wybijał nr 8 augustyniak ale nie wiem czy mamy ten sam moment na myśli.

thority
- 1
@tyrytyty: wydaje mi się że Piątkowski bo nr od 9x się zaczynał.
- 0
- 1
#mecz ten mecz to taki "sezon w pigulce" w wykonaniu Sloni. Graja niezle, mają sytuacje, ale skutecznosc slabiutka i zazwyczaj przegrywaja
#mecz super mieć bramkarza. Reszta pobudka wafle
- 0
- 3
PIĘKNIE AUGUSTYNIAK IDEALNIE W STOPERA BRUKBETU W-------Ś PIŁKĘ, DAŁEŚ IM AKCJĘ I GDYBY NIE HINDRICH TO BYŁBY GOL. BRAWO.
PAPSZUN ZMIENIAJ SABOTAŻYSTĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#mecz
PAPSZUN ZMIENIAJ SABOTAŻYSTĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#mecz
OBRZYDLIWE.JAK TEGO NIE TRAFIŁ XD
#mecz
#mecz
- 0
@tyrytyty: tak
Ogólnie to typowy mecz Niecieczy w tym sezonie - oni nie są jacyś fatalni piłkarsko, często grają fajnie dla oka i starają się prowadzić grę, ale ma tam miejsce premanentne zesrańsko / brak jakości przy wykańczaniu akcji. Przez to nie są w stanie zrównoważyć dziurawej obrony
#mecz
#mecz
- 1
Rajewacz wchodzi, pierwszy kontakt i strata #mecz
- 7
#mecz Arsenal patrzący na puchar za mistrzostwo
źródło: 1752083021947-1536x1234
Pobierz- 0
zmieniłbym przepisy by takie uporczywe trzymanie przez kilka sekund to było czerwo. niesportowe zachowanie
#mecz
#mecz
- 3
- 5
Kapustka ma 3 minuty na oddanie strzału robi to w ostatnim momencie i blok, ludzie kochani #mecz
- 0
#mecz Ja p------e, Rajewacz XD










